Український мультфільм «Мавка» покажуть в Німеччині та німецькомовних країнах Європи

28.05.2019 07:58     Кошеня

Український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», створений за мотивами п'єси Лесі Українки, вийде у кінопрокат у Німеччині і німецькомовних країнах Європи. Мультфільм планують вивести на екрани у 2020 році.

Великий німецько-австрійський дистриб’ютор Koch Films придбав пакет прав на показ повнометражного фільму виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) під час Каннського кіноринку Marche du Film.

Крім Німеччини, анімаційну стрічку покажуть в Австрії, Альто Адідже, німецькомовному Люксембурзі, Ліхтенштейні та Швейцарії. За умовами угоди, прем'єра українського мультфільму відбудеться у кінотеатрах цих країн.

Минулого року проект представили на ключових кіноринках світу. Права на показ продали у Польщу (Monolith Films), Чехію і Словаччину (Cinemart), Естонію, Латвію і Литву (ACME Film), Португалію (Cinemundo), Румунію, Угорщину, Болгарію (Vertical), Сербію, Хорватію, Словенію, Македонію, Боснію і Герцеговину та Чорногорію (Blitz).

Проєкт «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Держагенції України з питань кіно у вересні 2016 року та отримав державне фінансування у розмірі 30% від загального бюджету. У створенні саундтреку до мультфільму брали участь відомі музиканти «ДахаБраха».

НЕЙМОВІРНІ НОВИНИ НАША MAVKA ЗАГОВОРИТЬ ЩЕ Й НІМЕЦЬКОЮ!

Під час цьогорічного Каннського кіноринку Marché du Film - Festival de Cannes великий німецько-австрійський дистрибутор Koch Films придбав пакет прав на показ повнометражного фільму «Мавка. Лісова пісня»!

Стрічку покажуть на території Німеччини і німецькомовних країн Європи: Австрії, Альто Адідже, німецькомовному Люксембурзі, Ліхтенштейні і Швейцарії.

Ми дуже радіємо і разом з вами чекаємо на прем'єру нашої неймовірної історії

Джерело: www.facebook.com


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: