Serhii

Початок фільму, приблизно перша третина - найкраща. В ній чітко простежуються паралелі з проблемою залежності, що відображається на екрані через життєві випробування головних героїв. Таке собі моральне повчання про те, що краще оточувати себе хорошими людьми і уникати впливу негативних факторів. Початок фільму дійсно потужний, з вражаючими сценами, де акторка грає дуже переконливо, навіть без застосування гриму, вона відтворює свій образ дуже автентично та вражаюче.

Проте подальша частина фільму може розчарувати деяких глядачів, оскільки стає дещо передбачуваною, особливо для тих, хто вже має великий досвід у перегляді фільмів жахів. Проте, якщо розглядати фільм з точки зору цільової аудиторії, особливо тих, хто тільки починає свій шлях у кінематографі, це може бути дійсно захопливим досвідом. Акторська гра, грим і музика створюють відповідну атмосферу, а взаємодії між персонажами відображені достовірно, що приємно спостерігати. Хімія між акторами відчутна і додає додаткової глибини сюжету.

Можливо моя оцінка трішки завищена, проте враховуючи те, що у жанрі жахів рідко коли з'являються цікаві та якісно зняті фільми, це заслуговує на визнання. Хочеться також відзначити різноманіття персонажів, включаючи їхні різні культурні та етнічні особливості, що додає фільму автентичного колориту.
1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: