Постійні ліві заробітки помітно скрашували самотнє життя слюсаря-сантехніка житлового будинку. З'являлися нерозлучні дружки і ставало веселіше. Та одного дня в його життя увірвалося дівча, яке, до його невдоволення, полюбило його.
Фантазія про життя, любов і смерть знаменитого барона Мюнхаузена, що жив у XVIII столітті і став героєм багатьох веселих книг і переказів, спирається на персонажів і епізоди знаменитого роману Р. Распе, але по суті є самостійним твором.
«Міміно» - по-грузинськи «сокіл». Так називають друзі героя фільму, льотчика Валіко Мізандарі, який по волі режисера раз у раз потрапляє в смішні, сумні, а часом драматичні ситуації. Працюючи в рідному гірському селищі, доставляє на гвинтокрилі пошту, фрукти, овець. Але він давно мріє про велику авіацію. Нарешті йому вдається втілити свою мрію в життя ...
Для прокату в Україні було створено українське дублювання; станом на 2021 рік вважається втраченим.
Якось вночі головний герой — семінарист Хома Брут, вбив відьму. Незабаром його викликають відспівати протягом трьох ночей молоду панночку, яка виявляється тією самою відьмою, і зараз хоче помститися Хомі. Реальність і втілення народних вірувань переплітаються, коли Хома 3 ночі обороняється від різної нечисті: відьом, упирів, вурдалаків і, нарешті, самого намісника Сатани на Землі — жахливого Вія…
Британія, 17 століття. Відважні мушкетери протистоять інтригам кардинала і підступам його гвардійців. Вони відважно вступають у сутички. Єдиний нюанс - протиборчі сторони зовсім не люди, а собаки і коти.
Історія про доброту, взаємодопомогу і про те, як складно іноді буває побороти жадібність і злість в людях. Бідний юнак одного разу допоміг антилопі. Але вона виявилася не простою, а такою, що володіє дивовижною особливістю. Коли вона стукає своїм копитцем, то навколо летять золоті монети. Однак дізнався жорстокий радж про прекрасну антилопу і задумав силою змусити її примножувати його багатство.
Король, бажаючи повернути до палацу свою дочку, наймає сищика. Прихопивши з собою охоронців Короля, той їде на машині виконувати завдання. Тим часом Трубадур з друзями - Ослом, Котом, Псом і Півнем - відпочивають на лузі і співають, а Принцеса збирає квіти. Раптово охоронці Короля, які ховалися під копицями, викрадають її. Але Бременські музиканти поспішають визволити Принцесу з золотої клітки. Щоб відвернути увагу Короля і Сищика, вони маскуються під співаків і пародіюють популярні західні рок-групи. Трубадур, скориставшись метушнею, проникає в палац і рятує свою любов.
Дія фільму відбувається на початку 1920-х років на східному березі Каспійського моря. Закінчилася громадянська війна, але у Середній Азії басмачі продовжують чинити опір радянській владі.
Москва середини 1980-х років. Молодий хлопець на ім'я Іван тільки закінчив школу і провалив іспит в інститут, тому починає свою трудову біографію, вступивши на посаду кур'єра журналу.
Іван Іванович — вже немолода людина, учасник другої світової війни, письменник, який захоплюється полюванням і любить природу. Він бере додому цуценя шотландського сетера, попри те, що його забарвлення не відповідає стандарту породи. Пізніше у Івана Івановича виникають проблеми з серцем через участь у війні і його кладуть до лікарні. Собака залишається під піклуванням сусідки, але через недогляд опиняється на вулиці наодинці. Намагаючись знайти свого господаря, він розпочинає свої мандри по чужих будинках та незнайомих родинах. Зіткнувшись з різними людьми, Бім зрештою стає жертвою людського наклепу і опиняється у прихистку для тварин. Господар, який вийшов з лікарні, знаходить свого вірного друга вже мертвим.
Містер Ферст — місіонер від кіно, який відкриває на початку XX століття в глухому містечку Санта Кароліна на Дикому Заході США німий кінотеатр (сінема). Життя людини тут коштує недорого, а основні розваги — пияцтво, розпуста і бійки. Ферст щиро вірить у те, що сінематограф здатний перевиховати цих людей.
Вероніка та Боріс закохані, але прихід війни все змінює. Боріс іде на фронт і втрачає зв’язок із Веронікою. Вона лишається одна у розбитому війною місті, з чого користається Марк, брат Боріса.
У одній з римських лікарень померла російська емігрантка. Стара пані, що колись емігрувала з Росії, повідала своїй онучці Ользі, що увесь її величезний статок захований у Лєнінґраді «під левом».
Екранізація однойменного твору Ільфа і Петрова. Остап Бендер – чарівний шахрай, який за допомогою своїх хитромудрих планів намагається розбагатіти і жити з шиком, властивим його натурі. Цього разу він вирішив зайнятися вимаганням у багатія Корейка, не охочого афішувати стан свого майна.