10/10
Перше враження
Чудовий фільм. Глянув спеціально для Підпільного кіноклубу. Все зв'язано, сюжет не розвалюється, рушниці вистрілюють. І відсилка до матриці на початку другого акту - просто геніально. Операторська робота на вищому рівні, кадри і краєвиди дуже красиві. Пісню про Тома, добавив у свій плей лист. Ну і момент з "непорозумінням"😂 реву і стогну
Форум
Розділ: Українське закадрове озвучення
25 червня 2026, 12:47
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Нещодавно переглянуті: