3/10 Нісенітниця

Попередження: рецензія містить спойлери

Як і в інтерстеллері дурня з часом, але цього разу весь фільм покритий нею.
Я навіть переглянув другий раз, щоб написати справедливу рецензію, але зовсім нічого не змінилось. Достатньо одного разу дивитись, а краще взагалі жодного. 

Цього разу Нолан зробив свій найгірший фільм.

А тепер по порядку.
1. Протагоніст повернувся в минуле, щоб не дати антагоністу зруйнувати світ. Хоч це дивно, бо якщо антагоніст запустив інверсію світу -> тоді світ загинув -> отже протагоніст не зміг повернутися.

2. Головні герої не хочуть вбивати антагоніста, щоб він не запустив інверсію світу, хоча антагоніст, ще немає всіх інгредієнтів чи плутонію. Тож залишати його в живих не має сенсу. (Випадок з порятунком на вітрильнику та взагалі всі дії з антагоністом).

Це, ще не кажучи про всі ці інверсії, задом наперед ходіння; замість обгорання - обмороження. Просто нісенітниця.

Щодо якості екшену то він ніякий. Спочатку нам дають годину нудного реаліті-шоу без спецефектів, останню ж годину приправили дешевими спецефектами.

Жодних емоцій, співпереживань до персонажів фільму не виникає, в тім як і до фільму - ще один перехвалений фільм від перехваленого режисера.

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Доктор Смалець
Доктор Смалець
Повністю погоджуюсь. Але мені все-таки вдалося пережити позитивну емоцію, коли я прочитав у Вікіпедії, що "для написання сценарію Нолану знадобилося більше п'яти років, після того як він більше десяти років розмірковував про загальні головні концепції й ідеї".😊
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: