Doramyeon

Одразу можу сказати, що драма не збирається покадрово слідувати аніме-серіалу, що є екранізацією манги, від слова зовсім. Чи погано це? Ні. Сприймайте це як події, які відбуваються в одному всесвіті - персонажі оригінального аніме в Японії, а персонажі дорами в Південній Кореї. В першоджерелі говоролилось, що це відбувалось по всьому світу, що також сказано й в серіалі.

Хоча в описі до серіалу не зазначалося, що він є спінофом, але в кінці 6 епізоду нам показують камео, на ім'я Шінічі, що прибув з Японії. Тим хто знайомий з аніме не складно було здогадатись, що Шінічі Ідзумі є головним героєм "Паразита" (Parasyte -the maxim-), тобто після цієї сцени "Паразит: Сірі" можна вважати одночасно і продовженням, і спінофом манґи та аніме. 

Фінальна сцена відкриває багато цікавих сюжетних можливостей для потенційного 2-го сезону, таких як з'ясування того, що сталося з Шінічі після подій манґи.

Існує ймовірність того, що анонс неминучий, але, зрештою, він повністю залежатиме від кількості глядачів і попиту фанатів на другий сезон, тому не думаю, що сценарій був заготовлений на перед.

Додати головне камео, було точно усвідомленим рішенням Netflix, щоб при нагоді дати зелене світло другому сезону серіалу.

Хочу зазначити, що тут не буде глибокого занурення у фундаментальні теми людства, філософії, як це було в аніме від першого до останнього епізоду. Основна ставка тут на екшн. Так, будуть деякі висловлювання, але лиш поверхнево. Чи погано це? Не думаю. Якщо глядач вже знайомий з аніме-серіалом, то навіщо йому знову слухати то й же зміст тільки від інших персонажів, з іншим бекґраундом? Це було б копією. Але ж це не рімейк і не екранізація. А для глядача, якому це в новинку, це нагода ознайомиться з аніме, яке я однозначно рекомендую до перегляду.

З чого починати перегляд вирішувати вам, але, як на мене, зацінити потрібно обидві історії.
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: