Drunk_n_monkey Drunk_n_monkey

Знайдено 1 результат rss

Почали намагатися щось знімати - добре, ну і на цьому все. Не вийшло цьому разу, може наступного... Зомбаки- ок, але ну Камон, що це за плюшева іграшка на стероїдах, не витримав трешу і вимкнув. Якось все рване, саундтрек з мого плейлисту,але якось він не гармонічно з'являється. Чим закінчилось навіть немає бажання додивитися.

0 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: