Ерні Барбараш

Ernie Barbarash

Дата народження: 29 січня 1947 (77 років)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Балтімор, Меріленд, США

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: режисер ★ 5.46 (22), продюсер (9), сценарист ★ 5.85 (5)

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Готель на свята
Готель на свята (2022) продюсер  ✓ укр. аудіо 9.0 imdb 5.2
Сюжет Дії фільму відбуваються у Нью-Йорку. Наближається Різдво, і готель «Fontaine» відкриває свої двері перед численними гостями, кожен з яких мріє про щастя. У центрі сюжету виявляється симпатична керуюча, яка намагається забезпечити комфорт для постояльців. Але, крім цього, молода дівчина намагається розібратися в особистому житті, в якому намітилися зміни на краще. Однак вона стикається із проблемою вибору. З одного боку, є європейський принц, який відмовився від престолу, а з іншого - талановитий шеф-кухар, з яким вона разом працює...
Готель на свята Трейлер

Готель на свята (2022)

Hotel for the Holidays

продюсер
США   1 год 24 хв
Читати опис Дії фільму відбуваються у Нью-Йорку. Наближається Різдво, і готель «Fontaine» відкриває свої двері перед численними гостями, кожен з яких мріє про щастя. У центрі сюжету виявляється симпатична керуюча, яка намагається забезпечити комфорт для постояльців. Але, крім цього, молода дівчина намагається розібратися в особистому житті, в якому намітилися зміни на краще. Однак вона стикається із проблемою вибору. З одного боку, є європейський принц, який відмовився від престолу, а з іншого - талановитий шеф-кухар, з яким вона разом працює...
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 5.2 (1437)
Моя оцінка:
/10
Мене тішить Різдво
Мене тішить Різдво (2022) продюсер 0.0 imdb 5.9
Сюжет Перспективна артистка, яка ще чекає на свій великий успіх, погоджується виступити в місцевому різдвяному мюзиклі. Але чи готова вона до появи нового кохання?
Мене тішить Різдво

Мене тішить Різдво (2022)

I'm Glad It's Christmas

продюсер
США   1 год 25 хв
Читати опис Перспективна артистка, яка ще чекає на свій великий успіх, погоджується виступити в місцевому різдвяному мюзиклі. Але чи готова вона до появи нового кохання?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (1410)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Спека
Спека (2022) режисер 6.3 imdb 5.0
Сюжет Молода жінка-кар’єристка, схоже, має все, про що тільки мріяла: нову роботу у елітному агентстві нерухомості, керівну посаду у цікавому проекті та нове пристрасне романтичне захоплення. Але в її житті все різко змінюється, коли вона з’ясовує, що закохалася у дружину свого боса та втрапила у злочинні тенета. Таємниці викрито і темні мотиви, пов’язані з її минулим, виринають на поверхню, коли вона відчайдушно намагається захистити себе у цьому пристрасному трилері.
Спека Трейлер

Спека (2022)

Heatwave

режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Молода жінка-кар’єристка, схоже, має все, про що тільки мріяла: нову роботу у елітному агентстві нерухомості, керівну посаду у цікавому проекті та нове пристрасне романтичне захоплення. Але в її житті все різко змінюється, коли вона з’ясовує, що закохалася у дружину свого боса та втрапила у злочинні тенета. Таємниці викрито і темні мотиви, пов’язані з її минулим, виринають на поверхню, коли вона відчайдушно намагається захистити себе у цьому пристрасному трилері.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 5.0 (2455)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Занадто близько до Різдва
Занадто близько до Різдва (2020) режисер  ✓ укр. субтитри 5.0 imdb 5.7
Сюжет Гейлі збирається провести Різдво з новими родичами сестри, але її план розвалюється, коли там несподівано з’являється чоловік, через якого вона розійшлася з колишнім.
Занадто близько до Різдва Трейлер

Занадто близько до Різдва (2020)

Too Close For Christmas

режисер
Канада   1 год 28 хв
Читати опис Гейлі збирається провести Різдво з новими родичами сестри, але її план розвалюється, коли там несподівано з’являється чоловік, через якого вона розійшлася з колишнім.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.7 (2976)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Різдво в Римі
Різдво в Римі (2019) режисер 5.6 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Angela, an American tour guide in Rome, agrees to teach a culture-shocked businessman named Oliver about the heart of Rome at Christmas.
Різдво в Римі Трейлер

Різдво в Римі (2019)

Christmas in Rome

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Angela, an American tour guide in Rome, agrees to teach a culture-shocked businessman named Oliver about the heart of Rome at Christmas.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.6 (2694)
Моя оцінка:
/10
Різдво у дикій природі
Різдво у дикій природі (2019) режисер 4.5 imdb 6.2
Сюжет Щоб не сумувати, коли їхній син вирушає до коледжу, мешканка Мангеттена Кейт Конрад вирішує організувати для них з чоловіком «другий медовий місяць» в Замбії. Але замість того, щоб подякувати їй, він раптово припиняє їхні стосунки, і Кейт відправляється в Африку для одиночного сафарі. Під час екскурсійного польоту над Замбією вона допомагає пілотові Дереку Голлістону врятувати осиротіле слоненя. Вони доставляють малюка в спеціальний центр для реабілітації слонів, і Кейт продовжує своє перебування в Африці до Різдва. З новим коханням на горизонті, чи вирішить вона повернутися додому, чи ризикне продовжити свою пригоду на все життя?
Різдво у дикій природі Трейлер

Різдво у дикій природі (2019)

Christmas in the Wild

режисер
США   1 год 25 хв
Читати опис Щоб не сумувати, коли їхній син вирушає до коледжу, мешканка Мангеттена Кейт Конрад вирішує організувати для них з чоловіком «другий медовий місяць» в Замбії. Але замість того, щоб подякувати їй, він раптово припиняє їхні стосунки, і Кейт відправляється в Африку для одиночного сафарі. Під час екскурсійного польоту над Замбією вона допомагає пілотові Дереку Голлістону врятувати осиротіле слоненя. Вони доставляють малюка в спеціальний центр для реабілітації слонів, і Кейт продовжує своє перебування в Африці до Різдва. З новим коханням на горизонті, чи вирішить вона повернутися додому, чи ризикне продовжити свою пригоду на все життя?
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.2 (17411)
Моя оцінка:
/10
Abduction (2018) режисер 2.0 imdb 4.6

Abduction (2018)

Abduction

режисер
Китай   1 год 38 хв
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 4.6 (3973)
Моя оцінка:
/10
Різдвяна спадщина
Різдвяна спадщина (2017) режисер 6.3 imdb 5.7
Сюжет Щоб успадкувати багатомільярдну компанію, Еллен має виконати низку незвичайних умов свого батька: доставити різдвяні листи до Сноу Фолс — міста, де виросли її батьки, витративши при цьому лише сто доларів. У незнайомому місці їй доведеться подолати чимало труднощів, дізнатися багато нового про світ простих людей, а також знайти своє справжнє кохання і осягнути дух Різдва.
Різдвяна спадщина Трейлер

Різдвяна спадщина (2017)

Christmas Inheritance

режисер
США   1 год 44 хв
Читати опис Щоб успадкувати багатомільярдну компанію, Еллен має виконати низку незвичайних умов свого батька: доставити різдвяні листи до Сноу Фолс — міста, де виросли її батьки, витративши при цьому лише сто доларів. У незнайомому місці їй доведеться подолати чимало труднощів, дізнатися багато нового про світ простих людей, а також знайти своє справжнє кохання і осягнути дух Різдва.
КіноБаза: 6.3 (8)  IMDb: 5.7 (13414)
Моя оцінка:
/10
Королівська зима
Королівська зима (2017) сценарист, режисер 4.0 imdb 6.4
Сюжет Під час відпустки в Європі одна дівчина потрапляє у казку, коли ненавмисне знайомство переростає у щось більше.
Королівська зима Трейлер

Королівська зима (2017)

A Royal Winter

сценарист, режисер
США   1 год 24 хв
Читати опис Під час відпустки в Європі одна дівчина потрапляє у казку, коли ненавмисне знайомство переростає у щось більше.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.4 (3673)
Моя оцінка:
/10
Casa Vita (2016) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A baseball player finds unexpected happiness with a woman who works in his favorite restaurant.

Casa Vita (2016)

Casa Vita

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A baseball player finds unexpected happiness with a woman who works in his favorite restaurant.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (609)
Моя оцінка:
/10
Фунт плоті
Фунт плоті (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 5.1
Сюжет Колишній спецназівець Дікен Лайл прокидається у льодяній ванній весь у крові з жахливим шрамом на тілі.. Виявляється, що він став жертвою викрадачів органів, котрі забрали у нього нирку. Герой вирішує самостійно покарати злочинців. Але на їх пошуки зовсім мало часу, адже його нирку можуть продати, а вона життєво необхідна племінниці Дікена. Дівчина знаходиться на межі життя та смерті, врятувати її може лише Лайл…
Фунт плоті Трейлер

Фунт плоті (2015)

Pound of Flesh

режисер
Канада   1 год 44 хв
Читати опис Колишній спецназівець Дікен Лайл прокидається у льодяній ванній весь у крові з жахливим шрамом на тілі.. Виявляється, що він став жертвою викрадачів органів, котрі забрали у нього нирку. Герой вирішує самостійно покарати злочинців. Але на їх пошуки зовсім мало часу, адже його нирку можуть продати, а вона життєво необхідна племінниці Дікена. Дівчина знаходиться на межі життя та смерті, врятувати її може лише Лайл…
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (4)  IMDb: 5.1 (7103)
Моя оцінка:
/10
Залежна
Залежна (2014) сценарист 5.0 imdb 5.0
Сюжет Зоі має чудове життя: дбайливого чоловіка, двох діток і прекрасну кар’єру, допоки її не охоплює нестримний потяг до сексу з іншими чоловіками.
Залежна Трейлер

Залежна (2014)

Addicted

сценарист
США   1 год 46 хв
Читати опис Зоі має чудове життя: дбайливого чоловіка, двох діток і прекрасну кар’єру, допоки її не охоплює нестримний потяг до сексу з іншими чоловіками.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (12334)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сходження Сокола
Сходження Сокола (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.8
Сюжет Джон Чепмен - колишній морський піхотинець, який за час служби отримав прізвисько Сокіл. Після того як він тривалий час перебував у самому епіцентрі військових дій, у нього розвинулося руйнівне класичне почуття провини за те, що він на відміну від інших вижив. Крім того, він страждає від посттравматичного стресового розладу, який ось-ось знищить його як зброю. Поки герой бореться з внутрішніми демонами, його сестра відряджена на завдання до Бразилії. У Сан-Паулу з дівчиною відбувається трагічний випадок, на неї жорстоко нападають. Чепмен тут же зривається з місця і летить за кордон, щоб розшукати злочинців і відплатити їм по заслугах. Під час свого розслідування Джон потрапляє в зубожілий район міста, де стикається зі світом наркотиків, секс-торгівлі, корумпованими поліцейськими і організованим злочинним синдикатом.
Сходження Сокола Трейлер

Сходження Сокола (2014)

Falcon Rising

режисер
США   1 год 43 хв
Читати опис Джон Чепмен - колишній морський піхотинець, який за час служби отримав прізвисько Сокіл. Після того як він тривалий час перебував у самому епіцентрі військових дій, у нього розвинулося руйнівне класичне почуття провини за те, що він на відміну від інших вижив. Крім того, він страждає від посттравматичного стресового розладу, який ось-ось знищить його як зброю. Поки герой бореться з внутрішніми демонами, його сестра відряджена на завдання до Бразилії. У Сан-Паулу з дівчиною відбувається трагічний випадок, на неї жорстоко нападають. Чепмен тут же зривається з місця і летить за кордон, щоб розшукати злочинців і відплатити їм по заслугах. Під час свого розслідування Джон потрапляє в зубожілий район міста, де стикається зі світом наркотиків, секс-торгівлі, корумпованими поліцейськими і організованим злочинним синдикатом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 5.8 (9356)
Моя оцінка:
/10
Reading Writing & Romance (2013) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Struggling actor Wayne still needs financial help from his worried parents as major parts are hard to find. Father finally convinces him to make some use of his teaching degree and accept ...

Reading Writing & Romance (2013)

Reading Writing & Romance

режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Struggling actor Wayne still needs financial help from his worried parents as major parts are hard to find. Father finally convinces him to make some use of his teaching degree and accept ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (820)
Моя оцінка:
/10
Другий шанс
Другий шанс (2013) режисер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A badly injured leg forces hunky fireman Jeff, who lost his father in a fire as a young boy, to rent a ground floor room during his recovery. Thus he moves in with divorcée Jenny, a 911 emergency call center operator, and her fatherless young children, Luke and Elsie, who soon dote on him as an ideal substitute father and try matching him with their mother. She recognizes his good influence but fears another breakup would be too hard. Jeff's retired former fire chief 'Buddy' being in the home where the kids read books to earn money ultimately works wonders.
Другий шанс

Другий шанс (2013)

Second Chances

режисер
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) A badly injured leg forces hunky fireman Jeff, who lost his father in a fire as a young boy, to rent a ground floor room during his recovery. Thus he moves in with divorcée Jenny, a 911 emergency call center operator, and her fatherless young children, Luke and Elsie, who soon dote on him as an ideal substitute father and try matching him with their mother. She recognizes his good influence but fears another breakup would be too hard. Jeff's retired former fire chief 'Buddy' being in the home where the kids read books to earn money ultimately works wonders.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (2046)
Моя оцінка:
/10
Шість куль
Шість куль (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 6.0
Сюжет Головний герой кінокартини - колишній найманець Самсон Ґол, який повністю відійшов від справ і займається розшуком зниклих дітей. Йому належить відшукати дочку колишнього бійця змішаних єдиноборств. Самсону доведеться задіяти всі свої навички, щоб врятувати дочку Ендрю і Моніки Фейден.
Шість куль Трейлер

Шість куль (2012)

6 Bullets

18+
режисер
США   1 год 55 хв
Читати опис Головний герой кінокартини - колишній найманець Самсон Ґол, який повністю відійшов від справ і займається розшуком зниклих дітей. Йому належить відшукати дочку колишнього бійця змішаних єдиноборств. Самсону доведеться задіяти всі свої навички, щоб врятувати дочку Ендрю і Моніки Фейден.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (13)  IMDb: 6.0 (15913)
Моя оцінка:
/10
Ігри кілерів
Ігри кілерів (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.1
Сюжет Двоє найманих убивць, Вінсент і Роланд, які незнайомі один з одним, отримують одне і теж замовлення — усунути могутнього наркобарона Поло. Для Вінсента це звичайна робота, а Роланд хоче помститися за дружину, яка після нападу опинилася в комі. Ніхто з кілерів не збирається поступатися, але перешкодивши один одному, обидва провалюють завдання, а на них самих оголошують полювання. Пізніше вони вирішують об'єднається проти спільних ворогів, і разом прибрати кримінального боса.
Ігри кілерів Трейлер

Ігри кілерів (2011)

Assassination Games

18+
режисер
США   1 год 41 хв
Читати опис Двоє найманих убивць, Вінсент і Роланд, які незнайомі один з одним, отримують одне і теж замовлення — усунути могутнього наркобарона Поло. Для Вінсента це звичайна робота, а Роланд хоче помститися за дружину, яка після нападу опинилася в комі. Ніхто з кілерів не збирається поступатися, але перешкодивши один одному, обидва провалюють завдання, а на них самих оголошують полювання. Пізніше вони вирішують об'єднається проти спільних ворогів, і разом прибрати кримінального боса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (18)  IMDb: 6.1 (18518)
Моя оцінка:
/10
Rock the House (2011) режисер 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Workaholic lawyer Max Peterson escapes the ax at downsizing, at least for now, but sees his workload tripled. Since his divorce, his daughter in alternative custody feels neglected and ...
Трейлер

Rock the House (2011)

Rock the House

режисер
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Workaholic lawyer Max Peterson escapes the ax at downsizing, at least for now, but sees his workload tripled. Since his divorce, his daughter in alternative custody feels neglected and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (196)
Моя оцінка:
/10
Вбивство за розкладом
Вбивство за розкладом (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 5.3
Сюжет Репортер натикається на журнал вбивці, переповненого планами вбити певних людей, і займається розслідуваннями самостійно, і раптом знаходить, що кожний слід приводить до 11-річного хлопчика із сирітського притулку ...
Вбивство за розкладом

Вбивство за розкладом (2011)

Ticking Clock

режисер
США   1 год 41 хв
Читати опис Репортер натикається на журнал вбивці, переповненого планами вбити певних людей, і займається розслідуваннями самостійно, і раптом знаходить, що кожний слід приводить до 11-річного хлопчика із сирітського притулку ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (5)  IMDb: 5.3 (3541)
Моя оцінка:
/10
Прошивка
Прошивка (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 4.2 imdb 4.7
Сюжет Після трагічного інциденту, який забрав життя дружини і не народженого сина Люка Джібсона, поранений і втративши пам'ять, він залишається в живих. На перший погляд корпорація «Хекс» хоче йому допомогти, та імплантує Люку в тіло чіп. Через деякий час Люк дізнається, що у корпорації на цей рахунок свої таємні плани і тоді, разом з групою однодумців, він намагається повернути собі свої справжні спогади і вивести корпорацію «Хекс" на "чисту" воду.
Прошивка Трейлер

Прошивка (2009)

Hardwired

режисер
США, Канада   1 год 34 хв
Читати опис Після трагічного інциденту, який забрав життя дружини і не народженого сина Люка Джібсона, поранений і втративши пам'ять, він залишається в живих. На перший погляд корпорація «Хекс» хоче йому допомогти, та імплантує Люку в тіло чіп. Через деякий час Люк дізнається, що у корпорації на цей рахунок свої таємні плани і тоді, разом з групою однодумців, він намагається повернути собі свої справжні спогади і вивести корпорацію «Хекс" на "чисту" воду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.2 (4)  IMDb: 4.7 (4501)
Моя оцінка:
/10
Метеор: Остання година планети
Метеор: Остання година планети (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.2
Сюжет Над Землею нависла загроза повного знищення! Гігантський астероїд Кассандра наближається до нашої планети. Розрахунки вчених жахають - до катастрофи лише кілька годин! У людей не залишається часу, щоб щось зробити. Світ охоплений панікою - загибель людства неминуча!
Метеор: Остання година планети Трейлер

Метеор: Остання година планети (2009)

Meteor

16+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Завершений
режисер
США   3 год 8 хв
Читати опис Над Землею нависла загроза повного знищення! Гігантський астероїд Кассандра наближається до нашої планети. Розрахунки вчених жахають - до катастрофи лише кілька годин! У людей не залишається часу, щоб щось зробити. Світ охоплений панікою - загибель людства неминуча!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 4.2 (2376)
Моя оцінка:
/10
The Guard (2008—2009) режисер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Drama series portraying the professional and personal lives of several Canadian Coast Guard workers specializing in search and rescue operations in the Pacific Ocean.

The Guard (2008—2009)

The Guard

Серіал 3 сезони, 23 епізоди Завершений
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Drama series portraying the professional and personal lives of several Canadian Coast Guard workers specializing in search and rescue operations in the Pacific Ocean.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (288)
Моя оцінка:
/10
They Wait (2007) режисер 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A young mother and her six-year-old son come face to face with the mysteries of two murders and a great crime against the Chinese community into which they have recently arrived from Shanghai.
Трейлер

They Wait (2007)

They Wait

режисер
Канада   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) A young mother and her six-year-old son come face to face with the mysteries of two murders and a great crime against the Chinese community into which they have recently arrived from Shanghai.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (3522)
Моя оцінка:
/10
Stir of Echoes: The Homecoming (2007) режисер, сценарист 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) During the invasion of Iraq, the National Guard Commander Ted Cogan sees a van speeding up against his site without respecting the warning plates. He orders his men to fire, and later he discovers that in the van there was an Iraqi family. He tries to save a young girl from the fire, but the vehicle explodes and his group is attacked; he enters in coma severely wounded and his friend and neighbor dies. When Ted recovers, he returns home to meet his family, but he is increasingly haunted by ghosts of dead people, premonitions and guilty complex for the death of the innocent family. He seeks medical support but his financial situation does not allow him to pay for a treatment and the government denies helping him. However, one ghost gives the name of Jake Witzky, who tells him to find out what the spirit demands from him. When his son Max is severely wounded in a car crash where his girlfriend Sammi and their friend Luke die, Ted discovers the wish of justice of the tormented soul and he tries to do the right thing.
Трейлер

Stir of Echoes: The Homecoming (2007)

Stir of Echoes: The Homecoming

режисер, сценарист
США, Канада   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) During the invasion of Iraq, the National Guard Commander Ted Cogan sees a van speeding up against his site without respecting the warning plates. He orders his men to fire, and later he discovers that in the van there was an Iraqi family. He tries to save a young girl from the fire, but the vehicle explodes and his group is attacked; he enters in coma severely wounded and his friend and neighbor dies. When Ted recovers, he returns home to meet his family, but he is increasingly haunted by ghosts of dead people, premonitions and guilty complex for the death of the innocent family. He seeks medical support but his financial situation does not allow him to pay for a treatment and the government denies helping him. However, one ghost gives the name of Jake Witzky, who tells him to find out what the spirit demands from him. When his son Max is severely wounded in a car crash where his girlfriend Sammi and their friend Luke die, Ted discovers the wish of justice of the tormented soul and he tries to do the right thing.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (2451)
Моя оцінка:
/10
Куб 3: Зеро
Куб 3: Зеро (2004) режисер, продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.6
Сюжет Приквел культового философсько-фантастичного фільму «Куб»! Будь-яке жахіття має початок. Молодий чоловік, чиї обов'язки полягають у нагляданні за Кубом - жахливим винаходом людства, помічає невинну жінку, яка попала в пастку однієї з кімнат куба і, вирішує спробувати врятуватися, не дивлячись на небезпеку, очікуючу її на шляху...
Куб 3: Зеро Трейлер

Куб 3: Зеро (2004)

Cube Zero

18+
режисер, продюсер, сценарист
Канада, США   1 год 37 хв
Читати опис Приквел культового философсько-фантастичного фільму «Куб»! Будь-яке жахіття має початок. Молодий чоловік, чиї обов'язки полягають у нагляданні за Кубом - жахливим винаходом людства, помічає невинну жінку, яка попала в пастку однієї з кімнат куба і, вирішує спробувати врятуватися, не дивлячись на небезпеку, очікуючу її на шляху...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (58)  IMDb: 5.6 (42921)
Моя оцінка:
/10
American Psycho 2: All American Girl (2002) продюсер 6.0 imdb 3.7
Сюжет (англ.) Rachel is a criminology student hoping to land a position as a teacher's assistant for professor Robert Starkman. She's sure this position will pave the way to an FBI career, and she's willing to do anything to obtain it -- including killing her classmates. The school psychiatrist, Dr. Daniels, becomes aware that Rachel is insane, but Rachel is skilled at her dangerous game of death and identity theft.
Трейлер

American Psycho 2: All American Girl (2002)

American Psycho 2: All American Girl

18+
продюсер
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Rachel is a criminology student hoping to land a position as a teacher's assistant for professor Robert Starkman. She's sure this position will pave the way to an FBI career, and she's willing to do anything to obtain it -- including killing her classmates. The school psychiatrist, Dr. Daniels, becomes aware that Rachel is insane, but Rachel is skilled at her dangerous game of death and identity theft.
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 3.7 (18044)
Моя оцінка:
/10
Куб 2: Гіперкуб
Куб 2: Гіперкуб (2002) продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.5
Сюжет Вісім незнайомих людей прокидаються в кімнатах, що мають форму куба. Кімнати знаходяться всередині чотиривимірного гіперкуба. Кімнати постійно переміщаються шляхом "квантової телепортації", і якщо перелізти в сусідню кімнату, то повернутися в колишню вже малоймовірно. У гіперкубі перетинаються паралельні світи, час у деяких кімнатах тече по-різному, і деякі кімнати є смертельними пастками. Полонені незабаром починають розуміти, що зможуть вижити, лише коли розгадають всі таємниці гіганської мозаїки спертельних пасток, перш ніж вона розпадеться на частини разом із своїми полоненими...
Куб 2: Гіперкуб Трейлер

Куб 2: Гіперкуб (2002)

Cube²: Hypercube

16+
продюсер, сценарист
Канада   1 год 34 хв
Читати опис Вісім незнайомих людей прокидаються в кімнатах, що мають форму куба. Кімнати знаходяться всередині чотиривимірного гіперкуба. Кімнати постійно переміщаються шляхом "квантової телепортації", і якщо перелізти в сусідню кімнату, то повернутися в колишню вже малоймовірно. У гіперкубі перетинаються паралельні світи, час у деяких кімнатах тече по-різному, і деякі кімнати є смертельними пастками. Полонені незабаром починають розуміти, що зможуть вижити, лише коли розгадають всі таємниці гіганської мозаїки спертельних пасток, перш ніж вона розпадеться на частини разом із своїми полоненими...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (76)  IMDb: 5.5 (70690)
Моя оцінка:
/10
Смерть у Голлівуді
Смерть у Голлівуді (2001) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.4
Сюжет У листопаді 1924 року сталася дивна подія, що шокувала знамениту «фабрику марень». Під час круїзу на яхті всемогутнього медіа-магната Герста було вбито відомого продюсера і режисера Томаса Інса. Проте про це не писала преса, не було розслідування, і лише неймовірні чутки про таємну змову і павутину безумних пристрастей і безсоромної брехні, що обплутала неповторного Чарлі Чапліна, легендарного Вільяма Герста, його чарівну юну коханку Меріон Девіс і нещасну жертву, допомогли через багато років намалювати картину загадкового випадку, правда про якого померла разом з «золотою добою» казкового Голлівуду.
Смерть у Голлівуді Трейлер

Смерть у Голлівуді (2001)

The Cat's Meow

продюсер
Велика Британія, Німеччина, Канада, США   1 год 54 хв
Читати опис У листопаді 1924 року сталася дивна подія, що шокувала знамениту «фабрику марень». Під час круїзу на яхті всемогутнього медіа-магната Герста було вбито відомого продюсера і режисера Томаса Інса. Проте про це не писала преса, не було розслідування, і лише неймовірні чутки про таємну змову і павутину безумних пристрастей і безсоромної брехні, що обплутала неповторного Чарлі Чапліна, легендарного Вільяма Герста, його чарівну юну коханку Меріон Девіс і нещасну жертву, допомогли через багато років намалювати картину загадкового випадку, правда про якого померла разом з «золотою добою» казкового Голлівуду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.4 (9007)
Моя оцінка:
/10
Американський психопат
Американський психопат (2000) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Удень він нічим не відрізняється від навколишніх і в натовпі ви не звертаєте уваги на нього. Але вночі цей вихований громадянин перетворюється на витонченого вбивцю, що тероризує місто. Сучасний дикун, який зневажає закони людства, харчується лише спопеляючим полум’ям своєї ненависті, яке зростає з кожним новим злочином. Лавина жаху наближається до критичної межі. Невдовзі настане момент, коли її вже не можна буде зупинити.
Американський психопат Трейлер

Американський психопат (2000)

American Psycho

18+
продюсер
США   1 год 42 хв
Читати опис Удень він нічим не відрізняється від навколишніх і в натовпі ви не звертаєте уваги на нього. Але вночі цей вихований громадянин перетворюється на витонченого вбивцю, що тероризує місто. Сучасний дикун, який зневажає закони людства, харчується лише спопеляючим полум’ям своєї ненависті, яке зростає з кожним новим злочином. Лавина жаху наближається до критичної межі. Невдовзі настане момент, коли її вже не можна буде зупинити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (303)  IMDb: 7.6 (726002)
Моя оцінка:
/10
Перші дев'ять з половиною тижнів
Перші дев'ять з половиною тижнів (1998) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 3.5
Сюжет Банківський клерк Мет Вейд приїжджає в Новий Орлеан, щоб відкрити рахунок на 500 000 000 $ для Франсуа Дюбуа - жорстокого каліки, який володіє надзвичайними статком. Мет потрапляє в лігво Дюбуа - павутину, виткану з обману і плотських утіх. У кублі де процвітають аморальність і розпуста, він зустрічає Емілі, молоду прекрасну дружину мільйонера.

Один погляд - і охоплені пристрастю молоді люди забувають про все. Ризикуючи життям, закохані йдуть на зустріч своїм божевільним бажанням. Дюбуа розлючений і сповнений рішучості помститися за зраду дружини. Він майстерно підставляє Мета, навішуючи на нього обвинувачення в убивстві. Вимушений ховатися, знесилений, на межі божевілля Вейд планує втечу.

Йдучи наперекір здоровому глузду, він повертається в маєток Дюбуа за своєю коханою і відкриває жахливу правду, яка не залишає й тіні надії.
Перші дев'ять з половиною тижнів Трейлер

Перші дев'ять з половиною тижнів (1998)

The First 9 1/2 Weeks

продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис Банківський клерк Мет Вейд приїжджає в Новий Орлеан, щоб відкрити рахунок на 500 000 000 $ для Франсуа Дюбуа - жорстокого каліки, який володіє надзвичайними статком. Мет потрапляє в лігво Дюбуа - павутину, виткану з обману і плотських утіх. У кублі де процвітають аморальність і розпуста, він зустрічає Емілі, молоду прекрасну дружину мільйонера.

Один погляд - і охоплені пристрастю молоді люди забувають про все. Ризикуючи життям, закохані йдуть на зустріч своїм божевільним бажанням. Дюбуа розлючений і сповнений рішучості помститися за зраду дружини. Він майстерно підставляє Мета, навішуючи на нього обвинувачення в убивстві. Вимушений ховатися, знесилений, на межі божевілля Вейд планує втечу.

Йдучи наперекір здоровому глузду, він повертається в маєток Дюбуа за своєю коханою і відкриває жахливу правду, яка не залишає й тіні надії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 3.5 (731)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: