No Image

Miyuki Abe

Всього фільмів (на сайті): 7

Ролі: Color Designer

Фільмографія
Сховати реаліті тв-шоу

Знайдено 7 результатів

Sanrio Boys (2018) Color Designer
аніме, анімація, комедія, драма
0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A high school boy meets other high school boys who enjoy the cute characters that make up the Sanrio line of merchandise. It a slice-of-life type of show.
Трейлер

Sanrio Boys (2018)

Sanrio Boys

12+
Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
Color Designer
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) A high school boy meets other high school boys who enjoy the cute characters that make up the Sanrio line of merchandise. It a slice-of-life type of show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (73)
Моя оцінка:
/10
Convenience Store Boy Friends (2017) Color Designer
аніме, анімація, комедія, драма
0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Six high school boys hang out at a local convenience store where they talk about their daily lives and meet girls.
Трейлер

Convenience Store Boy Friends (2017)

Convenience Store Boy Friends

12+
Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
Color Designer
Японія   24 хв
Читати опис (англ.) Six high school boys hang out at a local convenience store where they talk about their daily lives and meet girls.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (197)
Моя оцінка:
/10
Оселя похмурого володаря Мононокеану
Оселя похмурого володаря Мононокеану (2016—2019) Color Designer  ✓ укр. аудіо
аніме, анімація, комедія, фантастика та фентезі, драма
5.7 imdb 7.1
Сюжет Юний старшокласник Асія Ханає в свої 15 років був ще тим атеїстом і не вірив в існування привидів, демонів та іншу нечисть. Але одного разу бадьоро крокуючи до школи, він випадково наступив на іграшку, яка валялася на дорозі. Добрий Асія поклав її в пакет і повісив на стовпчик, думаючи що власник буде її розшукувати. Через мить ця іграшка стрибнула йому на спину і ось уже цілий тиждень не злазить.
Оселя похмурого володаря Мононокеану Трейлер

Оселя похмурого володаря Мононокеану (2016—2019)

The Morose Mononokean

16+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
Color Designer
Японія   24 хв
Читати опис Юний старшокласник Асія Ханає в свої 15 років був ще тим атеїстом і не вірив в існування привидів, демонів та іншу нечисть. Але одного разу бадьоро крокуючи до школи, він випадково наступив на іграшку, яка валялася на дорозі. Добрий Асія поклав її в пакет і повісив на стовпчик, думаючи що власник буде її розшукувати. Через мить ця іграшка стрибнула йому на спину і ось уже цілий тиждень не злазить.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 7.1 (456)
Моя оцінка:
/10
Re-Kan! (2015) Color Designer
аніме, анімація, комедія, фентезі
3.5 imdb 5.0
Сюжет (англ.) High school girl Hibiki Amami has a sixth sense for spirits which kept her lonely as a child. Will it be different now that she's transferred to a new school?
Трейлер

Re-Kan! (2015)

Re-Kan!

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
Color Designer
Японія   25 хв
Читати опис (англ.) High school girl Hibiki Amami has a sixth sense for spirits which kept her lonely as a child. Will it be different now that she's transferred to a new school?
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 5.0 (86)
Моя оцінка:
/10
Сабаґебу!
Сабаґебу! (2014—2016) Color Designer  ✓ укр. аудіо
аніме, анімація, екшн, комедія, екшн і пригоди, спорт
0.0 imdb 7.2
Сюжет Момока — старшокласниця, яка опанувала мистецтво розчинятись серед людей після переходу з однієї школи в іншу кілька разів. Незважаючи на свою здатність «не потрапляти на радари», її вербують до нового шкільного клубу гри на виживання. Більшість інших дівчат у клубі в тій чи іншій мірі трохи ексцентричні: тут і навіжена багатійка, схиблена на зброї, і косплейниця-отаку, і мила на вигляд дівчина, в якої є жахливий темний бік. Однак, Момока і сама така ж ексцентрична.
Сабаґебу! Трейлер

Сабаґебу! (2014—2016)

Survival Game Club

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
Color Designer
Японія   23 хв
Читати опис Момока — старшокласниця, яка опанувала мистецтво розчинятись серед людей після переходу з однієї школи в іншу кілька разів. Незважаючи на свою здатність «не потрапляти на радари», її вербують до нового шкільного клубу гри на виживання. Більшість інших дівчат у клубі в тій чи іншій мірі трохи ексцентричні: тут і навіжена багатійка, схиблена на зброї, і косплейниця-отаку, і мила на вигляд дівчина, в якої є жахливий темний бік. Однак, Момока і сама така ж ексцентрична.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (208)
Моя оцінка:
/10
Королівство
Королівство (2012—) Color Designer  ✓ укр. аудіо
екшн і пригоди, аніме, екшн, анімація, драма, історичний, воєнний
9.3 imdb 8.8
Сюжет In the Warring States Period of ancient China (475–221 BCE), Shin and Hyou are war-orphans in the kingdom of Qin. They dream of one day proving themselves on the battlefield. One day, however, Hyou is taken to the palace by a minister. Winding up on the losing side of a power-struggle, Hyou manages to return to the village, barely alive. Shin then meets a boy who closely resembles Hyou, Ei Sei. For now he is the king of Qin; later he will become the emperor Shi Huangdi.
Королівство Трейлер

Королівство (2012—)

Kingdom

16+
Серіал 6 сезонів, 156 епізодів Поновлений серіал
Color Designer
Японія   25 хв
Читати опис In the Warring States Period of ancient China (475–221 BCE), Shin and Hyou are war-orphans in the kingdom of Qin. They dream of one day proving themselves on the battlefield. One day, however, Hyou is taken to the palace by a minister. Winding up on the losing side of a power-struggle, Hyou manages to return to the village, barely alive. Shin then meets a boy who closely resembles Hyou, Ei Sei. For now he is the king of Qin; later he will become the emperor Shi Huangdi.
КіноБаза: 9.3 (3)  IMDb: 8.8 (7070)
Моя оцінка:
/10
Marginal Prince: Gekkeiju no Ouji-tachi (2006) Color Designer
анімація, аніме, мюзикл, драма
0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) The main character, Yuuta, is supposed to be the viewer's younger brother who goes off to study abroad on a small island in the Atlantic that can not be found on any map. The school he enters is called St. Alphonse Academy. The boys who study here are all "marginal princes" which appears to mean Princes of remote, frontier or border regions.

Marginal Prince: Gekkeiju no Ouji-tachi (2006)

Marginal Prince: Gekkeiju no Ouji-tachi

16+
Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
Color Designer
Японія   24 хв
Читати опис (англ.) The main character, Yuuta, is supposed to be the viewer's younger brother who goes off to study abroad on a small island in the Atlantic that can not be found on any map. The school he enters is called St. Alphonse Academy. The boys who study here are all "marginal princes" which appears to mean Princes of remote, frontier or border regions.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (41)
Моя оцінка:
/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.











Показати тільки

Копіювати назви фільмів
Для користувачів chatgpt / ai чатботів.
Нещодавно переглянуті: