Volodymyr Fedorko Volodymyr Fedorko

9/10 Анімене яке зацепило від 1 серії

Можливо мені імпонує головний герой, можливо мені імнонує ситуація між головнимними героями (хоча японський менталітет в цьому усенсі до тепер не можу зрозміти), можливо фази, можлово все разом мене надто сильно захопило. З перших серій було відчуття "вав, а воно круте, що далі буде". Дивився і насолоджувався. Свої емоції які були після перегляду 1 сезону не пригадаю, але коли я побачив що є 3, то я навіть не задумувався що буду дивитись.
Мабуть діалоги, фрази і частково дії героїв мені найбільше сподобались в цьому аніме. Коли дивися старався не пропустити кожний момент, бо вони класні. Загального враження навіть не портять навіть типові кліше.
Рекомендую до перегляду.

7/10 Перше знайомство із стальним альхіміком

Багато чув від брата чи друзів що "Сталевий алхімік" класне аніме. Проте ніколи не доходили руки його глянути. І от накінець я його глнув.
Мене спочатку здивувало, що серіал має 51 серію, подумав чому не розбили на сезони наприклад по 13 серій. Проте мені сподобалось. Дивишся як цілу картину, і це добре.
Сприйняття серіалу, як щось кумедне на цікаве і серйозне почало змінюватись десь посередині (мені так здається). Коли хлопці посерйознішали стало цікаво. Показали як вони емоційно виросли.
Після перегляду подумав що треба було його глянути у більш ранньому віці, коли було більше часу і міг приділяти увагу тільки серіалу.

9/10 БоДжек - не те що спочатку здається

Дивився серіал у 2 етапи. Перші 2 сезони раніше (мабуть коли був озвучений 2 сезон, не і не згадаю) багато часу тому і решту зараз.
Спочатку серіал мені здався цікавим, кумедним та незвичним. Мельтик не на 13+, а для більш старшу аудиторію. Навіть проподив деякі паралері із Californication із Девідом Духовни. Далі можна спостерігати як персонажі розвиваються, змінюються, робиться все більш "дорослішим". І це подобається найбільше. Бачиш які в них проблеми, як вони з тини живуть, їх вирішують і потрапляють у нові. Сподобалась як показана дружба, що можна вилізти з тієї дупи в якій ти є чи вирадково залізти в нову.
Найбільше содобалась кінцівка. Останні 2 сезони. В кінці більше розумієш, що серіал показую наслідки зловживання алкоголю, наркотиків і частково егоїзму/зіркової хвороби. В кінці 5 початку 6 сезону вже бачив закінчення серіалу. Частково в кінці показали пої сподівання. Проте все не так.
Серіал мені дуже содобав.

Нещодавно переглянуті: