Кошеня
Кошеня
Хотілось би почути найкраще та найгірше що впадає в око на КіноБазі.

Щодо мене, то найкраща зараз фішка кінобази - це:

1) імпортуєш оцінки з imdb / kinopoisk
2) сортуєш все кіно по кількості голосів кінобази \ imdb + відмічаєш "Сховати фільми, що вже дивився"
3) profit - легко знайдеш фільми, які варто переглянути.

Найгірше - це, те що поки ніяк не дійду до оновлення серіалів (дуже багато іншої роботи) та до покращення коментарів =)
1  
Едуард
Едуард
Мені найбільше подобається те, що коли оцінюєш фільм, то немає прив’язки до дати. Бо майже ніколи не пам’ятаєш коли дивився фільм. Плюс є можливість в день оцінити декілька фільмів, що дивився раніше і це не виглядатиме наче ти їх усі подивився в цей день.

Якихось мінусів поки не бачу.
 
krechkivskyi
krechkivskyi
Подобається:
- Імпорт оцінок. Набагато все спрощує, без нього, напевно, тут не затримався б).
- Непоганий пошук і фільтри.
- Велика база фільмів і серіалів, що вже вийшли. Якщо чогось немає - додають при першому ж проханні.

Варто розвивати:
- Ідея з розвитком теми серіалів - однозначно за!
- Варто додати більше інформації про фільми українського виробництва. Для початку, хоча б, прем'єри на найближчий рік - два. Бо виходить, що український сервіс, а що нас чекає у 2018-му незрозуміло. Мені на 2018-й пошук видає три фільми (Свінгери, Міф і Казка про гроші), а прем'єр заплановано близько 40))). Думаю це додасть аудиторії. Люди зараз цікавляться українськими кіноновинами.
- І ще дивна ідея, та все ж, можливо варто домовитись з YouTube каналами типу "Geek Journal" про можливість розміщення їхнього контенту в публікаціях. Це дозволить при мінімумі зусиль оживити цю частину сайту.

Насправді сервіс дуже крутий) Користуюсь постійно.
1  
krechkivskyi
krechkivskyi
Перше, що видає google на запит "українські кінопрем'єри 2018":

http://tyzhden.ua/Culture/207576
https://espreso.tv/article/2018/01/19/ukrayinski_filmy_2018
http://cutinsight.com/ua/30-ukrainskih-filmov-kotorye-vyjdut-v-2018-godu/

Можливо десь є детальніша інформація, але то вже треба шукати кожен фільм окремо.
 
Svyatoslav Zubchenko
Svyatoslav Zubchenko
На жаль, дуже рідко оновлюються новини. Хотілося б по декілька разів на день, а не раз на тиждень 1 новина. І було б добре. якби на сайті з"явився блогер, який би писав про новинки кінематографу. про події в кіно. але грамотно. якийсь фахівець, і не Микола з вулиці.
3  
Andriyko
Andriyko
Що до українських кінопрем'єр, то я їх зібрав тут https://kinobaza.com.ua/lists/105
2  
Svyatoslav Zubchenko
Svyatoslav Zubchenko
Класно, що наших прем"єр так багато. Єдине, як на мене - то "Легенда Карпат" - повний міскаст головних персонажів. Це тоді, коли краще співати, якщо тобі це виходить, і не рипатися в інші галузі. ну і дивує бюджет "Таємний щоденник Симона Петлюри" у порівнянні наприклад з "Король Данило". Знаючи фільми, які знімає Янчук, я б не довіряв йому стільки грошей. Але це моя суб"єктивні думка. Як на мене, він знімати не вміє. Хоч певну роль в збереженні українського кінематографу після розпаду СРСр таки відіграв.
  1
Andriyko
Andriyko
Для "Щоденники Петлюри" збудували Париж 1920-х у Києві, тому так дорого.
 
Svyatoslav Zubchenko
Svyatoslav Zubchenko
Та я розумію. Але там режисер (на мою суб"єктивну думку) слабенький. І з такими грошими ризикувати...
 
marvin2008
marvin2008
Подобається, що постійно додається щось нове до функціоналу, вигляд сторінки стає дедалі кращим. Не подобається, що Кінобаза мало активна у соціальних мережах - з такою кількістю кінострічок та новин зі світу кіно можна щодня публікувати хоча б три/п'ять повідомлень щоденно у Фейсбук та Інстаграм та нарощувати відвідувачів інтернет-сайту. Не подобається, що немає окремої закладки "Українське Кіно". МАЄ БУТИ! З цим би й сам допоміг розробникам цього сайту. У будь-якому разі - бажаю вам успіхів та швидкого розвитку!
2  
S3M4RiL
S3M4RiL
Поки що найкращий замінник кінопоіска. До того сидів на кінотеатр.нет.уа, але цей сайт мені набагато більше сподобався Плюс можна, ще й відмічати переглянуті серії. З мінусів це дуже маленька аудиторія. Я тут втішився шо є форум і дивлюсь, пости 2річної давності(((
4  
Svyatoslav Zubchenko
Svyatoslav Zubchenko
Аудиторія справді мала. Але, як казав один політик "Вірю, знаю, можемо!" :)
3  
marvin2008
marvin2008
Звісно, що авдиторія цього сайту мала. Але вона зростає і виглядає на те, що розробники сайту не полишають ідеї подальшого розвитку, як це часто буває на просторах Українського інтернету - всі загораються зробити якусь альтернативу чогось там московського або американського, напишуть пару каментарів та успішно забудуть через місяць. З Кінобазою инша справа - сайт вже розвивається декілька років поспіль, база фільмів зростає. Особисто я люблю цей сайт, часто сюди навідуюсь і бажаю йому подальшого розвитку. Раджу почитати про досвід польського filmweb.pl, котрі так само починали з маленького непомітного тихого сайту, а зараз це провідний сайт в Польщі. Тож Кінобазо, вперед!
 
xD
xD
Головне, щоб була адекватна.
+мені навпаки подобається тихе місце як це, де можна просто відмічати переглянуті фільми та серіали.
Прохання до кінобази додати можливість оцінювати серію та сезон та в андроід застосунок треба ще можливість натиснути стежити за серіалом.
2  
S3M4RiL
S3M4RiL
+мені навпаки подобається тихе місце як це, де можна просто відмічати переглянуті фільми та серіали.
Тут проблема в тому, що власники не мільйонери. Сумнівно, що вони зможуть тягнути цілий сайт, ще й вчасно його обновлювати чисто на ентузіазмі для 3,5 користувачів.
1  
oster.ok
oster.ok
Я думаю, що публікація нових трейлерів автоматизована, і з боку власників / розробників ніяких дій не потребується. Щодо підтримки сайту, то необов'язково бути мільйонером. Так як тут немає онлайн перегляду (що незаконно і потребує багато ресурсів), то достатньо $50 в місяць суто для оплати роботи сервера.
P.S. Сам маю подібний сайт, але ще менш популярний :)
2  
Іван Янковий
Іван Янковий
Потрібна мабуть розсилка на пошту, коли хтось з друзів поставив нову оцінку. Життя буремне і без постійних нагадувань про існування сайту і сервісу люди що давно зареєструвались, могли забути про сайт. А ще можна робити хоча б раз на місяць розсилку з дайджестом публікацій. Тоді і активна аудиторія буде більше і люди приводитимуть своїх друзів
 
marvin2008
marvin2008
Було б цікаво побачити статистику відвідування цього сайту - з яких областей України та яких країн приходить аудиторія. Розробники могли б також встановити певну співпрацю з українськими влогерами, котрі роблять огляди кіно. Наприклад Geek Journal - досить успішний проєкт, який стрімко розвивається.
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: