Andriyko Andriyko модератор


Коментар до теми Ідеї для покращення сайту, тексту в емейлах і т.д.

Andriyko
А ще було б добре прикрутити на Гуртом шаблон-посилання з оцінками на цей сайт, там є лише Айемдібі...
 

Коментар до теми Ідеї для покращення сайту, тексту в емейлах і т.д.

Andriyko
Тобто це все буде коли набереться достатня кількість оцінок і користувачів?
 

Коментар до теми Ідеї для покращення сайту, тексту в емейлах і т.д.

Andriyko
Ще було б добре створити статистику оцінок для кожного користувача. Оцінки по рокам, актори в оцінених фільмах і т.д.
 

Коментар до теми Ідеї для покращення сайту, тексту в емейлах і т.д.

Andriyko
А як що до створення Топ250?
 
Нещодавно переглянуті: