Хлопаки

S3M4RiL
В ім'я чого вони зробили з Французика глиноміса? Там же ж була любовна історія з Кіміко, яка почала розвиватись. І тут бац, раптово на 180 градусів.
Я розумію, що там гомосексуалісти в основному виглядають як негативні персонажі. Так треба було ввести свого позитивного персонажа, а не повністю переписувати вже сформованого. Оцей вибрик, це паразитуванння на французику, заради повістки, а не його розкриття.
 
S3M4RiL
Проглянув коменти на іншому сайті. Виявляється відзняли спіноф і ввели персонажів з нього в оригінальний серіал.
Обговорення все ще не працюють. Замість них обговорення того як "покращити" сайт замість того, щоб власне використовувати
його по призначенню 😢😞
 
S3M4RiL
Прочитав тєму, що батя супернатуралів чи ніґан (залежить, коли ви вперше помітили цього актора), може бути не справжнім, а просто галюцинацією бутчера. Що думаєте?
1  
Pavlo
Щодо Французика - враховуючи минулу діяльність, теперішню, всі експерименти з речовинами - то бі-орієнтація щось геть не дивує.
А про персонажа Джеффрі Моргана - цікава теорія, особливо враховуючи постійні галюцінації з колишньою.

Чисто для підтримання полеміки - в Сімку щось вже геть бомжів з вулиці почали брати, супер-вівці з ферми виглядають могутніше за нових учасниць.
 
S3M4RiL
Це якщо врахувати і уявити. Але натяків на це не було. В нього була якась француженка, за яку він дуже переживав. Явно його колишня. І вимальовувалась любовна історія з Кіміко. Оце бісить, що на цьому хрест поставили.
А щодо сімки то хз. Там і не було нікого цікаво крім пародій на вже відомих супергероїв. Ну і загадковий Чорний Нуар. Думаю, це проблема не тільки Хлопаків, а навіть КВМ і ДК. Там теж вивалили кучу невідомих супергероїв, але вони просто нецікаві.
 
Pavlo
Довелося розбиратися :)
По французику - разом з тою француженкою був ще й хлоп на ім'я Джей, який від передозу відкинувся. І в них там любов на всі сторони була, тож з орієнтацією все пояснили ще в другому сезоні.

Про сімку хотів було посперичатись, але потім по приколу глянув на склад Ліги Справедливості за різних часів і скарга на бомжів в "найвеличнішій геройській команді світу" зникла. Виходить то чисто мої суб'єктивні враження.
1  
S3M4RiL
https://www.youtube.com/watch?v=4fbREJINQis - Промо 6-ї серії, яка вийшла сьогодні. Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
Ще 3 серії залишилось. І добре, вже не люблю затягнуті 24 серійні сезони. Зараз є така кількість серіалів, що не хочеш віддавти весь свій час одному.
 
S3M4RiL
Тільки, що помітив, що походу Наді нарешті відірвуть голову. =) Хоча це може бути просто фантазія. В серіалі вже використовували такий трюк.
 
S3M4RiL
Знову закінчилось кліфгенґером. Ну йоли пали.
 
Pavlo
Аби не такий кліфгенґер як з ув'язненням Французика :)
А так-то бадьоро, хоча й не без "роялів у кущах".
 
Kinoword
фінал фігня остання серія як типова серія сезону не відчувається що це фінал
 
S3M4RiL
Ага. Сезон насправді був прохідним. Десь вони недопрацювали. Але от те як спіймали ММа розвеселило. =)
 
Kinoword
ну так вже меми є як ото ММ переслідує завжди як в 6 серії 3 сезону воно чіплялося до ММ ну і ще сподобалася пісня Нірвани в Кінці доволі епічна
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: