Новини

Ріддік
Можливо варто зробити як на тому вашому конкуренті (Кіноріумі) - щоб підтягувались посилання на новини пов'язанні з Кіно із відомих українських джерел. Щоб вони були разом із публікацями - бо публікації бачу висять мертвим грузом довго не оновлюючись. Красти ти новини і перебивати в публікації якось не дуже гарно, а ось посилання були б норм як на мене.

Не знаю як це технічно зробити, важко чи ні - і чи можна його якось автоматизувати взагалі.
Дякую.
0 0
КіноБаза
дякую що нагадали. Давно це було в планах.
Додано найпростіший функціонал ручного створення публікацій-посилань. Потрібно зайти в https://kinobaza.com.ua/posts/create і перейти на вкладу посилання. І додати.

Згодом ще й автоматом будуть додаватися.
0 0
Ріддік
Це вже щось. Так додати новину набагато швидше, легше и легальніше))

Але ще є декілька проблем - іноді не підхватує фото із новини. не знаю як це працює, але можливо варто зробити поле для примусового прикріплення фото до публікації - посиланням чи навіть завантаженням (я пару для проби зробив, можливо їх видаліть, бо вони криві вийшли, сам не бачу як видаляти, та і вони мабуть на модерацію пішли)

а ще подумати як краще відкривати їх - можливо відразу перекидувати по посиланню, обходячи відкриття сторінки із публікацією та коментарями...а вихід на коментарі зробити окремо на головній. бо зайти на сторінку публікації а потім вже по посиланню - дратує..

а джерело можливо варто також підписувати десь на головній прям

якось так: (хоча джерело я б теж десь підписував унизу, замість оцінок - нащо вони, якщо замислитись)
https://imgur.com/a/chRyAZx

Дякую
0 0
КіноБаза
вони відразу ідуть, на головній просто старий шаблон був. Зараз уже оновлено і головну.
0 0
xD
че прикольно. лойс за ідею

п.с. поправте моє посилання - додайте малюнок
0 0
Ріддік
з фото все одно щось треба робити, можливість вставляти їх самотужки би.
0 0
Ріддік
Було б непогано Публікації наділяти мітками - наприклад Новини, Рецензії, Інтервью, Топи\Рейтинги\Списки, Дайджести... можливо ще якісь
Розташувати їх у верховному правому кутку зображення публікації - і можливо виділяти різними кольорами для швидкого ідентифікування.
0 0
MAthePA
Іще "було б непогано" на головній сторінці публікацій (kinobaza.com.ua/posts ) поруч із повідомленнями, що перенаправляють на інші сайти, бачити чітки позначки про основну мову ресурсу, бо український домен не завжди передбачає українську мову. Наприклад, vertigo,com,ua -- там лишень 3 (три) статті українською знайдено серед сотень "дружньо-альтернативною".
0 0
Кошеня
Дякую, що сповістили. Посилання на такі сайти будуть видалятись модератором.
0 0
Svyatoslav Zubchenko
Новини звісно змінюютсья - кожен новий трейлер, це по суті новина. Але може б то деякі затримувати. Бо тільки-но нещодавно вийшов тизер Захара-беркута, як через добу-дві ця новина зникла. Відвідувачі сайту не зможуть залишати коментарі, бо новини летять надто швидко. Та й окрім трейлерів - десь на днях презентував Кокотюха нову книгу по другій частині "Червоного". Ну і касові збори давно не оновлювалися. Про нові трейлери можна писати і під самим трейлером, додавши там коментарі. А новини - мали би бути новинами.
0 0
Кошеня
Поки поставили тип публікаціям: новини та трейлери, щоб можна було легше фільтрувати.

В планах є зміна публікацій, але поки ще не вирішено в яку сторону.

Посилання на сторонні ресурси річ хороша, але сайти наших змі як помийна яма, без адблоку взагалі нереально користуватись, а часу перекладати з пустого в порожнє теж нема.
Кінобаза буде рухатись в напрямку інструменту для швидкого підбору фільмів, поширення списків та запису оцінок переглянутих фільмів та думок за мінімальний час.

Касові збори виправили вранці.
0 0
Svyatoslav Zubchenko
Трейлер фільму про Стуса вийшов. Додавайте!
1 0

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Поділитись через