Chewie Chewie

10/10 Про що взагалі цей фільм?

Мабуть багато хто любить Нолана та розуміє його фільми з першого разу. А ось я подивився цей фільм і взагалі нічогісінько не зрозумів. І в цьому весь кайф! Як добре що я нічого не зрозумів. Бо саме це викликає таку неймовірну бурю емоцій, що аж диву даєшся. Найкращий фільм той, що викликає емоції. Цей фільм просто неймовірний! Раджу до перегляду!

9/10 Кіно про щасливих людей

Не можу сказати, що фільм має захоплюючий сценарій, чи неперевершену гру акторів. Та оскільки фільм про життя, про життя одержимих людей, тому цей фільм вартом подивитись. Подивитись для того, щоб зрозуміти сенс життя. Щоб зрозуміти, чи те чим ви займаєтесь у житті, чи це дійсно саме те, що б ви хотіли робити. Чи зводить воно вас з розуму, якщо ви не можете цим займатись. Бо щасливі люди саме ті, хто знає що він чи вона хоче зробити в цьому світі. І так, нажаль таких одержимих людей небагато. І навіть якщо ви не така одержима людина, то хоча б знайдіть таку людину і спробуйте бути поруч з нею. Допоможіть їй займатися її справою. І тоді ви дійсно будете щасливими.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
7/10 Труднощі підліткового життя

Капець! Цей фільм нагадав, наскільки складне та одночасно цікаве підліткове життя! А ще фільм показав, що дивлячись на підлітків зі сторони, все виглядає кумедно. Хоча для самих підлітків, нічого кумедного в тому, що з ними відбувається, немає.

Фільм добрий та веселий. Якщо ваше дитинство було радісним і вам приємно його згадувати, то подивіться цей фільм - не пошкодуєте. Буде привід ще раз згадати своє дитинство та посміхнутися.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
5/10 Складне кіно для розуміння

Сюжет фільму наштовхує на думки, але дуже складно зрозуміти, що саме мав розповісти фільм. Схоже на те, що кожен глядач складе свою власну думку, про що саме цей фільм. Моя думка про цей фільм - невже, для того, щоб людство стало краще, воно має бути повністю винищене?

Нещодавно переглянуті: