World of Death (2016)
World of Death
1 |
Brandon Hunt
Brandon
|
|
2 |
Morgan Finley King
Morgan
|
|
3 |
Jeremy Koerner
Jeremy
|
|
4 |
Clayton Traylor
Clayton
|
|
5 |
Tina Thomas
Stripper / Sarah (segment Mischief)
|
|
6 |
Eri Akita
Miki (segment "Tag")
|
|
7 |
Bianca Allaine
|
|
8 |
Cooper Bibaud
Connor (segment "The Ice Bucket Murders")
|
|
9 |
Shotzi Blackheart
Chain Doe (Segment: "Mrs. Claus")
|
|
10 |
Samantha Bowdren
Susie (Segment: "Melody")
|
|
11 |
Eric Breitenbach
Eric
|
|
12 |
Mitchell Bridgewater
Malcolm (segment "Matriarch")
|
|
13 |
Darious Britt
Head Honcho (Segment "Of Blood")
|
|
14 |
John Brown
Man in Tinnitus
|
|
15 |
Marcus Caballero
N-Z (segment: "Beware the Mummified Motherfucker")
|
|
16 |
Joe Canose
Santa Claus (Segment: "Mrs. Claus")
|
|
17 |
Robert Clark Jewett
Zombie (Segment "APOC")
|
|
18 |
Віктор Коул
Client
|
|
19 |
Dan Colecchia
Zombie (Segment "APOC")
|
|
20 |
William Coleman
Dave(Segment "Memory")
|
|
21 |
Rosalie Davison
|
|
22 |
Sharif Elboushi
Mummified Motherfucker (segment: "Beware the Mummified Motherfucker")
|
|
23 |
James Farris
Zombie (Segment "APOC")
|
|
24 |
Liz Fitton
Matriarch (segment "Matriarch")
|
|
25 |
Nadav Fleisher
Aaron (Segment "Melody")
|
|
26 |
Frank Friedl
Frank
|
|
27 |
Колбі Ґаннетт
Sadie
|
|
28 |
Victoria Gauthier
Mrs. Claus (Segment: "Mrs. Claus") and Lady (Segment: "Lady in the Kitchen")
|
|
29 |
Amber Gokken
|
|
30 |
Adrian Gomez
Shadow (Segment: "Melody") / Goonie (Segment: "Of Blood")
|
|
31 |
Fiona Green
Woman
|
|
32 |
Lisa Boucher Hartman
Mother
|
|
33 |
Kayla Jensen
Sarah
|
|
34 |
Ray Jones Jr.
Ray
|
|
35 |
Jenna Kildosher
Pamela
|
|
36 |
Darryl Kinsella
Tom
|
|
37 |
Chris J. Knight
Coroner (segment Manhood)
|
|
38 |
Torin Langen
Creature
|
|
39 |
David Le Troquer
|
|
40 |
Jamel Lewis
Him (segment: "Mumbo Jumbo")
|
|
41 |
Elly Lowney
Material Girl (segment: "Beware the Mummified Motherfucker")
|
|
42 |
Michael Martin
Funeral Director
|
|
43 |
Kaydon Massicotte
Lucas(Segment "Memory")
|
|
44 |
Caroline McQuade
|
|
45 |
Dominic Mendez
Foilface (segment "Meatus")
|
|
46 |
R.D. Mower
Survivor (Segment "APOC") / The Man (Segment "Of Blood") / TayTay (Segment "Melody")
|
|
47 |
Peter Murfet
The Man (segments: "Toy of Terror" - "The Tourist") / Dread (segment: "Beware the Mummified Motherfucker")
|
|
48 |
Dillon Nickerson
Young Guy
|
|
49 |
Helen O'Loughlin
Glow Girl (segment: "Beware the Mummified Motherfucker")
|
|
50 |
Derek Overturf
Derek
|
|
51 |
Sandra Andrea Papot
|
|
52 |
K. Pervaiz
Main
|
|
53 |
Martin Plouffe
|
|
54 |
James Pusztay
Mechanic
|
|
55 |
Lara Rova
Lexi (segment "The Ice Bucket Murders")
|
|
56 |
Klara Rybicka
Clara (segment "The Ice Bucket Murders")
|
|
57 |
Karina Santiago
Her (segment: "Mumbo Jumbo")
|
|
58 |
Jacob Smaczniak
Wheelchair Man (segment "Meatus")
|
|
59 |
Z.D. Smith
Bloody Hand
|
|
60 |
Katelyn Spinosa
Christina
|
|
61 |
Doug Turner
|
|
62 |
Harry Valentine
Patrick (Segment "Melody")
|
|
63 |
James Vallo
Richard
|
|
64 |
David Waldschmidt
Vampire
|
|
65 |
Melissa Walker
Dorothy
|
|
66 |
Melissa Marie Watson
Kendra
|
|
67 |
Chris Wells
|
|
68 |
Шон Вейлен
Michael (Segment: "Michael")
|
|
69 |
Mariko Wordell
Aki (segment "Tag")
|
1 |
Allan Harvey
Allan Harvey
|
|
2 |
Brian Lockyer
Brian Lockyer
|
|
3 |
Steven Payne
Steven Payne
|
|
4 |
K. Pervaiz
K. Pervaiz
|
|
5 |
Ruben Rodriguez
Ruben Rodriguez
|
|
6 |
Richard S. Sargent
Richard S. Sargent
|
|
7 |
Daniel Tripod
Daniel Tripod
|
|
8 |
Doug Turner
Doug Turner
|
|
9 |
Chris Wells
Chris Wells
|
|
10 |
Steven Bray
Steven Bray
|
|
11 |
Ferran Brooks
Ferran Brooks
|
|
12 |
J.D. Brown
J.D. Brown
|
|
13 |
Dimitri Castiglioni
Dimitri Castiglioni
|
|
14 |
Satinder Chumber
Satinder Chumber
|
|
15 |
Melanie Coleman
Melanie Coleman
|
|
16 |
David M. Dawson
David M. Dawson
|
|
17 |
Curt Dennis
Curt Dennis
|
|
18 |
Kate Fagan
Kate Fagan
|
|
19 |
Dan Fisk
Dan Fisk
|
|
20 |
Shane Free
Shane Free
|
|
21 |
L.M. Harter
L.M. Harter
|
|
22 |
William Higo
William Higo
|
|
23 |
A Normale Jef
A Normale Jef
|
|
24 |
Гас Крігер
Gus Krieger
|
|
25 |
Michael Kyne
Michael Kyne
|
|
26 |
Patrick Langille
Patrick Langille
|
|
27 |
Evan Marlowe
Evan Marlowe
|
|
28 |
Maude Michaud
Maude Michaud
|
|
29 |
Steven Hugh Nelson
Steven Hugh Nelson
|
|
30 |
Thom Newell
Thom Newell
|
|
31 |
James Raynor
James Raynor
|
|
32 |
Patrick Rea
Patrick Rea
|
|
33 |
Gavin Rye
Gavin Rye
|
|
34 |
Liz Salvato
Liz Salvato
|
|
35 |
Pedro Santasmarinas
Pedro Santasmarinas
|
|
36 |
Mark Scheetz
Mark Scheetz
|
|
37 |
Craig Stewart
Craig Stewart
|
|
38 |
John Stewart
John Stewart
|
|
39 |
Ray Sullivan
Ray Sullivan
|
|
40 |
Jason Wright
Jason Wright
|
|
41 |
Rubel Rafael Ahmed
Rubel Rafael Ahmed
|
|
42 |
Frank Appache
Frank Appache
|
|
43 |
Zeke Arredondo
Zeke Arredondo
|
|
44 |
Mark J. Blackman
Mark J. Blackman
|
|
45 |
David Bornstein
David Bornstein
|
|
46 |
Norman Bosse-Platière
Norman Bosse-Platière
|
|
47 |
Louis Bottino
Louis Bottino
|
|
48 |
Bobby Browne
Bobby Browne
|
|
49 |
Bo! Campbell
Bo! Campbell
|
|
50 |
Paul Campion
Paul Campion
|
|
51 |
Félix Catala
Félix Catala
|
|
52 |
James Chappell
James Chappell
|
|
53 |
Jeff Chitty
Jeff Chitty
|
|
54 |
Josh Cook
Josh Cook
|
|
55 |
Trevor Davies
Trevor Davies
|
|
56 |
Adrian G. de la Peña
Adrian G. de la Peña
|
|
57 |
Victor Druillet
Victor Druillet
|
|
58 |
Джей Вейд Едвардс
Jay Wade Edwards
|
|
59 |
N. Andrew Elliot
N. Andrew Elliot
|
|
60 |
James Farris
James Farris
|
|
61 |
Matt Groves
Matt Groves
|
|
62 |
Rosco Guerrero
Rosco Guerrero
|
|
63 |
Graham Hart
Graham Hart
|
|
64 |
Chris Hebert
Chris Hebert
|
|
65 |
Brandon Hunt
Brandon Hunt
|
|
66 |
Patrick Irving
Patrick Irving
|
|
67 |
Ryan Henry Knight
Ryan Henry Knight
|
|
68 |
M.J. Koleszar
M.J. Koleszar
|
|
69 |
José Pedro Lopes
José Pedro Lopes
|
|
70 |
Dominic Mendez
Dominic Mendez
|
|
71 |
Peter Murfet
Peter Murfet
|
|
72 |
Corey Norman
Corey Norman
|
|
73 |
Lex Ortega
Lex Ortega
|
|
74 |
Craig Ouellette
Craig Ouellette
|
|
75 |
Девід Ройал
David Royal
|
|
76 |
Shane Ryan
Shane Ryan
|
|
77 |
Rob Sales
Rob Sales
|
|
78 |
Gav Chuckie Steel
Gav Chuckie Steel
|
|
79 |
Matt Stuertz
Matt Stuertz
|
|
80 |
Timothy Thomas
Timothy Thomas
|
|
81 |
Oliver Tietgen
Oliver Tietgen
|
|
82 |
R.J. Wilson
R.J. Wilson
|
|
83 |
Jordan Wippell
Jordan Wippell
|
|
84 |
Тревіс Зарівни
Travis Zariwny
|
1 |
Frank Appache
Frank Appache
|
|
2 |
Mark J. Blackman
Mark J. Blackman
|
|
3 |
David Bornstein
David Bornstein
|
|
4 |
Norman Bosse-Platière
Norman Bosse-Platière
|
|
5 |
Eric Breitenbach
Eric Breitenbach
|
|
6 |
Ferran Brooks
Ferran Brooks
|
|
7 |
J.D. Brown
J.D. Brown
|
|
8 |
Bo! Campbell
Bo! Campbell
|
|
9 |
Félix Catala
Félix Catala
|
|
10 |
Trevor Davies
Trevor Davies
|
|
11 |
Rosalie Davison
Rosalie Davison
|
|
12 |
Julien Dinse
Julien Dinse
|
|
13 |
Leigh Dovey
Leigh Dovey
|
|
14 |
Victor Druillet
Victor Druillet
|
|
15 |
Jeff Edge
Jeff Edge
|
|
16 |
Джей Вейд Едвардс
Jay Wade Edwards
|
|
17 |
Sharif Elboushi
Sharif Elboushi
|
|
18 |
Kate Fagan
Kate Fagan
|
|
19 |
James Farris
James Farris
|
|
20 |
Amber Gokken
Amber Gokken
|
|
21 |
Matt Groves
Matt Groves
|
|
22 |
L.M. Harter
L.M. Harter
|
|
23 |
Allan Harvey
Allan Harvey
|
|
24 |
Chris Hebert
Chris Hebert
|
|
25 |
Andrew Hooper
Andrew Hooper
|
|
26 |
A Normale Jef
A Normale Jef
|
|
27 |
Ryan Henry Knight
Ryan Henry Knight
|
|
28 |
M.J. Koleszar
M.J. Koleszar
|
|
29 |
Patrick Langille
Patrick Langille
|
|
30 |
Emmett Loverde
Emmett Loverde
|
|
31 |
Caroline McQuade
Caroline McQuade
|
|
32 |
Dominic Mendez
Dominic Mendez
|
|
33 |
Peter Murfet
Peter Murfet
|
|
34 |
Pete Navarro
Pete Navarro
|
|
35 |
Steven Hugh Nelson
Steven Hugh Nelson
|
|
36 |
Lex Ortega
Lex Ortega
|
|
37 |
Steven Payne
Steven Payne
|
|
38 |
Aaron Perez
Aaron Perez
|
|
39 |
K. Pervaiz
K. Pervaiz
|
|
40 |
Shane Ryan
Shane Ryan
|
|
41 |
Liz Salvato
Liz Salvato
|
|
42 |
Richard S. Sargent
Richard S. Sargent
|
|
43 |
John Stewart
John Stewart
|
|
44 |
Matt Stuertz
Matt Stuertz
|
|
45 |
R.J. Wilson
R.J. Wilson
|
|
46 |
Jordan Wippell
Jordan Wippell
|
|
47 |
Vincent de Maisoneuve
Vincent de Maisoneuve
|
|
48 |
Adrian G. de la Peña
Adrian G. de la Peña
|
1 |
Peter Murfet
(segments "Beware the Mummified Motherfucker", "Toy of Terror", "The Tourist")
|
|
2 |
Jarret Read
segment composer
|
1 |
Ferran Brooks
Ferran Brooks
|
|
2 |
Félix Catala
(segment "Melodious")
|
|
3 |
Matt Groves
(Segment "Of Blood")
|
|
4 |
Arturo Guerrero
(segment "Tag")
|
|
5 |
Humberto Guzman
(segment "M is for Moisture")
|
|
6 |
Allan Harvey
Allan Harvey
|
|
7 |
Chris Hebert
(segment "The Ice Bucket Murders") (as Chris Garbinski)
|
|
8 |
Dominic Mendez
(segment "Meatus")
|
|
9 |
Ahab Mullick
(segment ": "Mumbo Jumbo") (as Muhammed Malik)
|
|
10 |
Peter Murfet
(segments "Beware the Mummified Motherfucker", "Toy of Terror", "The Tourist")
|
|
11 |
Heath Saunders
segment cinematographer
|
|
12 |
David Sawyer
David Sawyer
|
|
13 |
Matt Stuertz
(segment "Mindless")
|
|
14 |
Gabriela Varley
(Segment "Melody")
|
|
15 |
Chris Wells
Chris Wells
|
1 |
Abigail Bonilla
producer (segment "Bendición de Madre")
|
|
2 |
David Bornstein
producer (segment "Melody")
|
|
3 |
Nick Box
executive producer (segments "Beware the Mummified Motherfucker", "Toy of Terror", "The Tourist")
|
|
4 |
Ferran Brooks
co-producer
|
|
5 |
Bo! Campbell
executive producer (Segments: "Mrs. Claus" and "Lady in the Kitchen")
|
|
6 |
Félix Catala
producer (segment "Melodious")
|
|
7 |
Kelley Daniel
executive producer (segment "Tag")
|
|
8 |
Trevor Davies
producer (segments "Melody", "APOC")
|
|
9 |
Julien Dinse
producer (segment "Melodious")
|
|
10 |
Sharif Elboushi
producer (segment ": "Beware the Mummified Motherfucker")
|
|
11 |
Kate Fagan
segment producer (segment "producer")
|
|
12 |
Aaron Farmer
segment producer (segment "producer")
|
|
13 |
James Farris
producer (segment "APOC")
|
|
14 |
Kerry Finlayson
segment producer (segment "producer")
|
|
15 |
Marianne Grillot
associate producer (segment "Melodious")
|
|
16 |
Matt Groves
producer (segment "APOC" / "Of Blood")
|
|
17 |
Allan Harvey
producer
|
|
18 |
Chris Hebert
producer (segment "The Ice Bucket Murders")
|
|
19 |
Roxanne Holman
producer (segment ": "Skin")
|
|
20 |
Trevor Holt
associate producer (segment "The Ice Bucket Murders")
|
|
21 |
William Lee
segment producer (segment "producer")
|
|
22 |
Colin David MacDonald
associate producer
|
|
23 |
Dominic Mendez
producer (segment "Meatus")
|
|
24 |
Бредлі Мишка
executive producer
|
|
25 |
Natasha Mohamad
producer (segment "Mental Image")
|
|
26 |
T. Anthony Moore
associate producer (segment "Tag")
|
|
27 |
Peter Murfet
producer (segments "Beware the Mummified Motherfucker", "Toy of Terror", "The Tourist")
|
|
28 |
Thom Newell
segment producer (segment "producer")
|
|
29 |
Corey Norman
producer
|
|
30 |
Haley Norman
producer
|
|
31 |
Cesar G. Orellana
executive producer (segment "M is for Moisture") / producer: Moisture
|
|
32 |
Lex Ortega
producer (segment "Bendición de Madre")
|
|
33 |
Tom Owen
executive producer
|
|
34 |
James Petersen
executive producer
|
|
35 |
Енді Рідер
producer (segment "Tag")
|
|
36 |
Rob Sales
associate producer (segment "The Ice Bucket Murders")
|
|
37 |
Sarah Sharp
associate producer
|
|
38 |
David Spenlinhauer
producer
|
|
39 |
Robert Patrick Stern
associate producer
|
|
40 |
Brittany Sterrett
producer (segment "Melody")
|
|
41 |
KJ VanDerwerken
executive producer (segment "Tag")
|
|
42 |
Lyndsey Walker
segment producer (segments "producer", "Matriarch")
|
|
43 |
Tony Wash
executive producer
|
|
44 |
Jeremy Wentworth
producer
|
Останні коментарі до фільмів
Коли тільки почав виходити цей серіал, через доста...
Вийди заміж за мого чоловіка (2024)
Не погано.
Але для повного розуміння того, що від...Фолаут (2024)
Це добре, що дивились в оригіналі на праймі. Питал...Фолаут (2024)
ніде, там ж не завезли український дубляж, дивись ...Фолаут (2024)
Де його легально подивитись українською?...Фолаут (2024)
Дотепно.😊...Скінамарінк (2022)
З перших хвилин фільму можна зрозуміти хто вбив ба...Що зробила Дженніфер (2024)
Нещодавно переглянуті: