До виходу фільму почала з'являтися інформація, що фільм є катастрофою та повним провалом для студії Marvel. І хоча касові збори це підтверджують, сам фільм вийшов не таким жахливим, як про це писали. Для мене той же "Тор 4" вийшов набагато гіршим, ніж "Марвели". Звісно, сюжет типовий для супергеройських фільмів, з нудною і нецікавою антагоністкою (яку я сподіваюсь, що більше не побачу). Цікаво, що у цьому фільмі повністю ігноруються події серіалу "Таємне вторгення", і що виявляється у скрулів була планета, що відразу змушує задатися питанням "а для чого взагалі був отой серіал". Але мова не про нього. Неочікувано плюсом для фільму вийшов його хронометраж, де нема затянутих сцен і непотрібних діалогів. Сподобалася Камала Кхан, яка нагадує Пітера Паркера у його першому сольнику (фільму 2017-го), яка хоче рятувати світ і стати однією з месниць, хоча ще не усвідомлює свій вибір і те, які це матиме наслідки. Також я хотів би окремо згадати Брі Ла ... рсон. Я не поділяю хейту в її бік щодо того, що вона погана актриса. У цьому фільмі вона мені сподобалася більше, аніж у першому сольнику. Там вона взагалі була якоюсь "деревяною" і ходила весь час з одним виразом обличчя. Тут вона вийшла трішки більш емоційнішою, але не спободобалося те, що хоча цей фільм і називають як сиквел "Капітан Марвел", саму Денверс "відсунули" на другий план, давши більше екранного часу Камалі. Брі - непогана актриса. Я не так багато бачив фільмів за її участю, але мені сподобалися ї роботи у фільмах "Мачо і ботан" та "Скляний замок". Я гадаю, що тут треба просто знайти режисера, який зможе розкрити весь потенціал як персонажа, так і самої актриси.
Загалом, вийшов доволі посередній блокбастер, але доволі кумедний, проте жодної катастрофи я не побачив (окрім хіба що фінансової)
А всім фанам Марвел, які зараз починають "плюватися" щодо якості фільмів і хейтити студію: це дійсно так, якість останніх робіт студії розчаровують, але як говорив Локі до свого брата Тора у "Війні нескінченності": "І повір, нам ще усміхнеться доля!".

4 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Останні фільми марвел - це сірі кліше без жодної уяви. Марвели відрізняються тим, що тут не все так пригнічено, а навпаки - позитивно та в кольорі.
Сподобався епізод з планетою, де співають. Брі Ларсон - справжня няша) і костюми їй нарешті хороші зробили.

Помітили, що вона зробила висновки з того фото у 2018 де її порівнювали з спайдерменом? Тепер вигляд ззаду набагато кращий і чи то вона чи оператор вирішив це показати десь 7 разів 🤣.

Я б хотів, щоб про планету і як вона розквітала показали на 1 хвилину більше після води, сонця та ще 1 хвилину показали як же та планета занепала. Бо досі незрозуміло, як убивши ШІ могла зникнути вода, сонце і чисте повітря.

Весела комедія 12+, є класні моменти (планета, де співають, евакуація за допомогою котів), хороший настрій впродовж фільму, і нарешті опустили завісу коли треба.

Трохи суб'єктивна оцінка, але фільм мені підняв настрій, чого не спромоглись стрендж, тор, ваканда та квантоманія.

3 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Без жодних сподівань йшов у кіно. Без жодних сподівань вийшов.

Плюси
+ Хороший темп, нема просідань
+ Брі Ларсон. Чи мені здалося, але останнім часом ще з форсажу вона яскраво світиться на фоні інших. Це надихає
+ Хороша графіка
+ Декілька кумедних моментів

Мінуси
- історія така собі
- антагоністку можна було б схопити в сітку, а не мучитись стільки

Фільм десь на рівні тора, трохи кращий за мураху. Об'єктивно це десь 6/10.
Дуже легкий, невимушений попкорн фільм.
Найкраще, що в ньому є - це Брі та темп фільму. І так і тягнеться рука поставити 7 через яскравість у сірі дні дощів та ностальгію. Але треба бути об'єктивними.

update: після Аквамена додаю бал, в цьому році - це мабуть один з кращих супергеройських фільмів.

5 з 6 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: