Вийшов трейлер фільму «Смерчі»

12.02.2024 09:18     КіноБаза

Вийшов трейлер фільму Смерчі

Кейт Купер (Дейзі Едґар-Джонс) – колишня мисливиця за смерчами. Її переслідують спогади з минулого про катастрофічну зустріч з торнадо під час навчання в коледжі. Зараз Кейт живе у Нью-Йорку в цілковитій безпеці і вивчає моделі торнадо лише на моніторах компʼютерів. Якось її друг Хаві (Ентоні Рамос) заманює дівчину назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову революційну систему стеження за торнадо. Там Кейт знайомиться з Тайлером Овенсом (Ґвен Павелл), чарівною і безрозсудною суперзіркою соціальних мереж. Разом зі своєю невгамовною командою Тайлер показує підписникам пригоди мисливців за смерчами. І що небезпечніші погоні, то краще.
Коли сезон смерчів посилюється, зʼявляються жахливі явища, небачені раніше. Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя.

У кіно з 18 липня 2024

Джерело: www.youtube.com


Коментарі:
Mykolai Vysotskyi
Оце несподівано! В дитинстві дивився оригінальний фільм, він вражав на той час, крутий був. Ця нова версія, має чудовий вигляд, знято якісно та дорого, вже чекаю!
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: