Це обговорення фільму
Клініка (2001)
Клініка (2001)
Клініка
Поліна
у мене ностальгія щодо нього, ще і яка, ночами дивилася по новому каналу здається йшов, як вам враження?))
2
may4444
Серіал дуже якісний. Насміятися можна.
Кращий ніж Теорія великого вибуху на мій смак.
Можна сміливо передивлятися і нині.
3
Кращий ніж Теорія великого вибуху на мій смак.
Можна сміливо передивлятися і нині.
Bezvidkhodko
Років 10 тому вперше дивився, англійською. Через пару років ще раз, гарний серіал. Звісно овердофіга безглуздя, але зараз воно скрізь.
1
Поліна
я на жаль не дивилася повністю Теорію великого вибуху, починала перший сезон, але теж дуже сподобався)
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Створити тему
Форум
Розділ: Українське закадрове озвучення
25 червня 2026, 12:47
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Нещодавно переглянуті: