Час Пригод (2010—2018)
Adventure Time
Primetime Emmy Awards (2010)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short-Format Animated Program
Кент Осборн Дерек Драймон Pendleton Ward Тімоті МакКеон Larry Leichliter Мерріуізер Вільямс Fred Seibert |
Annie Awards (2011)
Номінація Annie |
Best Animated Television Production for Children Cartoon Network Studios |
Primetime Emmy Awards (2011)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short-Format Animated Program
Стів Літтл Pendleton Ward Патрік МакГейл Thurop Van Orman Rebecca Sugar Larry Leichliter Мерріуізер Вільямс Adam Muto Fred Seibert |
IGN Summer Movie Awards (2011)
Переможець IGN Award |
Best TV Animated Series |
Behind the Voice Actors Awards (2012)
Номінація BTVA Voice Acting Award |
Best Vocal Performance by a Child
Джеремі Шеда |
Critics Choice Television Awards (2012)
Номінація Critics' Choice TV Award |
Best Animated Series |
Primetime Emmy Awards (2012)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short-Format Animated Program
Кент Осборн Pendleton Ward Патрік МакГейл Larry Leichliter Марк Бенкер Don Judge Мішель Лиман Tom Herpich Jesse Moynihan Fred Seibert |
IGN Summer Movie Awards (2012)
Номінація IGN Award |
Best TV Animated Series |
Annie Awards (2012)
Номінація Annie |
Storyboarding in a Television Production
Rebecca Sugar |
Behind the Voice Actors Awards (2013)
Переможець BTVA People's Choice Voice Acting Award |
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Джеремі Шеда |
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Том Кенні |
|
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Олівія Олсон |
|
Переможець BTVA Television Voice Acting Award |
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Том Кенні |
Номінація BTVA Television Voice Acting Award |
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Джеремі Шеда |
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Гінден Волш |
|
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Олівія Олсон |
Annie Awards (2013)
Номінація Annie |
Best Animated Television Production for Children |
Storyboarding in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Rebecca Sugar Cole Sanchez |
|
Storyboarding in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Skyler Page Tom Herpich |
|
Production Design in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Nick Jennings |
BAFTA Awards (2013)
Переможець BAFTA Children's Award |
Best International
Pendleton Ward Larry Leichliter |
Critics Choice Television Awards (2013)
Номінація Critics' Choice TV Award |
Best Animated Series |
Primetime Emmy Awards (2013)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short-Format Animated Program
Кент Осборн Pendleton Ward Патрік МакГейл Rebecca Sugar Bong Hee Han Don Judge Мішель Лиман Adam Muto Cole Sanchez Richard Collado Fred Seibert |
Переможець Primetime Emmy |
Outstanding Individual Achievement in Animation
Andy Ristaino |
IGN Summer Movie Awards (2013)
Номінація IGN Award |
Best TV Animated Series |
Motion Picture Sound Editors, USA (2013)
Переможець Golden Reel Award |
Best Sound Editing - Sound Effects, Foley, Dialogue and ADR Animation in Television
Thomas Syslo Timothy J. Borquez |
Ottawa International Animation Festival (2013)
Переможець Special Mention |
Best TV Animation for Children
David O'Reilly |
Teen Choice Awards (2013)
Переможець Teen Choice Award |
Choice TV: Animated Show |
Television Critics Association Awards (2013)
Номінація TCA Award |
Outstanding Achievement in Youth Programming |
Behind the Voice Actors Awards (2014)
Номінація BTVA Voice Acting Award |
Best Male Vocal Performance by a Child
Джеремі Шеда |
Номінація BTVA Television Voice Acting Award |
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Том Кенні |
Best Vocal Ensemble in a Television Series - Comedy/Musical
Джон ДіМаджіо Гінден Волш Jessica DiCicco Олівія Олсон Том Кенні Ді Бредлі Бейкер Джеремі Шеда Марія Бемфорд Pendleton Ward Нікі Янґ |
|
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Олівія Олсон |
|
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Гінден Волш |
|
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Джон ДіМаджіо |
|
Переможець BTVA People's Choice Voice Acting Award |
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Том Кенні |
Best Vocal Ensemble in a Television Series - Comedy/Musical
Джон ДіМаджіо Гінден Волш Jessica DiCicco Олівія Олсон Том Кенні Ді Бредлі Бейкер Джеремі Шеда Марія Бемфорд Pendleton Ward Нікі Янґ |
|
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Джон ДіМаджіо |
|
Best Male Vocal Performance by a Child
Джеремі Шеда |
Critics Choice Television Awards (2014)
Номінація Critics' Choice TV Award |
Best Animated Series |
Gold Derby Awards (2014)
Номінація Gold Derby TV Award |
Animated Series |
Kids' Choice Awards, USA (2014)
Номінація Blimp Award |
Favorite Cartoon Cartoon Network Frederator Studios |
Teen Choice Awards (2014)
Номінація Teen Choice Award |
Choice TV Animated Show |
Television Critics Association Awards (2014)
Номінація TCA Award |
Outstanding Achievement in Youth Programming |
Annie Awards (2014)
Номінація Annie |
Outstanding Achievement in Editorial in an Animated TV/Broadcast Production |
Outstanding Achievement in Production Design in an Animated TV/Broadcast Production
Nick Jennings |
|
Переможець Annie |
Best Animated TV/Broadcast Production for Children's Audience |
Outstanding Achievement in Voice Acting in an Animated TV/Broadcast Production
Том Кенні |
Primetime Emmy Awards (2014)
Переможець Primetime Emmy |
Outstanding Individual Achievement in Animation
Nick Jennings |
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short-Format Animated Program
Кент Осборн Pendleton Ward Патрік МакГейл Nick Jennings Нейт Кеш Bong Hee Han Don Judge Phil Cummings Мішель Лиман Adam Muto Tom Herpich Steve Wolfhard Fred Seibert |
BAFTA Awards (2014)
Переможець BAFTA Children's Award |
Best International
Pendleton Ward Nick Jennings Graham Falk |
Teen Choice Awards (2015)
Номінація Teen Choice Award |
Choice TV Animated Show |
Peabody Awards (2015)
Переможець Peabody Award |
Cartoon Network |
Primetime Emmy Awards (2015)
Переможець Primetime Emmy |
Outstanding Short-Format Animated Program
Кент Осборн Pendleton Ward Nick Jennings Barbara Dourmashkin Джек Пандарвис Don Judge Phil Cummings Мішель Лиман Adam Muto Fred Seibert |
Outstanding Individual Achievement in Animation
Tom Herpich |
Kids' Choice Awards, USA (2015)
Номінація Blimp Award |
Favorite Cartoon Cartoon Network Studios |
Annie Awards (2015)
Номінація Annie |
Best Animated TV/Broadcast Production for Children's Audience |
Outstanding Achievement in Directing in an Animated TV/Broadcast Production
Юаса Масаакі Eun Young Choi |
Primetime Emmy Awards (2016)
Переможець Primetime Emmy |
Outstanding Individual Achievement in Animation
Tom Herpich |
Outstanding Individual Achievement in Animation | |
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short Form Animated Program
Кент Осборн Ешлі Берч Pendleton Ward Джек Пандарвис Don Judge Phil Cummings Мішель Лиман Andres Salaff Adam Muto Tom Herpich Fred Seibert |
Annie Awards (2016)
Номінація Annie |
Outstanding Achievement in Storyboarding in an Animated TV/Broadcast Production
Tom Herpich |
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Кент Осборн Pendleton Ward Джек Пандарвис Adam Muto Jillian Tamaki |
Annie Awards (2017)
Переможець Annie |
Best Animated Television/Broadcast Production for Children |
Номінація Annie |
Outstanding Achievement in Directing in an Animated TV/Broadcast Production
Кірстен Лепор |
Outstanding Achievement in Production Design in an Animated TV/Broadcast Production |
Primetime Emmy Awards (2017)
Переможець Primetime Emmy |
Outstanding Short Form Animated Program
Кент Осборн Ешлі Берч Pendleton Ward Джек Пандарвис Ken Bruce Мішель Лиман Elizabeth Ito Adam Muto Graham Falk Fred Seibert |
Online Film & Television Association (2017)
Номінація OFTA Television Award |
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Джеремі Шеда |
Primetime Emmy Awards (2018)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Short Form Animated Program
Кент Осборн Ешлі Берч Pendleton Ward Julia Pott Роберт Альварез Джек Пандарвис Мішель Лиман Adam Muto Cole Sanchez Tom Herpich Steve Wolfhard Fred Seibert |
Переможець Primetime Emmy |
Outstanding Individual Achievement in Animation
Lindsay Small-Butera |
IGN Summer Movie Awards (2018)
Номінація IGN Award |
Best TV Episode |
Gold Derby Awards (2019)
Номінація Gold Derby TV Award |
Animated Series of the Decade |
Broadcast Film Critics Association Awards (2019)
Номінація Critics Choice Award |
Best Animation Series |
Primetime Emmy Awards (2019)
Номінація Primetime Emmy |
Outstanding Animated Program
Кент Осборн Pendleton Ward Julia Pott Джек Пандарвис Adam Muto Cole Sanchez Tom Herpich Somvilay Xayaphone Steve Wolfhard Seo Jung Kim Graham Falk Aleks Sennwald Diana Lafyatis Hanna K. Nyström |
Форум
Простір і нагромадження інтерфейсу
31 травня 2024, 18:06
Кінопоіск та інші рашен.кіновиробничі компанії27 травня 2024, 18:41
Сповістити про помилку23 травня 2024, 13:03
Сповіщення про Оновлення Функціоналу18 травня 2024, 16:55
Сповістити про помилку17 травня 2024, 14:11
Пропозиції щодо змін у веб-версії сайту17 травня 2024, 9:21
Сповістити про помилку16 травня 2024, 12:40
Останні рецензії
"One-Punch Man" в ісекаї
Майстер на всі руки Сайто в іншому світі (2023)
Клац клац хейтерів за зад)Аркадіанець (2024)
ЛистівкиЛистівки (2024)
Чому насправді "І Ду На" має хепіенд?Дуна! (2023)
Кому як не нам розповідати, про сторінки нашої історії.І будуть люди (2020)
Пригоди крізь час та простірАргай (2000)
Останні коментарі до фільмів
Хороший, світлий мульт із доволі красивими піснями...
Бажання (2023)
Все почалось з одної пісні, яку Spotify вирішив пі...Ательє часу (2021)
Як працює секта, або Хвилинка неадекватної усвідом...Нуль калорій (2023)
Прикольна комедія зі своїм шармом....Мордекай (2015)
Серіал українською почали озвучувати команда Yania...Сізіф: Міф (2021)
Є українська озвучка від UFDUB...Ательє часу (2021)
Після перегляду в мене виникла думка, що цей серіа...Що коїться, помічнице Кім? (2018)
Нещодавно переглянуті: