America Undercover (1983—2004)
America Undercover
CableACE Awards (1988)
Номінація ACE |
Documentary Special
Dennis Lofgren |
Переможець ACE |
Documentary Special
Ann Hassett |
CableACE Awards (1989)
Переможець ACE |
Documentary Series
Шейла Невінс |
Peabody Awards (1992)
Переможець Peabody Award |
Home Box Office (HBO) |
CableACE Awards (1993)
Переможець CableACE |
Directing a Documentary Special
Albert Maysles Сьюзен Фремке |
Documentary Special
Albert Maysles Сьюзен Фремке |
|
Editing a Documentary Special or Series
Дебора Діксон |
|
Public Affairs Special or Series
Білл Гуттентаг Вінсе ДіПерсіо |
|
Номінація CableACE |
Directing a Documentary Special
Charles C. Stuart |
Documentary Special
Джоан Черчілль Shari Cookson |
|
Documentary Special
Charles C. Stuart Sarah Payne Stuart |
|
Documentary Special
Джим Тебот Tom Spain |
|
International Documentary Special or Series
Ентоні Томас Шейла Невінс |
CableACE Awards (1994)
Переможець CableACE |
Documentary Special
Шейла Невінс David Paperny Peter Jepson-Young |
Informational or Documentary Host
Peter Jepson-Young |
|
Writing a Documentary Special
Peter Jepson-Young |
|
Номінація CableACE |
Documentary Special
Марк Левін Алан Левін Шейла Невінс |
Documentary Special
Шейла Невінс Kenneth Paul Rosenberg Lisa F. Jackson |
|
Public Affairs Special or Series
Шейла Невінс |
|
Public Affairs Special or Series
Шейла Невінс Shari Cookson |
|
Public Affairs Special or Series
Лі Ґрант Joseph Feury |
CableACE Awards (1995)
Переможець CableACE |
Documentary Special
Марк Левін Алан Левін Шейла Невінс Daphne Pinkerson |
Educational or Instructional Special or Series
Шейла Невінс Christopher Olgiati |
|
Writing a Documentary Special
Christopher Olgiati |
|
Номінація CableACE |
Documentary Special
Richard Farrell Маріанн ДеЛео Джон Альперт Шейла Невінс |
Editing a Documentary Special or Series
Jim Kosub |
|
Directing a Documentary Special
Richard Farrell Маріанн ДеЛео Джон Альперт |
|
International Informational Special or Series
Randy Barbato Шейла Невінс Fenton Failey |
|
International Informational Special or Series
Ентоні Томас Шейла Невінс Barbara Multer-Wellin |
|
Editing a Documentary Special or Series
Марк Сенгстер |
|
Directing a Documentary Special
Christopher Olgiati |
|
Documentary Special
Шейла Невінс Susan Raymond Alan Raymond |
|
Documentary Special
Шейла Невінс Harry Gantz Joe Gantz |
News & Documentary Emmy Awards (1999)
Переможець Emmy |
Outstanding Investigative Journalism - Programs
Білл Гуттентаг Шейла Невінс Вінсе ДіПерсіо |
News & Documentary Emmy Awards (2000)
Номінація Emmy |
Outstanding Achievement in a Craft in News and Documentary Programming - Directors
Steven Okazaki |
Переможець Emmy |
Outstanding Achievement in a Craft in News and Documentary Programming - Sound
Patrick Gambuti Jr. |
Television Critics Association Awards (2001)
Номінація TCA Award |
Outstanding Achievement in News and Information |
News & Documentary Emmy Awards (2002)
Переможець Emmy |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Editing
Patrick Gambuti Jr. |
Номінація Emmy |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Writing
Ентоні Томас |
Primetime Emmy Awards (2002)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Picture Editing for Non-Fiction Programming (Single or Multi-Camera) |
News & Documentary Emmy Awards (2003)
Переможець Emmy |
Outstanding Informational Programming - Long Form
Джеймс Рональд Уїтні Шейла Невінс |
Номінація Emmy |
Найкращий документальний повнометражний фільм
Шейла Невінс Daniel B. Gold Judith Helfand |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Research
Daniel B. Gold Judith Helfand |
News & Documentary Emmy Awards (2005)
Переможець Emmy |
Найкращий документальний повнометражний фільм
Шейла Невінс |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Editing
Richard Hankin |
|
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Editing
Eli Olson |
|
Номінація Emmy |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Direction
ЛісаҐей Гамілтон |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Cinematography
Маріанн ДеЛео |
News & Documentary Emmy Awards (2006)
Номінація Emmy |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Research
Elizabeth Klinck |
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Editing
Мішель Негропонте |
|
Outstanding Individual Achievement in a Craft: Editing | |
Найкращий документальний повнометражний фільм
Felice Conte Брент Рено Джон Альперт Шейла Невінс Крейг Рено Jonathan Stack |
|
Найкращий документальний повнометражний фільм
Майкл Бонфіліо Шейла Невінс Patrick Farrelly Kate O'Callaghan Jack Lechner |
Форум
Бракує однієї вкладки
25 березня 2024, 16:05
Сервіси для перегляду фільмів23 березня 2024, 11:29
Актори дубляжу22 березня 2024, 16:25
Замість піратсвувати, треба писати листи Sweet.tv22 березня 2024, 15:41
Що наше, що не наше або про "подарунки"19 березня 2024, 17:05
Мульт з дитинства19 березня 2024, 16:36
Пошук за віковим рейтингом19 березня 2024, 7:48
Останні коментарі до фільмів
Опис:
Warner Bros. has revealed the official titl...
Бітлджюс Бітлджюс (2024)
З усіх фільмів які були представлені в номінації н...Будинок зі скалок (2022)
Багато років відкладав перегляд цього фільму з хор...Дружина мандрівника у часі (2009)
Цілковита нудьга, хоч інколи і було цікаво. Опис д...Виживуть тільки коханці (2013)
Пише, що вийшов 26.12.2019. Проте де його дивитись...X-Force (2020)
Пісня Сімона на 34:50 чудова. Фінал не поганий, ра...Молоді монархи (2021) s03e06
Дуже багато перерізаних горлянок. Не добра казка з...Свінні Тодд (2007)
Нещодавно переглянуті: