Ідеї для покращення сайту, тексту в емейлах і т.д.

Кошеня
Деякі тексти сповіщень, емейл листів та інших можуть бути покращені. Якщо Ви помітили щось, що можна змінити - пишіть сюди! Всі пропозиції що знайдуть погодження додаються в список завдань і як прийде час будуть втілені. Але не відразу, бо є пріоритетніші завдання
Поділитись через

Коментарі:

sha
Вітаю! Для серіалів додайте можливість позначувати переглянуті епізоди. А також для серіалів потрібно додати рейтинг по сезонах. Для фільмів також на завадить додати окремо позначку переглянуто (назалежно від рейтингу). Ну і для користувачів буде цікаво бачити статистику: кількість переглянутих фільмів, серіалів, жанри, рейтинги, витрачений час (на кшталт trakt.tv)
1 0

Кошеня
розробка детальнішої інформації по серіалам в планах, але буде не скоро. детальніша статистика з'явиться найближчим часом. про позначку переглянуто - поки не думаю, що це аж так потрібно. краще поставити середню оцінку (5-6) і готово.
0 0

Кіномен
якщо після назви фільму є пробіл, то у вас уже цей фільм не можливо знайти, виправте!
1 0

Кошеня
+ оновив. це треба було давно оновити.
0 0

IP
додайте, будь ласка, крім рейтингу фільму/серіалу також "очікуваний рейтинг" - тобто та оцінка, яку користувачі виставляють перед виходом фільму/серіалу і після виходу буде дві оцінки: основний рейтинг і очікуваний
0 3

solomidplz
пропоную створити розділ мемів і туди заливати меми про кіно
0 1

ThatSomeone
Може додати б якусь кнопку для відповіді у форумах, коментарях до блогів і т. д. Бо тільки що випадково відправив скаргу замість відповісти на коментар
0 0

Сергій Резніченко
Додам свій голос до можливості ставити рейтинг серіалам посезонно. Такої можливості бракує в ІМДБ, а варто було б мати, оскільки якість сезонів не завжди одна й та ж. Додаток для смартфонів планується?
2 1

Кошеня
Серіалам буду покращувати схему пізніше, як тільки дороблю запланований базовий функціонал та покращення. Скорше за все не раніше весни. Додаток, якщо не знайду нікого то скорше за все тільки якщо сам осилю андроїд (не раніше осені, якщо взагалі буде).
0 0

mercuriy_v
Чи планується якась можливість правки користувачами? Наприклад додавання опису, зміна обкладинки на локалізовану, додавання трейлера й інші правки. Можливо через модерацію чи систему накопичування досвіду. Було б приємно з часом побачити біля оцінки imdb також оцінки metacritic та rotten tomatoes. А так дуже приємний сайт, щось подібне шукав але всі майже мертві, маю надію що Ви розвинетесь, буду всіляко Вам у цьому допомагати по можливості.
2 0

Кошеня
оцінка metacritic та rotten tomatoes не проблема, до весни додам, головне щоб норм виглядало. Модерація користувачами якщо й з'явиться то не скоро.
0 0

mercuriy_v
Ну виглядати може нормально, звісно як зробити. Якби ось так було б непогано на мій смак. http://imgur.com/a/0Usoh Просто по 100 шаблонів зробити для кожного варіанту. Або якось змусити їх взагалі автоматично оновлюватись. Зараз я так розумію з imdb не оновлюються а вказані ті, що були колись забиті. Для нових фільмів їх треба оновлювати більш частіше мабуть, старим не так критично це. Також з часом можна прикріпити нагороди всілякі до стрічок (оскари, бафти...) Ще помітив проблему з закінченнями - 162 хвилин
1 0

Кошеня
гарні пропозиції і дякую за скрін. додав це в найближчі завдання буде ще щось - пиши.
0 0

mercuriy_v
якщо робити правки на themoviedb.org вони сюди підтягнуться також??
0 0

Кошеня
так, але не відразу. через день-два
1 0

Едуард
У пошуковому рядку наразі "Назва фільму, актора". Оскільки у акторі імена, а не назви, то варто змінити на: "Назва фільму, ім'я актора" або ж "Назва фільму, актор".
0 0

Едуард
Ще можна було б у випадку, коли оцінюєш фільм, який перебуває у списку бажаних до перегляду, то щоб цей фільм автоматично прибирався з цього списку.
1 0

Едуард
А як працює функції "Додати фільм" та "Додати актора"? Просто повідомлення надходить до адміністратора і він додає? P.S. Нещодавно написав, що немає Тіля Швайґера. Але потім знайшов. Тому прошу залишити заяву без розгляду. :)
0 0

Кошеня
+ приходить мені
0 0

IP
щодо сортування: коли фільми фільтруються відносно рейтингу, то було б добре, щоб у випадку однакової оцінки (наприклад 8,4), то першими серед таких фільмів були б з більшою кількістю голосів і так по спадній подібно у випадку сортування закількістю голосів: серед однакової кількості голосів спочатку мають іти з більшим рейтингом і так по спадній
0 0

vanek49
Імпортував свої оцінки з ІМДБ та КП. Так, Кінобаза сприйняла оцінки. Але якось їх сприйняла по-своєму. Тобто в моєму профілі оцінки є, а от коли ставлю відмітку Сховати фільми, що вже дивився, то оцінені фільми не приховуються... З ручним оцінюванням наче все гаразд. Ось скрін фільму, в якому тут єдина оцінка моя, але на шкалі немає моєї оцінки і він базою сприймається, як не проглянутий http://imgur.com/a/0FEBs Ще прошу якось візуально виділити (збільшити) оцінку Кінобази (тобто середню оцінку). В налаштуваннях поставив відмітку Видаляти з папки Перегляну. Після проставляння оцінки фільм видаляється, але його можна повторно знов туди занести. Чи можна зробити таку опцію в списках, щоб оцінені фільми звідти видалялися і повторно не додавалися. Дякую. Поки що все)
0 0

Кошеня
Перелогінься
1 0

vanek49
дякую. з оцінками допомогло)
0 0

IP
щодо фільмів-дилогій, трилогій і т.д. було б добре на сторінках таких фільмів підв'язувати і посилання на інші фільми серій (наприклад, Володар перстенів і т.д.)
4 0

vanek49
пошук не знаходить фільм за оригінальною назвою?
0 0

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати