Золотий глобус - 1989, "Найкращий фільм - драма", номінант
Жила-була собі людина, яка подорожувала. Але вона не любила подорожувати. Так, випадковий турист
Була у людини дружина. Але людина дружину не любила. А може любила. Хто його розбере…
І був у людини син, а потім його не стало. Можливо, тому людина втратила здатність розуміти себе і приймати будь-які рішення. А може, вона завжди така була. Тут без сто грам не розберешся…
Тим не менш, у людини не було проблем із жінками: і одна тут за ним, і друга… Мабуть, у тих жінок годинник казав цок-цок, бо яку кашу можна варити із людиною, яка навіть незрозуміло, чи любить когось узагалі, чи ні, для мене лишається загадкою.
А потім людина починає все ж приймати рішення, бо любов…
Загалом, бувають різні фільмі. Якісь претендують на універсальність показаного, якісь просто зображують конкретних людей у конкретних обставинах. Але кожен фільм знімають із певною метою. Донести важливу ідею, розповісти цікаву історію, принести глядачу насолоду (інтелектуальну, візуальну, емоційну і т.д.), виконати освітню чи виховну функцію, грошей заробити хоча б. Іноді автор знімає фільм для себе, здійснюючи через нього певне самоочищення, переживаючи катарсис або просто втілюючи у візуальний ряд власні спогади. Але з якою метою був знятий даний фільм, мені зрозуміти так і не вдалося. У ньому є мелодраматичний сюжет, спроба аналізу психологічних переживань, але при цьому виникає відчуття, що він абсолютно ні про що.
Нових цінних для себе ідей я не виявила. Ідея про те, що коли людина у депресії, їй все одно і вона не здатна приймати рішення? Дякую, я це і так знаю. Що любов лікує? Та загалом не дуже, та і не впевнена я, що мені показали любов, так хіба, використання людини людиною… Що треба пережити трагедію і рухатися далі? Ну, я бачила і більш вдалі втілення цієї ідеї. Насолодою там теж не дуже пахне, ні естетичною, ні інтелектуальною, так само не пахне і цікавою історією.
Із мінусів: все перечислене вище
Із плюсів: фільм не можна назвати відразливим або шкідливим. В ньому місцями є приємний гумор. Також цікава побічна лінія сестри головного героя, я б скоріше подивилася фільм про неї.
Допускаю, що я щось упустила, не знаю якоїсь передісторії, дивилася не в тому настрої або кіно просто не для мене, тому заздалегідь попрошу вибачення у тих, хто все ж знайшов у даному фільмі щось для себе. Але я так і не змогла дати собі аргументовану відповідь на питання “навіщо я викинула на це півтори години свого життя?”
Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Останні коментарі до фільмів
Рекомендую перглянути, дуже добрий переклад 90х., ...
Мій останній сон буде про Вас (1989)
Якщо розглядати детально і задумуватися над тим, я...Фантастичний містер Лис (2009)
Це був перший серіял, котрий показували на ICTV
п...Доля (1990)
Якщо вам було цікаво куди подівся Майк Маєрс після...Пентаверат (2022)
На початку після заставки Укртелефільм – киностуді...Сповідь перед учителем (1995)
усі питання до мяляткотб, Володимиру Кметику. Зара...Руде лисеня Пабло (1999)
вони цю серію виклали кудись?...Руде лисеня Пабло (1999)
Нещодавно переглянуті: