Новини

Ріддік
Ріддік
Можливо варто зробити як на тому вашому конкуренті (Кіноріумі) - щоб підтягувались посилання на новини пов'язанні з Кіно із відомих українських джерел. Щоб вони були разом із публікацями - бо публікації бачу висять мертвим грузом довго не оновлюючись. Красти ти новини і перебивати в публікації якось не дуже гарно, а ось посилання були б норм як на мене.

Не знаю як це технічно зробити, важко чи ні - і чи можна його якось автоматизувати взагалі.
Дякую.
 
КіноБаза
КіноБаза
дякую що нагадали. Давно це було в планах.
Додано найпростіший функціонал ручного створення публікацій-посилань. Потрібно зайти в https://kinobaza.com.ua/posts/create і перейти на вкладу посилання. І додати.

Згодом ще й автоматом будуть додаватися.
 
Ріддік
Ріддік
Це вже щось. Так додати новину набагато швидше, легше и легальніше))

Але ще є декілька проблем - іноді не підхватує фото із новини. не знаю як це працює, але можливо варто зробити поле для примусового прикріплення фото до публікації - посиланням чи навіть завантаженням (я пару для проби зробив, можливо їх видаліть, бо вони криві вийшли, сам не бачу як видаляти, та і вони мабуть на модерацію пішли)

а ще подумати як краще відкривати їх - можливо відразу перекидувати по посиланню, обходячи відкриття сторінки із публікацією та коментарями...а вихід на коментарі зробити окремо на головній. бо зайти на сторінку публікації а потім вже по посиланню - дратує..

а джерело можливо варто також підписувати десь на головній прям

якось так: (хоча джерело я б теж десь підписував унизу, замість оцінок - нащо вони, якщо замислитись)
https://imgur.com/a/chRyAZx

Дякую
 
КіноБаза
КіноБаза
вони відразу ідуть, на головній просто старий шаблон був. Зараз уже оновлено і головну.
 
xD
xD
че прикольно. лойс за ідею

п.с. поправте моє посилання - додайте малюнок
 
Ріддік
Ріддік
з фото все одно щось треба робити, можливість вставляти їх самотужки би.
 
Ріддік
Ріддік
Було б непогано Публікації наділяти мітками - наприклад Новини, Рецензії, Інтервью, Топи\Рейтинги\Списки, Дайджести... можливо ще якісь
Розташувати їх у верховному правому кутку зображення публікації - і можливо виділяти різними кольорами для швидкого ідентифікування.
 
MAthePA
MAthePA
Іще "було б непогано" на головній сторінці публікацій (kinobaza.com.ua/posts ) поруч із повідомленнями, що перенаправляють на інші сайти, бачити чітки позначки про основну мову ресурсу, бо український домен не завжди передбачає українську мову. Наприклад, vertigo,com,ua -- там лишень 3 (три) статті українською знайдено серед сотень "дружньо-альтернативною".
 
Кошеня
Кошеня
Дякую, що сповістили. Посилання на такі сайти будуть видалятись модератором.
 
Svyatoslav Zubchenko
Svyatoslav Zubchenko
Новини звісно змінюютсья - кожен новий трейлер, це по суті новина. Але може б то деякі затримувати. Бо тільки-но нещодавно вийшов тизер Захара-беркута, як через добу-дві ця новина зникла. Відвідувачі сайту не зможуть залишати коментарі, бо новини летять надто швидко. Та й окрім трейлерів - десь на днях презентував Кокотюха нову книгу по другій частині "Червоного". Ну і касові збори давно не оновлювалися. Про нові трейлери можна писати і під самим трейлером, додавши там коментарі. А новини - мали би бути новинами.
 
Кошеня
Кошеня
Поки поставили тип публікаціям: новини та трейлери, щоб можна було легше фільтрувати.

В планах є зміна публікацій, але поки ще не вирішено в яку сторону.

Посилання на сторонні ресурси річ хороша, але сайти наших змі як помийна яма, без адблоку взагалі нереально користуватись, а часу перекладати з пустого в порожнє теж нема.
Кінобаза буде рухатись в напрямку інструменту для швидкого підбору фільмів, поширення списків та запису оцінок переглянутих фільмів та думок за мінімальний час.

Касові збори виправили вранці.
 
Svyatoslav Zubchenko
Svyatoslav Zubchenko
Трейлер фільму про Стуса вийшов. Додавайте!
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати