У кожного своє кіно (2007)
To Each His Own Cinema
16+| Жанр: | комедія драма |
|---|---|
| Країни: |
Франція
Бельгія
Бразилія
Демократична Республіка Конго
Китай Данія Єгипет Велика Британія Ізраїль Японія Малайзія США |
| Прем'єра в світі: | 31 жовтня 2007 |
| Тривалість: | 100 хвилин (01:40) |
| Режисер: | Тодорос Анґелопулос, Олів'є Ассаяс, Білле Ауґуст |
Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.
Аватар: Останній Захисник (2005—2008)
Avatar: The Last Airbender
0+| Жанр: |
анімація
екшн
екшн і пригоди
пригоди
фантастика та фентезі сімейний фентезі детектив аніме |
|---|---|
| Країни: | США Південна Корея Малайзія Сінгапур |
| Прем'єра в світі: | 21 лютого 2005 |
| Тривалість: | 23 хвилини (00:23) |
| Кількість сезонів: | 3 Всі епізоди |
Є українське аудіо
Світ поділений на чотири Нації: Води, Землі, Повітря й Вогню. У кожної Нації є людина, яка володіє здібностями керувати своєю стихією. Вони називають себе магами Води, Землі, Вогню і Повітря. Найсильніший Володар світу і єдиний, хто може керувати всіма чотирма стихіями, - Аватар - воскресає для кожного Народу раз на сто років.
Коли жорстока Нація Вогню загрожує поневолити Нації Води, Землі і Повітря, запеклому й пустотливому хлопчиську належить зустріти свою долю, долю Аватара, обраного, якому судилося відновити рівновагу в світі.
Коли жорстока Нація Вогню загрожує поневолити Нації Води, Землі і Повітря, запеклому й пустотливому хлопчиську належить зустріти свою долю, долю Аватара, обраного, якому судилося відновити рівновагу в світі.
Фільтр Скинути фільтри
Нещодавно переглянуті: