Ґодзіли / Ґоджіра

30.12.2023 08:37     Bezvidkhodko     Публічний

Знайдено 14 результатів

Ґодзілла. Мінус один
Ґодзілла. Мінус один (2023) #1 3 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.8
Сюжет У післявоєнній Японії виникає новий терор. Чи зможуть спустошені люди вижити... не кажучи вже про те щоб дати відсіч новій загрозі?
Ґодзілла. Мінус один Трейлер

Ґодзілла. Мінус один (2023) #1

Godzilla Minus One

Японія   2 год 4 хв
Читати опис У післявоєнній Японії виникає новий терор. Чи зможуть спустошені люди вижити... не кажучи вже про те щоб дати відсіч новій загрозі?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (43)  IMDb: 7.8 (119432)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ґодзілла
Ґодзілла (2014) #2 15 травня 2014  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Людство випадково пробудило гігантську стародавню істоту, що спричинило за собою жахливі наслідки...
Ґодзілла Трейлер

Ґодзілла (2014) #2

Godzilla

12+
США, Японія   2 год 3 хв
Читати опис Людство випадково пробудило гігантську стародавню істоту, що спричинило за собою жахливі наслідки...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (239)  IMDb: 6.4 (444009)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Ґодзілла проти Конґа
Ґодзілла проти Конґа (2021) #3 24 березня 2021  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Конґ і його захисники вирушають у небезпечну подорож на пошуки своєї справжньої домівки. До них приєднується осиротіла дівчинка Цзя, яка має унікальний і сильний зв’язок із Конґом. Однак несподівано на своєму шляху вони зустрічають розлюченого монстра Ґодзіллу, що несе руйнування всюди, де ступить його нога. Епічне зіткнення двох титанів, спровоковане небаченими силами — це тільки ключ до розгадки таємниці, захованої у самому ядрі Землі.
Ґодзілла проти Конґа Трейлер

Ґодзілла проти Конґа (2021) #3

Godzilla vs. Kong

12+
США, Австралія, Канада, Індія   1 год 53 хв
Читати опис Конґ і його захисники вирушають у небезпечну подорож на пошуки своєї справжньої домівки. До них приєднується осиротіла дівчинка Цзя, яка має унікальний і сильний зв’язок із Конґом. Однак несподівано на своєму шляху вони зустрічають розлюченого монстра Ґодзіллу, що несе руйнування всюди, де ступить його нога. Епічне зіткнення двох титанів, спровоковане небаченими силами — це тільки ключ до розгадки таємниці, захованої у самому ядрі Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (177)  IMDb: 6.3 (245481)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 199 грн
Ґодзілла
Ґодзілла (1954) #4 3 листопада 1954  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.5
Сюжет У Японському морі починають тонути кораблі. Згодом у селі на острові Одо відбуваються події, в яких місцеві жителі звинувачують міфологічну істоту, яку вони називають «Ґодзілла». На острів прибуває група учених на чолі з доктором Кьогеєм Ямане. Вони виявляють живого трилобіта, а потім стикаються з Ґодзіллою. У Токіо Ямане висловлює припущення, що Ґодзілла є далеким нащадком рептилій, які жили 200 мільйонів років тому. Ґодзілла випромінює сильну радіацію. Мабуть, йому вдалося відродитися внаслідок американських випробувань водневої бомби...
Ґодзілла Трейлер

Ґодзілла (1954) #4

Godzilla

Японія   1 год 36 хв
Читати опис У Японському морі починають тонути кораблі. Згодом у селі на острові Одо відбуваються події, в яких місцеві жителі звинувачують міфологічну істоту, яку вони називають «Ґодзілла». На острів прибуває група учених на чолі з доктором Кьогеєм Ямане. Вони виявляють живого трилобіта, а потім стикаються з Ґодзіллою. У Токіо Ямане висловлює припущення, що Ґодзілла є далеким нащадком рептилій, які жили 200 мільйонів років тому. Ґодзілла випромінює сильну радіацію. Мабуть, йому вдалося відродитися внаслідок американських випробувань водневої бомби...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (13)  IMDb: 7.5 (40439)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла: Відродження
Ґодзілла: Відродження (2016) #5 29 липня 2016 6.2 imdb 6.8
Сюжет Загадкова аварія в тунелях під мостом-шосе Токіо Бей Аква Лайн ставить на вуха усі аварійні підрозділи мегаполісу. Шеф МНС Японії скликає всіх, щоб знайти причину аварії, і можливі варіанти вирішення проблеми, що склалася. Вони ще не знають, що це тільки початок. Величезне створіння, відоме як Годзілла, встало на шлях руйнування ...
Ґодзілла: Відродження Трейлер

Ґодзілла: Відродження (2016) #5

Shin Godzilla

Японія   2 год 0 хв
Читати опис Загадкова аварія в тунелях під мостом-шосе Токіо Бей Аква Лайн ставить на вуха усі аварійні підрозділи мегаполісу. Шеф МНС Японії скликає всіх, щоб знайти причину аварії, і можливі варіанти вирішення проблеми, що склалася. Вони ще не знають, що це тільки початок. Величезне створіння, відоме як Годзілла, встало на шлях руйнування ...
КіноБаза: 6.2 (10)  IMDb: 6.8 (37887)
Моя оцінка:
/10
Монарх: Спадок монстрів
Монарх: Спадок монстрів (2023—) #6 16 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.0
Сюжет Після нападу Ґодзілли на Сан-Франциско, але її знову нажахала незбагненна таємниця. Попри небезпеку, вона вирушає у мандри, шукати істину про свою сімʼю – і загадкову організацію під назвою «Монарх»
Монарх: Спадок монстрів Трейлер

Монарх: Спадок монстрів (2023—) #6

Monarch: Legacy of Monsters

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
США, Японія
Читати опис Після нападу Ґодзілли на Сан-Франциско, але її знову нажахала незбагненна таємниця. Попри небезпеку, вона вирушає у мандри, шукати істину про свою сімʼю – і загадкову організацію під назвою «Монарх»
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (35)  IMDb: 7.0 (42910)
Моя оцінка:
/10
Кінґ Конґ проти Ґодзілли
Кінґ Конґ проти Ґодзілли (1962) #7 26 червня 1963 6.0 imdb 5.7
Сюжет Недалеко від Японії, у водах океану, прокидається Ґодзілла, якого всі вважали мертвим. Він рухається у бік найбільшого острова Японії. Група телевізійників вирушає на острів, де, згідно легенд, живе Бог, і знаходять там велетенську горилу на ім'я Конґ. Телевізійники перевозять горилу до Японії. Кінґ Конґ тікає і починає двобій проти Ґодзілли.
Кінґ Конґ проти Ґодзілли Трейлер

Кінґ Конґ проти Ґодзілли (1962) #7

King Kong vs. Godzilla

Японія   1 год 31 хв
Читати опис Недалеко від Японії, у водах океану, прокидається Ґодзілла, якого всі вважали мертвим. Він рухається у бік найбільшого острова Японії. Група телевізійників вирушає на острів, де, згідно легенд, живе Бог, і знаходять там велетенську горилу на ім'я Конґ. Телевізійники перевозять горилу до Японії. Кінґ Конґ тікає і починає двобій проти Ґодзілли.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 5.7 (11339)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла проти Мотри
Ґодзілла проти Мотри (1964) #8 29 квітня 1964 6.0 imdb 6.5
Сюжет Метеорит, що прилетів на Землю з космосу, розбудив не тільки Ґодзіллу, але і інше чудисько — Чорну Мотру, яка також спала на океанському дні. А крім того, японська науково-археологічна експедиція розшукала у Таїланді величезних розмірів яйце небаченої доісторичної істоти, що опинилося на очах у людей після того, як ураганні зливи змили з яйця шар землі, глини і бруду. І ось японські острови і прилегла до них територія знову стали полігоном для зіткнення усіх цих добрих, поганих і злих монстрів.
Ґодзілла проти Мотри Трейлер

Ґодзілла проти Мотри (1964) #8

Mothra vs. Godzilla

Японія   1 год 29 хв
Читати опис Метеорит, що прилетів на Землю з космосу, розбудив не тільки Ґодзіллу, але і інше чудисько — Чорну Мотру, яка також спала на океанському дні. А крім того, японська науково-археологічна експедиція розшукала у Таїланді величезних розмірів яйце небаченої доісторичної істоти, що опинилося на очах у людей після того, як ураганні зливи змили з яйця шар землі, глини і бруду. І ось японські острови і прилегла до них територія знову стали полігоном для зіткнення усіх цих добрих, поганих і злих монстрів.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 6.5 (10497)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла: Фінальні війни
Ґодзілла: Фінальні війни (2004) #9 4 грудня 2004 10.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Evil Space Aliens called the Xilians unleashes all the Earth's monsters to lay waste to most of the world's major cities, including Tokyo, New York, Sydney, Shanghai and Paris. It is up to Godzilla and the Earth Defense Force to vanquish the monsters and aliens to rescue the world in the ultimate "Save the Earth" battle.
Ґодзілла: Фінальні війни Трейлер

Ґодзілла: Фінальні війни (2004) #9

Godzilla: Final Wars

Японія, Австралія, Китай   2 год 5 хв
Читати опис (англ.) Evil Space Aliens called the Xilians unleashes all the Earth's monsters to lay waste to most of the world's major cities, including Tokyo, New York, Sydney, Shanghai and Paris. It is up to Godzilla and the Earth Defense Force to vanquish the monsters and aliens to rescue the world in the ultimate "Save the Earth" battle.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.3 (9753)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла: Планета монстрів
Ґодзілла: Планета монстрів (2017) #10 17 листопада 2017 6.6 imdb 6.0
Сюжет Один із переселенців на кораблі, Харуо, всі ці 20 років мріяв лише про одне: повернутися на Землю і помститися Ґодзіллі за те, що чудовисько вбило його батьків, коли йому було 4. Можливість переселення втрачено, а умови на кораблі стають дедалі гіршими. У зв’язку з цим група «Повернення на землю» на чолі з Харуо здобуває підтримку більшості людей на борту і вирішує летіти назад на Землю через небезпечний гіперпростір. Однак, коли вони повернулися, на Землі вже минуло 20 000 років. Вона стала зовсім іншим світом, з екосистемою, на вершині якої – Ґодзілла.
Ґодзілла: Планета монстрів Трейлер

Ґодзілла: Планета монстрів (2017) #10

Godzilla: Planet of the Monsters

Японія   1 год 29 хв
Читати опис Один із переселенців на кораблі, Харуо, всі ці 20 років мріяв лише про одне: повернутися на Землю і помститися Ґодзіллі за те, що чудовисько вбило його батьків, коли йому було 4. Можливість переселення втрачено, а умови на кораблі стають дедалі гіршими. У зв’язку з цим група «Повернення на землю» на чолі з Харуо здобуває підтримку більшості людей на борту і вирішує летіти назад на Землю через небезпечний гіперпростір. Однак, коли вони повернулися, на Землі вже минуло 20 000 років. Вона стала зовсім іншим світом, з екосистемою, на вершині якої – Ґодзілла.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.0 (9637)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла 2000: Мілленіум
Ґодзілла 2000: Мілленіум (1999) #11 11 грудня 1999 6.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Godzilla returns in a brand-new movie that ignores all preceding movies except for the original with a brand new look and a powered up atomic ray. This time he battles a mysterious UFO that later transforms into a mysterious kaiju dubbed Orga. They meet up for the final showdown in the city of Shinjuku.
Ґодзілла 2000: Мілленіум Трейлер

Ґодзілла 2000: Мілленіум (1999) #11

Godzilla 2000: Millennium

Японія   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) Godzilla returns in a brand-new movie that ignores all preceding movies except for the original with a brand new look and a powered up atomic ray. This time he battles a mysterious UFO that later transforms into a mysterious kaiju dubbed Orga. They meet up for the final showdown in the city of Shinjuku.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.0 (9431)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла, король монстрів!
Ґодзілла, король монстрів! (1956) #12 27 квітня 1956 0.0 imdb 6.3
Сюжет Під час виконання свого завдання, іноземний кореспондент Стів Мартін проводить пересадку в Токіо, але опиняється серед атаки нестримного доісторичного монстра, якого японці називають «Ґодзілла». Єдина надія як для Японії, так і для всього світу полягає в секретній зброї, яка може виявитися більш руйнівною, ніж сам монстр.
Ґодзілла, король монстрів! Трейлер

Ґодзілла, король монстрів! (1956) #12

Godzilla, King of the Monsters!

США, Японія   1 год 20 хв
Читати опис Під час виконання свого завдання, іноземний кореспондент Стів Мартін проводить пересадку в Токіо, але опиняється серед атаки нестримного доісторичного монстра, якого японці називають «Ґодзілла». Єдина надія як для Японії, так і для всього світу полягає в секретній зброї, яка може виявитися більш руйнівною, ніж сам монстр.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (8905)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла знову нападає
Ґодзілла знову нападає (1955) #13 24 квітня 1955 6.6 imdb 5.7
Сюжет Як з'ясувалося, Ґодзіла, убитий киснем-руйнівником, був не єдиним своєму роді. Незабаром з'являється ще один Ґодзіла, якого цього разу називають Гігантісом. Гігантіс з'являється разом з іншим монстром - Анґірусом. Гігантіс й Анґірус з'являються в Осаці, де починають бій. Після довгої й завзятої боротьби Гігантіс убиває Анґіруса й продовжує трощити місто. Незабаром люди придумують план, як позбутися від монстра...
Ґодзілла знову нападає Трейлер

Ґодзілла знову нападає (1955) #13

Godzilla Raids Again

Японія   1 год 22 хв
Читати опис Як з'ясувалося, Ґодзіла, убитий киснем-руйнівником, був не єдиним своєму роді. Незабаром з'являється ще один Ґодзіла, якого цього разу називають Гігантісом. Гігантіс з'являється разом з іншим монстром - Анґірусом. Гігантіс й Анґірус з'являються в Осаці, де починають бій. Після довгої й завзятої боротьби Гігантіс убиває Анґіруса й продовжує трощити місто. Незабаром люди придумують план, як позбутися від монстра...
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 5.7 (8501)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла
Ґодзілла (1998) #14 20 травня 1998  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.4
Сюжет З тихоокеанських джунґлів на Нью-Йорк насувалася страшна катастрофа. На очах у приголомшених жителів руйнуються хмарочоси, перевертаються автобуси, йдуть під землю цілі квартали. Але це не ураган і не землетрус. Це — Ґодзілла, найжахливіше чудовисько в історії. Для нього людська цивілізація — лише жалюгідний мурашник, будинки — сірникові коробки, вертольоти — настирливі бабки. Мегаполісу загрожує повне знищення. Армія, оснащена за останнім словом техніки, не в силах протистояти велетенській ящірці. Невеликій групі сміливців належить з'ясувати, навіщо Ґодзілла прийшов у Нью-Йорк. Можливо, тоді їм удасться врятувати місто.
Ґодзілла Трейлер

Ґодзілла (1998) #14

Godzilla

12+
Японія, США   2 год 19 хв
Читати опис З тихоокеанських джунґлів на Нью-Йорк насувалася страшна катастрофа. На очах у приголомшених жителів руйнуються хмарочоси, перевертаються автобуси, йдуть під землю цілі квартали. Але це не ураган і не землетрус. Це — Ґодзілла, найжахливіше чудовисько в історії. Для нього людська цивілізація — лише жалюгідний мурашник, будинки — сірникові коробки, вертольоти — настирливі бабки. Мегаполісу загрожує повне знищення. Армія, оснащена за останнім словом техніки, не в силах протистояти велетенській ящірці. Невеликій групі сміливців належить з'ясувати, навіщо Ґодзілла прийшов у Нью-Йорк. Можливо, тоді їм удасться врятувати місто.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (121)  IMDb: 5.4 (204676)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: