2/10
дуже-дуже... погано
На радість чи на біду, дуже рідко випадає шанс подивитися щось на стільки погане. Мало того, що сюжет непродуманий та плаский, а всі жарти про расизм притягнуто за вуха, так ще все дуже затягнуто. Як для твору в жарнрі "треш" надто мало угару. Я б навіть собі таке не радив дивитися, хоча я бачив штуки.
Форум
Розділ: Українське закадрове озвучення
25 червня 2026, 12:47
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Нещодавно переглянуті: