MAthePA
MAthePA
Тут гуртуються навколо питань щодо імпорту / експорту власних оцінок (рейтингу фільмів) до/з профіля користувача Кінобази. Сторонні ресурси, що підтримуються: TMDB (themoviedb.org), IMDb (imdb.com).
 
MAthePA
MAthePA
Кошеня, будь ласка, чи буде в базу експорту все ж таки додане поле з оцінками користувача? Чи так і залишиться лише список фільмів, які користувач оцінив?
  1
Кошеня
Кошеня
Дякую що написали. Схоже забув додати.
Додано поле my_rating
1  
MAthePA
MAthePA
Дякую. Дякую. Дякую.
Зрозумійте вірно: цю проблему вже вирішено самотужки, але дуже хотілося бачити таку відкритість з вашого боку.
1  
Іван Янковий
Іван Янковий
Вітаю. А чи не можна створити на сайті аналогічний функціонал, щоб можна було дивитись оцінки друзів, середні бал друзів, і відповідно сортувати фільми як це зроблено в Кіноріум? А ще було би круто імпорт оцінок з кіноріуму зробити. Я би тоді переїхав з Кіноріму на Кінобазу.
 
Кошеня
Кошеня
Додано функціонал друзів.
Нагадую, що кінобаза має свої стандарти конфіденційності даних, тож для того щоб бути другом потрібно надіслати запит користувачеві. Якщо він прийме вас у друзі, тільки тоді, Ви зможете бачити його оцінки на будь-яких сторінках з фільмами.

Щодо імпорту оцінок із сумнівних ресурсів - тільки через адміна. Напишіть у фб месенджер https://m.me/kinobazaua з посиланням на Ваш профіль. Імпорт не проблема, але для запобігання зловживання вирішено так проводити.
1  
Іван Янковий
Іван Янковий
Дякую. Дуже швидка реакція. Але декілька речей заважає почати користуватись функціоналом.
1) Якщо друзі не проставили фільму жодної оцінки все ж хотілось би бачити запис "Друзі: 0/0" поряд з "Середня оцінка: 0.0 / 0 5.6 / 2157"
2) потрібен якийсь функціонал пошуку друзів . Можливо імпорт списку друзів з ФБ і пропонувати відправити "запит на дружбу" людям, які знайдені в моєму френдлісті з фейсбуку і зареєстровані на вашому сайті. (Як це наприклад робить діскорд). і 2.а) Можливість відкривати список своїх друзів у своєму профілі, і відповідно можливість в налаштуваннях ставити, чи показувати/чи заборонити показувати мене в таких відкритих списках моїх друзів.
Думаю цього буде достатньо, щоб я сюди запросив своїх друзів.
 
Кошеня
Кошеня
щодо пошуку друзів, як тільки фейсбук дозволить брати ці дані нашому додатку. Там після 1 серпня треба пройти процедуру розгляду. Решта додано. В налаштуваннях приватності є пункт, щоб вас не бачили.
1  
Іван Янковий
Іван Янковий
Хотів запитати. А якщо хтось з друзів ставить нову оцінку, про це буде приходити повідомлення на пошту? Просто це було би круто, якби приходило.
  1
Кошеня
Кошеня
ні, не буде.
  1
Іван Янковий
Іван Янковий
так треба зробити :)
  1
Іван Янковий
Іван Янковий
Дякую. Я вже помітив :) Що ж. Чекатимемо на функціонал про пошук друзів. Тоді запрошу своїх знайомих. хоча основних і так вже запросив.
  1

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати