Український та європейський кінематограф пасе задніх
Кошеня
серіал Темрява дійсно в 2-3 рази затянутий і не вартий часу, але це ж не всі серіали європи.
В Україні просто кінематограф лиш починає розвиватись, тож мало акторів, що грають добре.
В Україні просто кінематограф лиш починає розвиватись, тож мало акторів, що грають добре.
Svyatoslav Zubchenko
Серіал "Темрява" - такий, яким мав би бути, судячи по трейлеру. Але говорити, що європейський кінематограф мертвий - неправильно. З того ж таки німецького ринку: "Німеччина 83", "Наші тати. наші мами" - шикарні серіали. Фіни були у співпраці з німцями зняли "Важку воду".
Svyatoslav Zubchenko
О, нещодавно подивився "Вавилон Берлін" - теж на висоті. Особливо друга частина сезону. Дивлюся більшість всього в оригіналі, то там навіть берлінську говірку підібрали, дуже добре відтворена атмосфера 1920-1930х, весь її антураж.
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Створити тему
Форум
Розділ: Українське закадрове озвучення
25 червня 2026, 12:47
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Нещодавно переглянуті:
Все дуже погано! для України та Європи це дуже низький рівень, насамперед акторів.
Я взяв у вибірку масове кіно - Сторожова застава, тіні незабутих предків 2013, німецький серіал темрява (взагалі повний провал).
Що ми маємо: рівень акторів яких беруть в основні ролі занизький навіть для другосортинх, третьосортних голівудських фільмів. Хоча в Україні саме виробництво фільму поганеньке, але хоч якось помалу розвивається, але актори занадто слабкі.
Що ж до німецького серіалу, про який розводять хайп, то там актори не кращі, а виробництво ще гірше ніж навіть у нас. Це звісно може видатись приємним, але насправді це погані новини для Європи.
Схоже тільки Франція щось старається, хоча інколи актори в їхніх фільмах трохи переграють, але в нас недограють.
Якщо це читатиме хтось з режисерів - зробіть висновки, проводьте кастинг акторів нормально, а не за красивою мордою, бо переглядаючи фільми інколи хочеться самому просто піти і зняти нормально фільм.