![Де дивитися фільми й серіали легально?](https://i.kinobaza.com.ua/posts/small/51586544de0220f65.jpg)
Де дивитися фільми й серіали легально? (www.village.com.ua)
03.11.2023 13:48 zhtk
Коментарі:
![Serhii](https://i.kinobaza.com.ua/avatars/6328421790d0a.jpg)
Serhii
Дивлюся на Netflix - дуже зручно, якщо є діти. Щоб не дивилися російське лайно на YouTube.
4
Bezvidkhodko
Мені не зручно. Тех підтримка анґломовна, ціни в евро ще й на один евро вище ніж оф.курс у нас. Сторінка у фб. тупо для анонсів і реклами. Нормальна підтримка відсутня.
Шукати за укр.аудіо у додатку не можливо. Тре постійно заходити на фільм, вмикати йти у звук і дивитись. Мо на компі краще втілено, але у додатку відстій.
Шукати за укр.аудіо у додатку не можливо. Тре постійно заходити на фільм, вмикати йти у звук і дивитись. Мо на компі краще втілено, але у додатку відстій.
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Нещодавно переглянуті: