NetflixFanatUA
NetflixFanatUA

Українськомовні трейлери до фільмів кінопрокатника UMS Film який воскрес з мертвих у 2020 році (хоча й не діяв у 2015-2020 рр.) (з'являються з укрмовною доріжкою в iTunes): https://www.youtube.com/user/UMSxFILMxUKRAINE/videos

@адмін якщо є можливість - додавай українськомовні трейлери до фільмів кінопрокатника UMS Film (викладає свої фільми в iTunes), бо я бачу що їхні фільми є тут (наприклад Темне королівство / Королівство драконів / The Dark Kingdom (2018) https://kinobaza.com.ua/titles/order-of-kings-the-dark-kingdom але у них на Youtube-каналі є укртрейлер (під назвою "Королівство драконів" а не "Темне королівство") якого на kinobaza немає.

 
Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
знову москалі на український ринок кінопрокату лізуть.
1  
NetflixFanatUA
NetflixFanatUA
Га і не кажи; саме смішне що це якийсь наш український ділок-бізнесмен з рівного Олександр Назарчук який заснував цей UMS Film у Рівному у 2004 році, але згодом успішненько свою "штаб-квартиру" компанію перевів у Москву... Коротше торба.

А адреса офісу уцього UMS Film - це взагалі палаюче пекло: уліца юних лєнінцев 25, Масква (https://www.kinobusiness.com/distributor/ums-film/)
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: