Поле сайт і дзиґа

Bezvidkhodko
Просю додати поля там де персони
Сайт
Dzyga
У фільмах є, і в персони варто., а у фільми додати інсту


Реферрер: https://kinobaza.com.ua/forum/categories/8
 
Bezvidkhodko
Додам що, краще 3 поля офіційний сайт у фільмах, тобто тре додати ще два. Бо часто фільм буває на різних оф.сайтах адже зазвичай працює не одна студія
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Створити тему
Нещодавно переглянуті: