В Україні знімуть фільм про життя Степана Бандери

28.01.2018 09:00     Кошеня

В Україні знімуть фільм, присвячений життю і діяльності Степана Бандери. Стрічка “Я – Бандера” включатиме чимало невідомих фактів з біографії видатного політичного діяча, а роль провідника ОУН (б) в зрілості зіграє відомий шоумен Антін Мухарський.

Як передає “Новинарня“, про це заявив режисер-постановник та автор сценарію, народний артист України Дмитро Мухарський у п’ятницю, 26 січня, на прес-конференції.

“Вивчаючи літературу, архівні матеріали, ми розуміємо, що Бандера був державною людиною, з державною філософією. Якби ми в Україні взяли за основу його постулати, то жили би вже в європейській державі. Але це буде фільм не політичний. Це буде цікавий художній фільм про неординарну особистість. У фільмі, зокрема, буде багато музики, тому що Бандера був дуже музикальною людиною”,

– цитує Мухарського-батька.

За його словами, початок зйомок планується на червень-липень 2018 року, а вихід фільму – до дня народження Степана Бандери – 1 січня 2019 року.

Зйомки відбуватимуться у Львові та на Західній Україні, у Кракові, Римі, Мюнхені, Веймарі.

У стрічці буде висвітлено три періоди життя Бандери: хлопчика семи-восьми років, який співає в церкві молитву “Аве Марія”, юнака 17-18 років – до 24-річного, та період від другого суду і до кінця життя в Німеччині.

Режисер зазначив, що є проблема з фінансуванням проекту. Частину коштів, для початку, обіцяють українці з Німеччини, але є сподівання і на українську діаспору з Канади та США, на український бізнес та державну підтримку, оскільки тема – “патріотична, актуальна”.

На головні ролі, за словами Дмитра Мухарського, планується запросити провідних акторів українського кіно й театру, акторів з Польщі та Німеччини. Виконавець головної ролі, в розрахунку на якого писався сценарій – син режисера, український ведучий і шоумен Антін Мухарський.
Одну з ролей погодився зіграти Богдан Бенюк.

“Бандера – неоднозначна постать. Але ставлення до нього змінюється. Якщо раніше ми говорили: «Ні, ми не бандерівці. Ми – інші», то з роками прийшло усвідомлення того, що треба про Бандеру більше знати і його вивчати. Ми повинні зробити цей фільм, показати правдиву історію про нього, показати його як людину – як він ріс, як він жив, якою була його сім’я, якими були його цінності, що його формувало, чому він став на шлях боротьби за незалежність України. Я думаю, що у нас це вийде”,

Василь Вітенко.

Юлія Діброва, композитор фільму, додала, що її надихає можливість взяти участь в такому грандіозному проекті, і пообіцяла створити музику, яка справді розкриватиме життя Степана Бандери як високодуховної особистості, показуватиме його як геніального виконавця і музиканта.

“До роботи над саундтреком ми будемо залучати відомих виконавців, підключати всі сучасні засоби що стосується втілення музичної форми і формату. Це буде цікаво і сучасно”, – запевнила композиторка.

Оголошена тривалість художнього фільму – 130 хвилин.

Джерело: novynarnia.com


Поділитись Твітнути Надіслати
Коментарі:
Едуард
Едуард
Хороша ініціатива. Успіху!
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати