Ben Dujkin

В чорному-чорному Нью-Йорку, на чорному-чорному Стейтен-Айленді, в чорному-чорному особняку чотири вампіра жартують чорні-чорні жарти.
Мабуть 6 років тому, коли, на основі півторагодинного фільму, почали знімати цей серіал, ніхто не очікував, що він буде настільки популярний, що вийде 6 сезонів. Серіал унікальний - старі, консервативні, егоїстичні та самозакохані вампіри виявилися чудовою ідеєю для купи жартів. Тут мало дійства, здебільшого розмовний гумор, в деяких перекладах з матом, багато чорних та вульгарних жартів - вас ніколи не цікавило сексуальне життя вампірів? На жаль поступово старіючі актори погано підходять для ролі безсмертних істот та ще й у режисера додалось в роботу кілька більш відомих франшиз. Зараз трохи сумно що серіал закінчився, але це була найідеальніша кінцівка, яку лише міг уявити собі мій малий людський мозок.
2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: