Andriyko

Перший український фільм за який не соромно

Нескорений - один з українських фільмів, який я дуже довго відкладав від перегляду, мене завжди відлякувала низька якість відеоряду і звуку, на перший погляд здається, що фільм знятий не 2000, а 1970 року... Одразу скажу що якість відео є найбільшим і чи не єдиним мінусом фільму.

Якість:

Так, фільм має не дуже яскраву картинку і звук, мабуть головною на те причиною, що для зйомок використовували стару відеотехніку з Кіностудії Довженка, яка лишилася з радянських часів.

Бюджет фільму 1 млн доларів, що на той час для українського фільму було колосальною сумою, гроші на фільм збирали в Україні і українській діаспорі в США. Це був перший фільм в незалежній Україні з таким великим бюджетом. Переглядаючи фільм можна помітити на що пішли ці гроші: багато локацій, історична форма, костюми, техніка, невеликі спецефекти. Операторська робота сама по собі теж не погана, в потрібні моменти камера проходить крізь траву, плавно супроводжує персонажів або здіймається на висоту.

Актори:

Гра акторів на висоті, їм вдається переконати глядача що все по-справжньому і змушують переживати. Дуже вдало підібрані актори на ролі Шухевича і Бандери, що реально схожі на своїх персонажів. Цікаво, що російськомовні персонажі грають у фільмі так, як у відомих радянських фільмах, іноді здається, що дивишся фільм про війну 70-х років, але це не є мінусом, а навпаки плюсом, що пасує у фільм. Також у фільмі можна не тільки почути, а й побачити деякі голоси, що прославилися українською озвучкою голлівудських фільмів в 1990-х роках.

Одним з цікавих фактів фільму є те, що Степана Бандеру зіграв Ярослав Мука, який і у попередньому фільмі режисера Олеся Янчука "Атентат — Осіннє вбивство у Мюнхені (1995)" так само зіграв лідера українських націоналістів Степана Бандеру.

Сюжет:

Це основне, що робить цей фільм таким гарним. Сюжет тримає в напруженні весь фільм, дуже цікава ідея з флешбеками. Образ Шухевича всебічно розкритий, що і було головою метою фільму. Історична лінія також дотримана з реальними подіями, по фільму можна вивчати історію.

Висновок:

Загалом фільм сильний, видовищний, цікавий і захоплюючий. Вважаю що це перший фільм незалежної України такого високого рівня. Раджу переглянути.

Оцінка: 9


Коментарі:

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Липень 5–8)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії