Аве, Цезар (2016)
Hail, Caesar!
1 |
|
Джош Бролін
Eddie Mannix
|
2 |
|
Джордж Клуні
Baird Whitlock
|
3 |
|
Олден Еренрайк
Hobie Doyle
|
4 |
|
Ральф Файнс
Laurence Laurentz
|
5 |
|
Скарлетт Йоганссон
DeeAnna Moran
|
6 |
|
Тільда Свінтон
Thora Thacker / Thessaly Thacker
|
7 |
|
Ченнінґ Татум
Burt Gurney
|
8 |
|
Френсіс МакДорманд
C.C. Calhoun
|
9 |
|
Джона Гілл
Joe Silverman
|
10 |
|
Veronica Osorio
Carlotta Valdez
|
11 |
|
Гетер Ґолденгерш
Natalie - Secretary
|
12 |
|
Елісон Пілл
Mrs. Mannix
|
13 |
|
Макс Бейкер
Head Communist Writer
|
14 |
|
Фішер Стівенс
Communist Writer
|
15 |
|
Патрік Фішлер
Communist Writer
|
16 |
|
Tom Musgrave
Communist Writer
|
17 |
|
Дейвід Крамголц
Communist Writer
|
18 |
|
Ґреґ Болдвін
Communist Writer
|
19 |
|
Патрік Керролл
Communist Writer
|
20 |
|
Фред Меламед
Communist Writer
|
21 |
|
Джон Блузал
Prof. Marcuse
|
22 |
|
Алекс Карповскі
Mr. Smitrovich
|
23 |
|
Арамазд Степанян
Eastern Orthodox Clergyman
|
24 |
|
Аллан Гарві
Protestant Clergyman
|
25 |
|
Роберт Пайк Деніел
Catholic Clergyman
|
26 |
|
Роберт Пікардо
Rabbi
|
27 |
|
Йен Блекман
Cuddahy
|
28 |
|
Джеффрі Кантор
Sid Siegelstein
|
29 |
|
Кристофер Ламберт
Arne Seslum
|
30 |
|
Роберт Требор
Producer of 'Hail, Caesar!'
|
31 |
|
Майкл Яма
Chinese Restaurant Maitre D'
|
32 |
|
Ming Zhao
Chinese Restaurant Waitress
|
33 |
|
Гелен Сіфф
Malibu Maid
|
34 |
|
Безіл Гоффман
Stu Schwartz - Accounting
|
35 |
|
Luke Spencer Roberts
Peanut
|
36 |
|
Ральф Мартін П.
Director of Action Western
|
37 |
|
James Austin Johnson
Studio Assistant at Action Western
|
38 |
|
Noah Baron
Water Ballet P.A.
|
39 |
|
Тімм Перрі
Stage 8 Man at the Door
|
40 |
|
Noel Conlon
Scotty at the Gate
|
41 |
|
Natasha Bassett
Gloria DeLamour
|
42 |
|
Річард Ейбрагам
French Postcard Photographer
|
43 |
|
Джон Дейлі
Cop at French Postcard House
|
44 |
|
Денніс Кокрум
Cop at French Postcard House
|
45 |
|
Кленсі Браун
Gracchus
|
46 |
|
Метер Зікел
Chunk Mulligan
|
47 |
|
Tiffany Lonsdale
Ursulina
|
48 |
|
Клемент фон Франкенштейн
Sen. Sestimus Amydias
|
49 |
|
Вейн Найт
Lurking Extra
|
50 |
|
Jeff Lewis
Lurking Extra
|
51 |
|
Кайл Борнгаймер
Extras A.D.
|
52 |
|
Джош Кук
Box Breakfast A.D.
|
53 |
|
Пітер Джейсон
Director
|
54 |
|
Stephen Ellis
Clapper Boy
|
55 |
|
Jillian Armenante
Script Girl
|
56 |
|
Jacob Witkin
Saul of Tarsus
|
57 |
|
Джек Г'юстон
Cad in Cab
|
58 |
|
Agyness Deyn
Woman in Cab
|
59 |
|
Емілі Бічем
Dierdre
|
60 |
|
Benjamin Beatty
Clapper Boy
|
61 |
|
Дж. Р. Горн
Curly
|
62 |
|
Caitlin Muelder
Cookhouse Woman
|
63 |
|
Е. Е. Белл
Bartender
|
64 |
|
Kate Morgan Chadwick
Departing Woman
|
65 |
|
Браян Джонс
Sailor
|
66 |
|
Peter Banifaz
Sailor
|
67 |
|
Clifton Samuels
Sailor #3 / Dancer #2
|
68 |
|
K.C. Reischerl
Sailor
|
69 |
|
Джеремі Девіс
Dancer
|
70 |
|
Marcos Mateo Ochoa
Dancer
|
71 |
|
Colin Bradbury
Dancer
|
72 |
|
Ryan Breslin
Dancer
|
73 |
|
Тайлер Гайнс
Dancer
|
74 |
|
Casey Garvin
Dancer
|
75 |
|
Luke Hawkins
Dancer
|
76 |
|
Evan Kasprzak
Dancer
|
77 |
|
Patrick Lavallee
Dancer
|
78 |
|
Adam Perry
Dancer
|
79 |
|
Ryan Vandenboom
Dancer
|
80 |
|
Alex Demkin
Dancer
|
81 |
|
Dax Hock
Dancer
|
82 |
|
Shesha Marvin
Dancer
|
83 |
|
Марк Стюарт
Dancer
|
84 |
|
Forrest Walsh
Dancer
|
85 |
|
Майкл Ґембон
Narrator
|
86 |
|
Wesley Alfvin
Sailor
|
87 |
|
Cate Allen
Brown Derby Swing Dancer
|
88 |
|
Bryson Jones Allman
Office Worker
|
89 |
|
David M. Austin
Roman Legionnaire
|
90 |
|
Ethan Averton
Legionarius
|
91 |
|
Pedro Barquin
Pedro - The gardener
|
92 |
|
Josiah Black
Electrician
|
93 |
|
Білл Блер
Trumpet Player in Club Orchestra
|
94 |
|
Nuno Branco
Todd
|
95 |
|
John Paul Brandt
Roman Slave
|
96 |
|
Joshua Bray
'Merrily We Dance' Crew Member
|
97 |
|
Dustin Brayley
Sailor
|
98 |
|
Deven Bromme
Roman Officer
|
99 |
|
Браян Браун
Bad Guy #2
|
100 |
|
Ґреґ Браун
Dancer
|
101 |
|
Stephen Brown
Dolly Grip / Actor
|
102 |
|
William Paul Brown
Riding Bad Guy #2
|
103 |
|
G. Larry Butler
Studio Scuba Diver
|
104 |
|
Will C.
Tuba Player
|
105 |
|
James Jeffery Caldwell
Communist Screenwriter
|
106 |
|
Craig Calman
Capitol Pictures Film Crew Member
|
107 |
|
Victor Canache
Israelite
|
108 |
|
Diana Care
Swimmer
|
109 |
|
Девід Кастро
Roman Slave
|
110 |
|
Julia Cavanaugh
Smoking Party Guest
|
111 |
|
Owen Conway
Strike Crewman
|
112 |
|
Cole Cook
Boom Operator
|
113 |
|
David Cox
Roman Citizen
|
114 |
|
Wil Crown
Roman Guard
|
115 |
|
Andre Be Cuellar
Roman Legionnaire
|
116 |
|
Callen David
Legionnaire
|
117 |
|
Michael DeBartolo
Lighting Technician
|
118 |
|
Gretchen Dickason
Studio Secretary
|
119 |
|
Alon Dina
Israelite
|
120 |
|
Девід Діксон
Roman Legionnaire
|
121 |
|
David Donah
Roman Legionnaire
|
122 |
|
Денні Дормоди
Studio Sound Man
|
123 |
|
Майкл Едельштейн
Hobie's Driver
|
124 |
|
Alan Ehrlich
JD Producer
|
125 |
|
Дін Інґленд
Animal Handler
|
126 |
|
Cathy Fielding
Legal Secretary
|
127 |
|
Kerrington Fier
Roman Officer
|
128 |
|
Sam Fleming
Roman Legionnaire
|
129 |
|
Джессі Фудрей
Jonah's Daughter Harpist
|
130 |
|
Emmy Frevele
Party guest in red
|
131 |
|
Jayk Gallagher
Man With Cigarette
|
132 |
|
Sean Galuszka
Slave
|
133 |
|
Christopher Gattelli
Choreographer
|
134 |
|
Ryan George
Roman Legionnaire
|
135 |
|
Zach Gibson
Israelite
|
136 |
|
David M. Goldman
Israelite
|
137 |
|
Robert Goldman
Frankie
|
138 |
|
Стівен Алан Ґрін
Israelite
|
139 |
|
Джеймс Ґреґорі
Slave
|
140 |
|
Сара Кейтлін Голл
Film Crew Member - 'Merrily We Dance'
|
141 |
|
Alex Halpern
Roman Solider
|
142 |
|
Джош Гарп
Roman Slave
|
143 |
|
Род Гаррел
Nightclub Patron
|
144 |
|
Кріс Гаррісон
Goon
|
145 |
|
Джеффр М. Гарман
Roman Legionnaire / Brown Derby Patron
|
146 |
|
Кевін Гоулі
Seedy Passerby
|
147 |
|
Eric H. Heisner
Roman Legionnaire
|
148 |
|
Бен Гікс
Grip
|
149 |
|
Річ Гілл
Roman Officer
|
150 |
|
Niklas Houmann
Centurion
|
151 |
|
Teniel Humeston
Roman Noblewoman
|
152 |
|
Phillip Hunter
Last Call Electrician
|
153 |
|
Райан Изей
'Merrily We Dance' Performer
|
154 |
|
Matthew William Jones
Jason West
|
155 |
|
Richard Allan Jones
Nightclub Patron
|
156 |
|
Larry Justice
Waltz Dancer
|
157 |
|
Meggan Kaiser
Swing Dancer
|
158 |
|
Tomoko Karina
Imperial Garden Waitress
|
159 |
|
Сержіу Като
Roman Officer
|
160 |
|
Дерек Келлі
Roman Officer
|
161 |
|
David Dustin Kenyon
Camera Operator
|
162 |
|
Rebecca Kessler
Israelite
|
163 |
|
Max Kronick
Roman Legionnaire
|
164 |
|
Julia Kuzina
Dancer
|
165 |
|
Aimee La Joie
Brown Derby Patron
|
166 |
|
Suzanne LaChasse
Swimmer
|
167 |
|
Todd Carlton Lanker
Roman Officer
|
168 |
|
Ian Lasky
Office Worker
|
169 |
|
Kristin Lee
Swing Dancer
|
170 |
|
Travis Leland
Roman Officer
|
171 |
|
Erik Leupp
Waiter
|
172 |
|
Jeffrey S. Levine
Roman Legionnaire
|
173 |
|
John Lobato
Drunk
|
174 |
|
Говард Локі
1940s News Guy
|
175 |
|
Matt Lovell
Roman Officer #1
|
176 |
|
Michael Lovern
Roman Nobleman
|
177 |
|
John Luder
Stagehand
|
178 |
|
Дольф Лундґрен
Submarine Commander
|
179 |
|
Laura Lyman
Harpist
|
180 |
|
Сенді Менссон
Israelite
|
181 |
|
Reed Iacarella
Roman Officer
|
182 |
|
Mitchell McCollum
Nightclub Patron
|
183 |
|
Megan McIver
Nightclub Patron
|
184 |
|
Carl Bird McLaughlin
Bee Smoker
|
185 |
|
Lauren Mendoza
Cigarette Girl
|
186 |
|
Weston Mueller
Set Crew #1
|
187 |
|
Michael Belmont Murray
Roman Cavalry Officer
|
188 |
|
Вільям Майєрс
Brown Derby Patron
|
189 |
|
Bulat Nasibullin
House Slave
|
190 |
|
Brett Newton
Sailor
|
191 |
|
Rhoads Osbourne
Nobleman
|
192 |
|
Tommy Otis
Accountant Extra
|
193 |
|
Джонні Отто
Roman Officer
|
194 |
|
Vasilios Papadamakis
Roman Nobleman
|
195 |
|
Brian Nicholas Perez
Roman Legionnaire
|
196 |
|
Hayley Podschun
Last Call Girl
|
197 |
|
Harlan Post
Roman Officer
|
198 |
|
Джон Поттер
Roman Slave
|
199 |
|
Bekka Prewitt
'Merrily We Dance' Performer
|
200 |
|
Ardeshir Radpour
Roman Cavalry Officer
|
1 |
|
Ітан Коен
Ethan Coen
|
2 |
|
Джоел Коен
Joel Coen
|
1 |
|
Джоел Коен
Joel Coen
|
2 |
|
Ітан Коен
Ethan Coen
|
1 |
|
Картер Бервелл
(music by)
|
1 |
|
Роджер Дікінс
director of photography
|
1 |
|
Тім Беван
producer (produced by)
|
2 |
|
Ітан Коен
producer (produced by)
|
3 |
|
Джоел Коен
producer (produced by)
|
4 |
|
Catherine Farrell
associate producer
|
5 |
|
Ерік Феллнер
producer (produced by)
|
6 |
|
Роберт Ґраф
executive producer
|
1 |
|
Роман Чупіс
Roman Chupis
|
2 |
|
Юлія Малахова
Yuliya Malakhova
|
3 |
|
Олексій Сафін
Oleksii Safin
|
4 |
|
Олександр Чернов
Oleksandr Chernov
|
5 |
|
Матвій Ніколаєв
Matvii Nikolaiev
|
Форум
Простір і нагромадження інтерфейсу
31 травня 2024, 18:06
Кінопоіск та інші рашен.кіновиробничі компанії27 травня 2024, 18:41
Сповістити про помилку23 травня 2024, 13:03
Сповіщення про Оновлення Функціоналу18 травня 2024, 16:55
Сповістити про помилку17 травня 2024, 14:11
Пропозиції щодо змін у веб-версії сайту17 травня 2024, 9:21
Сповістити про помилку16 травня 2024, 12:40
Останні рецензії
"One-Punch Man" в ісекаї
Майстер на всі руки Сайто в іншому світі (2023)
Клац клац хейтерів за зад)Аркадіанець (2024)
ЛистівкиЛистівки (2024)
Чому насправді "І Ду На" має хепіенд?Дуна! (2023)
Кому як не нам розповідати, про сторінки нашої історії.І будуть люди (2020)
Пригоди крізь час та простірАргай (2000)
Останні коментарі до фільмів
Хороший, світлий мульт із доволі красивими піснями...
Бажання (2023)
Все почалось з одної пісні, яку Spotify вирішив пі...Ательє часу (2021)
Як працює секта, або Хвилинка неадекватної усвідом...Нуль калорій (2023)
Прикольна комедія зі своїм шармом....Мордекай (2015)
Серіал українською почали озвучувати команда Yania...Сізіф: Міф (2021)
Є українська озвучка від UFDUB...Ательє часу (2021)
Після перегляду в мене виникла думка, що цей серіа...Що коїться, помічнице Кім? (2018)
Нещодавно переглянуті: