Фільмографія
Знайдено 3 результати
Сюжет
Історія розгортається навколо дівчини, яка прокидається без пам’яті про ніч, а поруч із нею знаходять сліди чоловіка. Вона стає центром загадкових подій, пов’язаних із містичними символами та татуюванням метелика. Журналіст починає розслідування, поступово розкриваючи ланцюг дивних і жорстоких подій. Межа між реальністю та містикою стирається, коли з’являються нові жертви й надприродні образи. Фільм поєднує психологічний трилер, еротичні елементи та хорор, досліджуючи роздвоєння особистості та приховані травми.Метелик у темряві (2014)
Saikin Chouchou wa...
актор
10 травня 2014 (Світ)
Японія
1 год 36 хв
Читати опис
Історія розгортається навколо дівчини, яка прокидається без пам’яті про ніч, а поруч із нею знаходять сліди чоловіка. Вона стає центром загадкових подій, пов’язаних із містичними символами та татуюванням метелика. Журналіст починає розслідування, поступово розкриваючи ланцюг дивних і жорстоких подій. Межа між реальністю та містикою стирається, коли з’являються нові жертви й надприродні образи. Фільм поєднує психологічний трилер, еротичні елементи та хорор, досліджуючи роздвоєння особистості та приховані травми.Сюжет (англ.)
A Japanese Class B war criminal sets out to take full responsibility for the execution of American Airmen.Best Wishes for Tomorrow (2007)
Best Wishes for Tomorrow
актор
27 жовтня 2007 (Світ)
Японія
1 год 50 хв
Читати опис (англ.)
A Japanese Class B war criminal sets out to take full responsibility for the execution of American Airmen.Сюжет
Після загадкової смерті тітки Мацуко її племінник починає досліджувати її минуле, переглядаючи речі та розмовляючи з людьми, які її знали. Поступово відкривається історія життя жінки, сповнена любові, помилок і глибоких трагедій. Від вчительки до вигнанки, Мацуко переживає низку драматичних подій, що формують її складну долю. Її життя, здавалося б, хаотичне й дивне, насправді розкриває прагнення до щастя і прийняття. Це зворушлива й болісна історія про самотність, любов і пошук сенсу.Спогади про Мацуко (2006)
Memories of Matsuko
16+
актор
27 травня 2006 (Світ)
Японія
2 год 10 хв
Читати опис
Після загадкової смерті тітки Мацуко її племінник починає досліджувати її минуле, переглядаючи речі та розмовляючи з людьми, які її знали. Поступово відкривається історія життя жінки, сповнена любові, помилок і глибоких трагедій. Від вчительки до вигнанки, Мацуко переживає низку драматичних подій, що формують її складну долю. Її життя, здавалося б, хаотичне й дивне, насправді розкриває прагнення до щастя і прийняття. Це зворушлива й болісна історія про самотність, любов і пошук сенсу.Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр
Публікації
АННА БАЩЕВА — ГОЛОС ЛЕДІ ҐАҐА, ФІБІ ВОЛЛЕР-БРІДЖ, КЕРРІ КОНДОН
10 липня 2026
Де легально дивитися дорами в Україні: гайд та лайфхаки22 травня 2026
Українська Кіноакадемія оголосила номінантів на Десяту Національну кінопремію «Золота Дзиґа». Перелік номінантів кіноакадеміки сформували з довгого списку, до якого увійшло 65 робіт.11 травня 2026
Форум
Ззовні
11 липня 2026, 1:50
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV4 липня 2026, 10:21
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року28 червня 2026, 22:35
Розділ: Українське закадрове озвучення25 червня 2026, 12:47
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
Останні рецензії
«Об’єкт “Джей”» (1994)
Об'єкт ''Джей'' (1995)
Suzaki Paradise: Red Light DistrictПарадиз Сузакі: район червоних ліхтарів (1956)
Неймовірне продовженняРанчо Даттонів (2026)
Over the FenceПо той бік паркану (2016)
Аніме зі скальпелем - де вирізають не тільки проблемиКоролева зі скальпелем (2024)
Навіщо (а головне - для чого?) існує цей фільм?Мандалорець і Ґроґу (2026)
Останні коментарі до фільмів
Актор на скринах ну дуже схожий на Брюса Кемпбелла...
Книга мертвих (1993)
Прем’єра художнього телефільму «Об’єкт “Джей”» (19...Об'єкт ''Джей'' (1995)
Фільм сам себе спростовує фіналом....Американська історія Х (1998)
Це настільки погано, що аж добре...Книга мертвих (1993)
Як на мене, це слабке завершення трилогії. Пара др...Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті (2018)
Схоже на екранізацію байки, яку написав на профіль...Пасажир (2026)
На початку серіал мені не сильно сподобався, оскіл...Відоус-Бей (2026)
Нещодавно переглянуті: