Це обговорення фільму
Токсичний месник (2023)
Токсичний месник (2023)
Одиниці та десятки
Непозбувна бентега
На жаль, такі божевільні є на всіх схожих сайтах, наприклад, на книжкових (люди, у яких здебільшого оцінки або 1, або 10, люди, які ставлять оцінку, бо сильно хочуть подивитися, люди, які ставлять оцінку серіалу лише з одним наявним епізодом).
Авжеж, дехто час від часу помиляється, бо думає, що дивився це кіно, а то було інше. Є якийсь відсоток гомофобів чи глядачів, яким не подобається фемінізм, тому вони бігають по фільмам і тицяють одинички. Також низьку оцінку може отримати фільм про москалів, зі зв'язками з агресором. Ну й ті, кого намагаються кенселити (цього тут майже не буває, але на інших сайтах помітно).
3
Авжеж, дехто час від часу помиляється, бо думає, що дивився це кіно, а то було інше. Є якийсь відсоток гомофобів чи глядачів, яким не подобається фемінізм, тому вони бігають по фільмам і тицяють одинички. Також низьку оцінку може отримати фільм про москалів, зі зв'язками з агресором. Ну й ті, кого намагаються кенселити (цього тут майже не буває, але на інших сайтах помітно).
Ben Dujkin
Людей привчили ставити максимальні оцінки за просто нормальну якість будь-чого і мінімальну оцінку навіть за незначні негативні враження. Це почалось давно, ще тоді коли почались взагалі будь-які оцінювання в інтернеті - починаючи з оцінок продавцям на єбей та алі-експрес, та закінчуючи зараз оцінюванням ігор в гугл-плей з самого дитинства.
Дуже зручні ці графіки на кінобазі, одразу видно розподіл оцінок, особливо там де статистика користувачів. Для користувачів, що намагаються реально оцінювати, це зазвичай нормальний розподіл з піком на оцінках 6-7.
1
Дуже зручні ці графіки на кінобазі, одразу видно розподіл оцінок, особливо там де статистика користувачів. Для користувачів, що намагаються реально оцінювати, це зазвичай нормальний розподіл з піком на оцінках 6-7.
Serhii
За багато років я зрозумів що неможливо переконати тих, хто ставить 10ки (якщо відкрити профіль то у них може бути 80% таких). А ще мене просто убиває, коли люди пишуть купу негативу про фільм, до прикладу "фільм був дуже нудний, я засинала кілька разів. сюжет не цікавий, діалоги тупі, кінцівка не зрозуміла. оцінка 8/10". Як це можливо? Якщо фільм не сподобався, якщо ти проспала частину як можна ставити 8/10. І от наприклад 10/10 це має бути щсоь таке особисте, що дійсно вразило людину або має для неї якийсь сенс або спогади. Але лупити всім підряд 10ки? Треш
Непозбувна бентега
Бо у таких людей існують лише оцінки 5 і 4, або ж 10, 9 і 8, балів нижче для них не існує
Ben Dujkin
Тут є і інша крайність, бачив користувачів, у яких діапазон оцінок звужується наприклад до 5, 6, 7.
Антін
о це я 5-10
Моя система оцінок:
«10» - винятково якісне, просте, добре, душевне кіно з купою емоцій і роздумів, змушує думати
«9» - відмінне кіно з потужнім цікавим сюжетом, думкою і викликає емоції та цікаві роздуми
«8» - добре збите кіно. цілісне, цікаве кіно з сюжетом і особливостями, цікавими думками
«7» - звичайне, стандартне кіно, нічого особливого , шаблонний сюжет і думка
«6» - не цікаве кіно з шаблонним сюжетом без думки, неякісно подано, багато Кліше
«5» - зовсім ніяке кіно без сюжетної лінії без думки, примітивне, нудне, максимально шаблонне
«1-4» - величезна робота великої кількості людей над Кіном не заслуговує щоб так низько оцінювати
Моя система оцінок:
«10» - винятково якісне, просте, добре, душевне кіно з купою емоцій і роздумів, змушує думати
«9» - відмінне кіно з потужнім цікавим сюжетом, думкою і викликає емоції та цікаві роздуми
«8» - добре збите кіно. цілісне, цікаве кіно з сюжетом і особливостями, цікавими думками
«7» - звичайне, стандартне кіно, нічого особливого , шаблонний сюжет і думка
«6» - не цікаве кіно з шаблонним сюжетом без думки, неякісно подано, багато Кліше
«5» - зовсім ніяке кіно без сюжетної лінії без думки, примітивне, нудне, максимально шаблонне
«1-4» - величезна робота великої кількості людей над Кіном не заслуговує щоб так низько оцінювати
Serhii
Цікава система. Дякую що поділилися.
Виходить що через ігнорування 1-4 у вас оцінка 5/10 це "кіно примітивне, нудне, максимально шаблонне".
Я ж притримуюсь такої думки що середина 10 - це 5. Все що вище 5 - починаючі з 6 це кіно яке можна порадити для перегляду (щось середнє між вашим 7 та 8). П'ятірка - це дуже посередня робота але можливо просто не мій жанр, або стандартне і шаблонне, клішоване.
1,2,3,4 - це як різні сорти лайна. Якщо після перегляду відчуваєш відразу і повне розчарування за витрачений час? Інколи хочеться мати можливість поставити 0.
Але круто що ділитеся. Можливо ще хтось розкаже свої думки, особливо табір "десятників" )
1
Виходить що через ігнорування 1-4 у вас оцінка 5/10 це "кіно примітивне, нудне, максимально шаблонне".
Я ж притримуюсь такої думки що середина 10 - це 5. Все що вище 5 - починаючі з 6 це кіно яке можна порадити для перегляду (щось середнє між вашим 7 та 8). П'ятірка - це дуже посередня робота але можливо просто не мій жанр, або стандартне і шаблонне, клішоване.
1,2,3,4 - це як різні сорти лайна. Якщо після перегляду відчуваєш відразу і повне розчарування за витрачений час? Інколи хочеться мати можливість поставити 0.
Але круто що ділитеся. Можливо ще хтось розкаже свої думки, особливо табір "десятників" )
Антін
Намагаюсь (дуже ретельним відбором - часу спалює божевільну кількість) не вступати в сорти лайна 1-4, але трапляється, тому моїх 5-6 побільшало, для уникнення цього систематизую власні вподобання, виставляю оцінки, формую власні підбірки виключно для себе, постійно прошу розширити функціонал типу оновити Жанри, створити піджанри, додавати Ключові слова (з прихованим спойлером), розділити на Акторів першого і другого плану, та решту епізодичних появ, власні автофільтри (Не Цікавить та Без Українського Аудіо) Попереджати про наявність Стереотипних Шаблонних Кліше - обов'язкових маркетингових реклам, які невиправдано роздувають тривалість перегляду, - створюють пусту водянистість, розбавлене кіно (особливо серіали здати 6, 8, 10 серій у сезоні) без насиченості.
1
Непозбувна бентега
Цей сайт показує таку підказку (бачу, коли оцінюю епізод чи сезон):
10- найкращий
9- кращий
8- якісний
7- добрий
6- нормальний
5- піде
4- ну таке
3- поганий
2- жахливий
1- дно
Більшість сайтів мають пояснення, за якою оцінкою що має стояти, на жаль, воно чомусь часто приховано
1
10- найкращий
9- кращий
8- якісний
7- добрий
6- нормальний
5- піде
4- ну таке
3- поганий
2- жахливий
1- дно
Більшість сайтів мають пояснення, за якою оцінкою що має стояти, на жаль, воно чомусь часто приховано
Равлик
Оцінки ставлять в першу чергу для себе, а не для когось. Не бачу проблеми в оцінюванні на 1 чи 10, чи ще якось. Якщо людина так оцінює, значить це її особисті враження. І потім у майбутньому вона орієнтується за цими оцінками - варто переглядати чи ні.
2
Антін
о це теж влучно, виключно для власного розуміння при відборі у список Перегляну пізніше та відсікання зайвого у список Не цікавить, по суті оцінка Це суб'єктивне враження виключно у момент після перегляду (вік у якому переглядав, досвід переглянутого раніше, настрій, очікування, власні вподобавння чи відраза до Персон, Кліше, Шаблонів, Стереотипів, тощо змінних факторів безліч саме на момент перегляду)
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Створити тему
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Нещодавно переглянуті:
Помітив що є дві команди. Хтось ставить 10ки а хтось ставить 1ці. Це стосується різних фільмів.
деякі навіть ще не виходять в прокат а вже можуть мати по по три десятки та наприклад ти одиниці.
Це ставлять реальні люди? Чи це якийсь спосіб врівноважити середню оцінку щоб запобігати "рев'ю бомбінгу"?