КіноБаза

Зйомки фільму «Джон Вік 3» почнуться в квітні

Автор Кошеня 15 лютого 2018

Зйомки Джон Вік 3 (2019) розпочнуться в квітні цього року, трохи раніше ніж планувалося.

Фільм будуть знімати в Нью-Йорку та Монреалі з можливим залученням локацій в Росії та Іспанії. Кіану Рівз раніше згадував про те, що хоче аби зйомки проходили в Токіо та Єрусалимі.

Після успішної у фінансовому плані другої частини Джон Уік 2 (2017), нікому не дивно що третя частина вийде за планом 17 травня 2019.

Джерело: omegaunderground.com

Поділитись через

Коментарі:

xD
А в нас дистриб'ютори не подужали додати нашу доріжку 2 джона віка ніде: ні в ітюнс ні в мегого і не диских.
Дуже хотів подивитись 2 віка, а на похід в кіно не було часу.

На третю треба йти в кіно, бо надії на дистриб'юторів нема.
badbok
xD на толоці ж є)) Чи ви не скачуєте з торентів?)
xD
не люблю mic звук

Пов'язані фільми:
Пов'язані персони:

Ми в соціальних мережах:
Facebook
Twitter
Instagram
Mastodon

Реклама