7.2
7

Мене звати Ро Кі Ван (2024)

My Name Is Loh Kiwan

Ro Gi Wan

2 год 11 хв  • 
Країни: Південна Корея
Жанр: романтичний драма
Прем'єра в світі:
Прем'єра в світі (цифрова): 1 березня 2024
Режисер: Kim Hee Jin
КіноБаза: 7.2 (7)  IMDb: 6.8 (2473)
0
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
6
3
7
1
8
0
9
2
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо
Сюжет:

Після втечі з Північної Кореї Ро Кі Ван намагається отримати статус біженця в Бельгії, де знайомиться з жінкою, яка втратила останню надію.

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Yong Film

Актори: (Всі 19)

Режисер:
Сценаристи: Hae Ji Cho, Kim Hee Jin
Відео: (Всі 2)
My Name is Loh Kiwan | Official Trailer | Netflix [ENG SUB]
My Name is Loh Kiwan | Official Teaser | Netflix
Зображення: (Всі 6)

Рецензії: (Всі 1)

"Мене звуть Ро Ківан" - драматичний фільм 2024 року написаний та знятий режисеркою Кім Хі Джін з Сон Джун Кі та Чхве Сон Ен у головних ролях. За мотивами роману 2019 року "I Met Loh Kiwan", який розповідає історію північнокорейського перебіжчика Ківана, який шукає статусу біженця в Бельгії і зустрічає Марі, яка не має бажання жити.

Сон Чун Ґі у ролі Ро Ківана, відчайдушного чоловіка, який опинився в незнайомій європейській країні Бельгії, не маючи нічого, окрім надії на отримання статусу біженця. Чхве Сон Ин грає Марі, громадянку Бельгії та колишню корейську спортсменку зі стрільби.

Зворушлива історія двох людей, яких підштовхнули до краю: чоловіка, який чіпляється за життя, і жінки, яка не має сенсу жити. Проте їх незбагненним чином тягне одне до одного, і вони виявляють, що дарують одне одному новий сенс життя.

"Мене звуть Ро Ківан" - це подорож чоловіка, який прагне повернути своє місце в житті, щоб жити під власним ім'ям.

Фільм найкр ... ащий тоді, коли він зосереджений на головному сюжеті, головних стосунках, коли один із персонажів емоційно зростає, а це більша частина фільму. Рушійною силою сюжету є лінія Ро Ківана. Однак, лінія Марі побудована дещо гірше.
Картині не зовсім вдається вирівняти всі сюжетні лінії на один рівень, але вона досягає успіху завдяки своєму центральному сюжету та романтиці.

Фільм є дебютом Кім Хі Джін, як режисерки та сценаристки. Хтось буде критикувати фільм за те, що він не дав конкретики, на кшталт, КНДР погано, дискримінація погано, що немає чіткого посилу цих тем. А він і немав бути таким. З чого ви взяли, що всі фільми, де розповідають історію пов'язану з політикою соціальними проблемами, тупістю та жорстокістю людей, повинні вам розжовувати те, що й так всі знають? При тому, що фільм є не тільки драмою, а й романтичним.

Фільм в першу чергу заснований на романі й розповідає про людей, які пережили життєві потрясіння та допомогли один одному знайти сенс. Я думаю фільм заслуговує трішки більше любові, ніж отримав. Він створювався таким, яким він є, без усього того, що хтось собі там хотів чи понапридумував.

Я розумію, що коментатори це "професійні режисери та сценаристи", які багато, що зняли самі й у них, що не фільм, то шедевр. Але фільм нормальний, хороший для перегляду. Багатьом він сподобається, а тим хто тільки починає дивитись кіно, це може бути фільмом їхнього дитинства.

Оцінку ставив завищену, бо хтось занизить.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Krevetka 8/10
За яку б роль не взявся Сон Джун Кі, він викладається на повну. Тому мені було так боляче дивитись першу половину фільму. Він добре передав всі ті випробування, що випали на його долю.
В цілому, фільм мені сподобався. Щось подібне я й очікувала, коли вперше побачила трейлер. Тут немає якоїсь ванільної романтики. Тут більше про стосунки двох скалічених життям людей, які змогли знайти підтримку та любов один в одному.
1  
Krevetka 8/10
Фільм є в українській озвучці від команди Yaniam.
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: