Сюжет
Фільм розкаже про один з найбільш відомих та зухвалих злочинів 20 століття – викрадення Альфреда Гайнекена – власника всесвітньо відомої пивоварні Heineken. Як полоненому вдалося звільнитися та що сталося з його викрадачами, нетривіальний сюжет та непередбачуваний фінал – усе це в дебюті шведа Деніела Альфредсона, постановника екранізацій двох романів Стіґа Ларсона "Дівчина, що гралася з вогнем" та "Дівчина, що підривала повітряні замки".Викрадення Фредді Хайнекена (2015)
Kidnapping Mr. Heineken
18+
11 червня 2015 (Україна)
Бельгія, Нідерланди, США, Велика Британія
1 год 35 хв
Читати опис
Фільм розкаже про один з найбільш відомих та зухвалих злочинів 20 століття – викрадення Альфреда Гайнекена – власника всесвітньо відомої пивоварні Heineken. Як полоненому вдалося звільнитися та що сталося з його викрадачами, нетривіальний сюжет та непередбачуваний фінал – усе це в дебюті шведа Деніела Альфредсона, постановника екранізацій двох романів Стіґа Ларсона "Дівчина, що гралася з вогнем" та "Дівчина, що підривала повітряні замки".Сюжет
У доперебудовчі часи торгівля наркотиками була надзвичайним злочином. Боротьбу з грузинським мафіозі, який, використовуючи всі зв’язки США, намагається привчити радянських громадян до кокаїну, починає гроза злочинного світу, міліціонер Іван Данко.Він не любить жартів, доказом серйозності його намірів є великі м’язи і пістолет. Щоби заарештувати бандита, Іван вирушає у Чикаго – розсадник капіталістичної зарази. Там його помічником стає балакучий полісмен. Разом вони обеззброюють мафіозі, руйнуючи при цьому півміста й розстрілюючи кілька десятків негідників.
Червона спека (1988)
Red Heat
18+
17 червня 1988 (Світ)
США, Нідерланди
1 год 44 хв
Читати опис
У доперебудовчі часи торгівля наркотиками була надзвичайним злочином. Боротьбу з грузинським мафіозі, який, використовуючи всі зв’язки США, намагається привчити радянських громадян до кокаїну, починає гроза злочинного світу, міліціонер Іван Данко.Він не любить жартів, доказом серйозності його намірів є великі м’язи і пістолет. Щоби заарештувати бандита, Іван вирушає у Чикаго – розсадник капіталістичної зарази. Там його помічником стає балакучий полісмен. Разом вони обеззброюють мафіозі, руйнуючи при цьому півміста й розстрілюючи кілька десятків негідників.
Сюжет
Фантастичний бойовик, знятий за мотивами коміксів англійців Джона Вагнера та Карлоса Ескуерри. Дія картини відбувається у 2115 р. Внаслідок глобальної екологічної катастрофи Земля перетворилася на отруйну пустелю, в якій живуть покидьки-людожери. В єдиних центрах цивілізації - містах-мегаполісах, становище не ліпше: тут панує насилля, закони встановлюють банди, що ворогують. Їм протистоять «судді» - хоробрі бійці, які заарештовують злочинців і самі виносять вирок. Найсильніший із них - суддя Джозеф Дредд (Сталлоне). Однак і для нього знаходиться гідний противник - психопат Ріко (Ассанте), колишній суддя та товариш Дредда, котрий утік із в’язниці і тепер тероризує місто... Футуристичні пейзажі з цієї картини вражають навіть за сьогоднішніми стандартами. Однак, незважаючи на велику кількість трюків і феєричних спецефектів, стрічка через слабкий сценарій і невиразну гру акторів є досить невдалою, до того ж не мала успіху в американському кінопрокаті.Суддя Дредд (1995)
Judge Dredd
16+
30 червня 1995 (Світ)
США, Велика Британія, Нідерланди
1 год 36 хв
Читати опис
Фантастичний бойовик, знятий за мотивами коміксів англійців Джона Вагнера та Карлоса Ескуерри. Дія картини відбувається у 2115 р. Внаслідок глобальної екологічної катастрофи Земля перетворилася на отруйну пустелю, в якій живуть покидьки-людожери. В єдиних центрах цивілізації - містах-мегаполісах, становище не ліпше: тут панує насилля, закони встановлюють банди, що ворогують. Їм протистоять «судді» - хоробрі бійці, які заарештовують злочинців і самі виносять вирок. Найсильніший із них - суддя Джозеф Дредд (Сталлоне). Однак і для нього знаходиться гідний противник - психопат Ріко (Ассанте), колишній суддя та товариш Дредда, котрий утік із в’язниці і тепер тероризує місто... Футуристичні пейзажі з цієї картини вражають навіть за сьогоднішніми стандартами. Однак, незважаючи на велику кількість трюків і феєричних спецефектів, стрічка через слабкий сценарій і невиразну гру акторів є досить невдалою, до того ж не мала успіху в американському кінопрокаті.Сюжет
Ні, це не екранізація відомого роману неперевершеної майстрині детективного жанру. Просто герої цієї історії, теж залишились самі-одні на острові, без будь-якого зв'язку з материком, і вони теж почали гинути один за одним. На цьому острові ФБР влаштувало навчальну базу для своїх агентів, тут збудували ціле містечко з магазинами, кафе, заправками і т.д. І ось на цей острів відправляють групу курсантів для виконання учбового завдання, та раптом один з них потрапляє у смертельну пастку, потім другий... І, якщо вони на острові самі, то вбивця знаходиться проміж них. Але хто ж він такий? Хто? І чи залишиться живим хоч хто небудь?Мисливці за розумом (2004)
Mindhunters
16+
30 липня 2004 (Україна)
США, Велика Британія, Нідерланди, Фінляндія
1 год 46 хв
Читати опис
Ні, це не екранізація відомого роману неперевершеної майстрині детективного жанру. Просто герої цієї історії, теж залишились самі-одні на острові, без будь-якого зв'язку з материком, і вони теж почали гинути один за одним. На цьому острові ФБР влаштувало навчальну базу для своїх агентів, тут збудували ціле містечко з магазинами, кафе, заправками і т.д. І ось на цей острів відправляють групу курсантів для виконання учбового завдання, та раптом один з них потрапляє у смертельну пастку, потім другий... І, якщо вони на острові самі, то вбивця знаходиться проміж них. Але хто ж він такий? Хто? І чи залишиться живим хоч хто небудь?Сюжет
Секс... Влада... Занадто багато грошей... Що ще може знадобитися «Принцу», у якого є все? Хіба що двійник. На нього можна спихнути всю рутину, а в небезпечних ситуаціях він прийме удар на себе. Але і Двійник не залишиться без нагороди - він отримає все, що є у принца. Все, крім жінки, яка стане єдиним, що Двійник по-справжньому забажає.Двійник диявола (2011)
The Devil's Double
16+
11 лютого 2011 (Світ)
Бельгія, Нідерланди
1 год 49 хв
Читати опис
Секс... Влада... Занадто багато грошей... Що ще може знадобитися «Принцу», у якого є все? Хіба що двійник. На нього можна спихнути всю рутину, а в небезпечних ситуаціях він прийме удар на себе. Але і Двійник не залишиться без нагороди - він отримає все, що є у принца. Все, крім жінки, яка стане єдиним, що Двійник по-справжньому забажає.Сюжет
Видовищна картина про гучні битви, знамениті перемоги і мудре правління Александра Македонського, який у 25 років завоював півсвіту. Прекрасна поєднання складних батальних сцен і комп'ютерної графіки, блискуча гра Коліна Фаррела і неповторного Ентоні Гопкінса. Що відбувалося у душі переможного володаря? Як минали його дні і ночі? У чому таємниця взаємин Александра і його друга — полководця Гефестіона? У фільмі досить детально, хоча не з історичною точністю, показані дві битви: битва при Ґавґмелах з перським царем Дарієм і на річці Гідасп з індійським царем Пором.Александр (2004)
Alexander
16+
21 листопада 2004 (Світ)
Німеччина, США, Нідерланди, Франція, Велика Британія, Італія
2 год 55 хв
Читати опис
Видовищна картина про гучні битви, знамениті перемоги і мудре правління Александра Македонського, який у 25 років завоював півсвіту. Прекрасна поєднання складних батальних сцен і комп'ютерної графіки, блискуча гра Коліна Фаррела і неповторного Ентоні Гопкінса. Що відбувалося у душі переможного володаря? Як минали його дні і ночі? У чому таємниця взаємин Александра і його друга — полководця Гефестіона? У фільмі досить детально, хоча не з історичною точністю, показані дві битви: битва при Ґавґмелах з перським царем Дарієм і на річці Гідасп з індійським царем Пором.Фільтр Скинути фільтри
Нещодавно переглянуті: