Сюжет
Двоє невротиків, які працюють на гарячій лінії для самогубців у ніч напередодні Різдва, потрапляють у катастрофу, коли вагітна жінка, її хлопець-кривдник та трансвестит відвідують їхній офіс.Культова французька різдвяна комедія.
Є ще американський рімейк 1994 року Mixed Nuts,
Святий Миколай — смердюк (1982)
Santa Claus Is a Stinker
25 серпня 1982 (Світ)
Франція
1 год 28 хв
Читати опис
Двоє невротиків, які працюють на гарячій лінії для самогубців у ніч напередодні Різдва, потрапляють у катастрофу, коли вагітна жінка, її хлопець-кривдник та трансвестит відвідують їхній офіс.Культова французька різдвяна комедія.
Є ще американський рімейк 1994 року Mixed Nuts,
Сюжет
Страховий агент Ален Дюрей (Патрік Девар), що перебуває в депресії, хоче накласти на себе руки. Він проходить курс лікування революційним методом «флеш-терапії». За цією методикою область гіпоталамуса бомбардується променями. Той, хто раніше був у депресії, стає «щасливою людиною», випромінює вічний оптимізм і в сексуальному, і професійному житті діє бездоганно, як робот. Дивлячись на чоловіка, дружина агента впадає в депресію, а потім сама проходить «флеш-терапію». Лікар П'єр Валуа (Жак Дютрон), що розробив цей спосіб лікування, зі смутком спостерігає за блаженними монстрами, створеними його стараннями, і не бачить для себе іншого виходу, окрім «флеш-терапії». Незабаром уся країна вступить в еру «флеш-терапії», сплаченої державною страховкою.Рай для усіх (1982)
Paradise for All
25 серпня 1982 (Світ)
Франція
1 год 50 хв
Читати опис
Страховий агент Ален Дюрей (Патрік Девар), що перебуває в депресії, хоче накласти на себе руки. Він проходить курс лікування революційним методом «флеш-терапії». За цією методикою область гіпоталамуса бомбардується променями. Той, хто раніше був у депресії, стає «щасливою людиною», випромінює вічний оптимізм і в сексуальному, і професійному житті діє бездоганно, як робот. Дивлячись на чоловіка, дружина агента впадає в депресію, а потім сама проходить «флеш-терапію». Лікар П'єр Валуа (Жак Дютрон), що розробив цей спосіб лікування, зі смутком спостерігає за блаженними монстрами, створеними його стараннями, і не бачить для себе іншого виходу, окрім «флеш-терапії». Незабаром уся країна вступить в еру «флеш-терапії», сплаченої державною страховкою.Фільтр Скинути фільтри
Нещодавно переглянуті: