Chile '76 (2022)
Chile '76
12+| Жанр: | драма |
|---|---|
| Країни: | Чилі Аргентина Катар |
| Прем'єра в світі: | 20 жовтня 2022 |
| Тривалість: | 95 хвилин (01:35) |
| Режисер: | Мануела Мартелли |
План 75 (2022)
Plan 75
16+| Жанр: | драма фантастика |
|---|---|
| Країни: | Японія Франція Філіппіни Катар |
| Прем'єра в світі: | 17 червня 2022 |
| Тривалість: | 105 хвилин (01:45) |
| Режисер: | Chie Hayakawa |
У недалекому майбутньому Японія стикається з кризою старіння населення і запускає суперечливу програму «План 75», що заохочує літніх людей добровільно піти з життя. Історія переплітає долі самотньої жінки, яка втратила засоби до існування, прагматичного працівника програми та молодої іноземної робітниці. Кожен із них стикається з моральним вибором між життям і смертю. Фільм досліджує цінність людського життя, соціальну ізоляцію та наслідки рішень, які здаються раціональними, але приховують глибоку трагедію.
Молитви за викрадених (2021)
Prayers for the Stolen
16+| Жанр: | драма |
|---|---|
| Країни: | Мексика Німеччина Бразилія Катар |
| Прем'єра в світі: | 16 вересня 2021 |
| Тривалість: | 110 хвилин (01:50) |
| Режисер: | Tatiana Huezo |
У горах Мексики, де долини встелені квітами, три дівчини знаходять у своїй дружбі єдиний порятунок від переслідувань наркокартелю.
Я, Тоня (2017)
I, Tonya
16+| Жанр: | драма біографія комедія спорт |
|---|---|
| Країни: | США Велика Британія Катар |
| Бюджет: | 11 000 000 $ |
| Касові збори в світі: | 30 006 215 $ |
| Касові збори в США: | 30 006 215 $ |
| Касові збори в Україні: | 63 643 $ (1 693 699 UAH) топ #1834 |
| Прем'єра в Україні: | 14 грудня 2017 |
| Тривалість: | 120 хвилин (02:00) |
| Режисер: | Крейґ Ґіллеспі |
Є українське аудіо
Заради кар'єри одна з кращих фігуристок США не цуралася найбрудніших методів для перемоги над суперницями.
Колишній чоловік Хардінг і охоронець спортсменки найняли людину, аби вона зламала конкурентці Тоні ногу. Історія, через яку фігуристці у підсумку довелося закінчити спортивну кар'єру!
Колишній чоловік Хардінг і охоронець спортсменки найняли людину, аби вона зламала конкурентці Тоні ногу. Історія, через яку фігуристці у підсумку довелося закінчити спортивну кар'єру!
Дика груша (2018)
The Wild Pear Tree
12+| Жанр: | драма |
|---|---|
| Країни: |
Туреччина
Франція
Німеччина
Боснія і Герцеговина
Болгарія Швеція Республіка Македонія Катар |
| Касові збори в світі: | 1 696 258 $ |
| Касові збори в США: | 34 014 $ |
| Прем'єра в світі: | 1 червня 2018 |
| Тривалість: | 188 хвилин (03:08) |
| Режисер: | Нурі Більґе Джейлан |
Чоловік, який прагне стати письменником, повертається в село, де він виріс. Тут він стикається з тим фактом, що його батько залишив великі борги.
Тімбукту (2014)
Timbuktu
16+| Жанр: | драма воєнний |
|---|---|
| Країни: | Мавританія Франція Катар |
| Касові збори в світі: | 1 076 075 $ |
| Прем'єра в світі: | 10 грудня 2014 |
| Тривалість: | 96 хвилин (01:36) |
| Режисер: | Абдеррахман Сіссако |
До влади в Тімбукту прийшли ісламські релігійні фундаменталісти. Життя простих людей перетворилося на пекло, в якому заборонені будь-які розваги, музика, сміх і спроби будь-якого інакомислення. Далеко від усього цього безумства, за межами міської смуги живе Кідан зі своєю дружиною Сатімою, донькою Тойєю і 12-річним сином, юним пастухом Іссаном. До певного часу їм вдається вести мирне життя, в той час, як зовсім поряд з ними щодня вершиться несправедливість. Усе міняється того дня, коли Кідан випадково вбиває місцевого рибалку Амвду, що зарізав його улюблену корову
Комівояжер (2016)
The Salesman
16+| Жанр: | драма трилер |
|---|---|
| Країни: | Іран Франція Катар |
| Касові збори в світі: | 2 402 067 $ |
| Касові збори в США: | 2 402 067 $ |
| Прем'єра в Україні: | 23 березня 2017 |
| Тривалість: | 124 хвилини (02:04) |
| Режисер: | Асґар Фархаді |
Історія пари акторів, чиї стосунки проходять випробування репетиціями п'єси Артура Міллера «Смерть комівояжера»
Тіб (2014)
Theeb
12+| Жанр: | пригоди трилер драма |
|---|---|
| Країни: |
Об'єднані Арабські Емірати
Катар
Йорданія
Велика Британія
Швейцарія |
| Касові збори в світі: | 768 449 $ |
| Прем'єра в світі: | 26 жовтня 2014 |
| Тривалість: | 100 хвилин (01:40) |
| Режисер: | Naji Abu Nowar |
В Османській провінції Хіджаз під час Першої світової війни, юний хлопчик-бедуїн приймає доросле рішення у своєму житті. Він вирушає в небезпечну подорож через пустелю для супроводу британського офіцера до його таємного пункту призначення.
Фільтр Скинути фільтри
Нещодавно переглянуті: