Знайдено 16 результатів

Людина людині (2005) 13 квітня 2005 7.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) An epic about anthropologists who hunt and capture pygmies for study back in Europe, in an attempt to illustrate the link between man and ape.

Людина людині (2005)

Man to Man

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) An epic about anthropologists who hunt and capture pygmies for study back in Europe, in an attempt to illustrate the link between man and ape.
Stacked (2005—2006) 13 квітня 2005 4.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A party girl starts a new life as an employee at a family-run bookstore.

Stacked (2005—2006)

Stacked

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) A party girl starts a new life as an employee at a family-run bookstore.
Revelations (2005) 13 квітня 2005 4.0 imdb 6.3

Revelations (2005)

Revelations

12+
13 квітня 2005
Власність держави 2 (2005) 13 квітня 2005  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 4.5
Сюжет Історія трьох гангстерів, що змагаються за вплив на злочинний світ Філадельфії.

Власність держави 2 (2005)

State Property 2

16+
13 квітня 2005  ✓ укр. аудіо
Сюжет Історія трьох гангстерів, що змагаються за вплив на злочинний світ Філадельфії.
Клацни пальцем тільки раз... (2005) 13 квітня 2005 4.0 imdb 5.8
Сюжет Відвідини родички в будинку старезних обертається для поважної пари Бересфордів несподіваними і небезпечними пригодами. З притулку пропадає дивна старенька, що твердить про зловісні злочини, і невгомонна Таппенс Бересфорд вирушає на її пошуки...

Клацни пальцем тільки раз... (2005)

By the Pricking of My Thumbs

12+
13 квітня 2005
Сюжет Відвідини родички в будинку старезних обертається для поважної пари Бересфордів несподіваними і небезпечними пригодами. З притулку пропадає дивна старенька, що твердить про зловісні злочини, і невгомонна Таппенс Бересфорд вирушає на її пошуки...
The Goebbels Experiment (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Through archival footage and dramatic readings of his personal writings, the life of Nazi Germany's Propaganda Minister, Josef Goebbels, is examined.

The Goebbels Experiment (2005)

The Goebbels Experiment

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) Through archival footage and dramatic readings of his personal writings, the life of Nazi Germany's Propaganda Minister, Josef Goebbels, is examined.
Loose Change (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Loose Change is a video starring Dylan Avery, Marcel Bernard, and Osama bin Laden. An exploration of the viewpoint that the September 11, 2001 attacks were planned by the United States government.

Loose Change (2005)

Loose Change

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) Loose Change is a video starring Dylan Avery, Marcel Bernard, and Osama bin Laden. An exploration of the viewpoint that the September 11, 2001 attacks were planned by the United States government.
Akoibon (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) A disparate group of people meet at a hotel on a gorgeous and isolated Mediterranean island. Meanwhile, a woman schemes to get even with its owner.

Akoibon (2005)

Akoibon

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) A disparate group of people meet at a hotel on a gorgeous and isolated Mediterranean island. Meanwhile, a woman schemes to get even with its owner.
Вітаю вчителю (2005) 13 квітня 2005 4.5 imdb 6.9
Сюжет На Бо Рі колись була найвідомішою бешкетницею школи, але після багатьох випробувань здійснює мрію й повертається до рідного навчального закладу вже як учителька. Вона сподівається працювати поруч із чоловіком, у якого була закохана ще зі шкільних років. Проте її головним випробуванням стає проблемний учень Пак Те Ін, якого вона повинна наставити на правильний шлях. Поступово між героями виникають складні почуття, а боротьба за довіру, професійний обов'язок і особисте щастя перетворює їхні життя.

Вітаю вчителю (2005)

Hello My Teacher

12+
13 квітня 2005
Сюжет На Бо Рі колись була найвідомішою бешкетницею школи, але після багатьох випробувань здійснює мрію й повертається до рідного навчального закладу вже як учителька. Вона сподівається працювати поруч із чоловіком, у якого була закохана ще зі шкільних років. Проте її головним випробуванням стає проблемний учень Пак Те Ін, якого вона повинна наставити на правильний шлях. Поступово між героями виникають складні почуття, а боротьба за довіру, професійний обов'язок і особисте щастя перетворює їхні життя.
Потрійна погроза (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 2.5
Сюжет Колишня наймана вбивця Діна Ло Бланка одержує пропозицію, від якої неможливо відмовитися. Поступово, вона знову втягується в такий знайомий їй світ - вільних стрільців, шпигунства і стеження. За допомогою молодої підручної і коханого вони розплутають зловісну змову терористів і пов'язане з ним вбивство...

Потрійна погроза (2005)

Triple Threat

18+
13 квітня 2005
Сюжет Колишня наймана вбивця Діна Ло Бланка одержує пропозицію, від якої неможливо відмовитися. Поступово, вона знову втягується в такий знайомий їй світ - вільних стрільців, шпигунства і стеження. За допомогою молодої підручної і коханого вони розплутають зловісну змову терористів і пов'язане з ним вбивство...
Voyeur (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Jake (Jeffrey Quizon) is a caretaker at a boarding residence that houses a whole array of characters-- a born-again couple with an addiction for porn movies, a nymphet masquerading as a shy...

Voyeur (2005)

Voyeur

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) Jake (Jeffrey Quizon) is a caretaker at a boarding residence that houses a whole array of characters-- a born-again couple with an addiction for porn movies, a nymphet masquerading as a shy...
Lost and Found (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 5.4

Lost and Found (2005)

Lost and Found

16+
13 квітня 2005
In Your Dreams (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) iXe, a young hip-hop writer, has close friends who all believe in his talent.

In Your Dreams (2005)

In Your Dreams

16+
13 квітня 2005
Сюжет (англ.) iXe, a young hip-hop writer, has close friends who all believe in his talent.
Guerilla Marketing (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Thisara, the owner of an advertising firm, gets a contract to make a propaganda campaign for the opposition leader Gregory Mahadikaram at the next presidential elections.

Guerilla Marketing (2005)

Guerilla Marketing

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) Thisara, the owner of an advertising firm, gets a contract to make a propaganda campaign for the opposition leader Gregory Mahadikaram at the next presidential elections.
Eyes of the Chameleon (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 2.8
Сюжет (англ.) A serial killer is loose in Vegas. Can Det. Lundi enact justice?

Eyes of the Chameleon (2005)

Eyes of the Chameleon

13 квітня 2005
Сюжет (англ.) A serial killer is loose in Vegas. Can Det. Lundi enact justice?
Наречена Хуа Яо з Шангрі-Ла (2005) 13 квітня 2005 0.0 imdb 6.2
Сюжет У мальовничій провінції Юньнань молода жінка з племені Хуа Яо розривається між традиціями та власними бажаннями. Після шлюбу вона повинна жити окремо від чоловіка за звичаєм, але прагне незалежності й самореалізації. Захоплена танцем дракона, вона мріє стати лідеркою команди. Її вибір кидає виклик усталеним нормам і ставить під питання роль жінки в суспільстві. Це яскрава історія про свободу, кохання та силу культурної спадщини.

Наречена Хуа Яо з Шангрі-Ла (2005)

Huayao Bride in Shangrila

13 квітня 2005
Сюжет У мальовничій провінції Юньнань молода жінка з племені Хуа Яо розривається між традиціями та власними бажаннями. Після шлюбу вона повинна жити окремо від чоловіка за звичаєм, але прагне незалежності й самореалізації. Захоплена танцем дракона, вона мріє стати лідеркою команди. Її вибір кидає виклик усталеним нормам і ставить під питання роль жінки в суспільстві. Це яскрава історія про свободу, кохання та силу культурної спадщини.

Фільтр Скинути фільтри

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.











Показати тільки

Копіювати назви фільмів
Для користувачів chatgpt / ai чатботів.
Нещодавно переглянуті: