Що вам найбільше \ найменше подобається в "КіноБазі"

Кошеня
Хотілось би почути найкраще та найгірше що впадає в око на КіноБазі.

Щодо мене, то найкраща зараз фішка кінобази - це:

1) імпортуєш оцінки з imdb / kinopoisk
2) сортуєш все кіно по кількості голосів кінобази \ imdb + відмічаєш "Сховати фільми, що вже дивився"
3) profit - легко знайдеш фільми, які варто переглянути.

Найгірше - це, те що поки ніяк не дійду до оновлення серіалів (дуже багато іншої роботи) та до покращення коментарів =)
Поділитись через

Коментарі:

Едуард
Мені найбільше подобається те, що коли оцінюєш фільм, то немає прив’язки до дати. Бо майже ніколи не пам’ятаєш коли дивився фільм. Плюс є можливість в день оцінити декілька фільмів, що дивився раніше і це не виглядатиме наче ти їх усі подивився в цей день.

Якихось мінусів поки не бачу.
0 0

mercuriy_v
Подобається:
1 - імпорт оцінок - це дуже добре. А то самотужки я наврядче б знову все це проставляв, або це зайняло б багато часу.
2 - фільтрація доволі непогана і орієнтир на imdb теж вдала думка.
3 - зовнішній вигляд. Не поганий дизайн. Звісно потребує ще доработки але навіть зараз на мій смак доволі симпатично.
4 - сама база стрічок. Достатньо наповнена і є основна масса. З часом якщо будете регулярно оновлювати з themoviedb.org то буде тільки зростати і покращуватись. Бо тільки я один вчора багато додав нових постерів, трейлерів та описів, а там і без мене є ще люди а ще можуть підтягнутися.

Що можна і треба покращувати:
1 - серіали. Я взагалі вважаю що треба робити на них ставку бо вони зараз набирають дуже велику популярність і з часом це тільки буде збільшуватись. За ними люди стежать довше ніж за звичайними повнометражними фільмами. Тобто інтерес до них триває поки йде сезон и трохи більше, і протягом цього великого часу люди стежать і роблять дуже великий хайп навколо них. Тому вважаю треба детально їх проробити. Зробити не тільки окрему сторінку серіалу а окремо сезони і окремо серії. (Благо на themoviedb.org це є) Щоб можна було оцінити все теж окремо. Окремі рейтинги по серіям і окрема можливість не рецензувати а просто коментувати і обговорювати серії. Коротше кажучи щось на-кшталт myshows.me Календар виходу серій і сповіщення про це... Загалом навколо серіалів може крутитися багато глядачів і звісно відвідувачів сайту
2 - Наповнення головної новинами, статтями тощо. Не знайшов можливості самому додавати їх, тому зробив висновок що простим користувачам це не дозволено. Можливо треба дати дозвіл і слідкувати за тим що буде публікуватися. Бо самі Ви за усім не вгонитесь.
3 - Списки - треба додати якусь можливість оцінювати списки чи підписуватись на них чи щось таке. І закріплювати найкращі і популярні у топі. Бо коли їх стане багато там можна буде загубитись якщо залишити все як зараз.
4 - сповіщення. Не зрозуміло про що вони сповіщають взагалі. Про відповіді у темах блогу, про оцінювання рецензіїї нічого не приходить. Вони взагалі працюють?
5 - Касові Збори у боковій панелі щось давненько не оновлювались. І ще посилав через форму сповіщення про помилку - "Блоги кроистувачів"

і так вже забагато щось... але сайт мені подобається)))
4 0

krechkivskyi
Подобається:
- Імпорт оцінок. Набагато все спрощує, без нього, напевно, тут не затримався б).
- Непоганий пошук і фільтри.
- Велика база фільмів і серіалів, що вже вийшли. Якщо чогось немає - додають при першому ж проханні.

Варто розвивати:
- Ідея з розвитком теми серіалів - однозначно за!
- Варто додати більше інформації про фільми українського виробництва. Для початку, хоча б, прем'єри на найближчий рік - два. Бо виходить, що український сервіс, а що нас чекає у 2018-му незрозуміло. Мені на 2018-й пошук видає три фільми (Свінгери, Міф і Казка про гроші), а прем'єр заплановано близько 40))). Думаю це додасть аудиторії. Люди зараз цікавляться українськими кіноновинами.
- І ще дивна ідея, та все ж, можливо варто домовитись з YouTube каналами типу "Geek Journal" про можливість розміщення їхнього контенту в публікаціях. Це дозволить при мінімумі зусиль оживити цю частину сайту.

Насправді сервіс дуже крутий) Користуюсь постійно.
0 0

mercuriy_v
"Варто додати більше інформації про фільми українського виробництва. Для початку, хоча б, прем'єри на найближчий рік - два. Бо виходить, що український сервіс, а що нас чекає у 2018-му незрозуміло."
Дайте звідки взяти інфу і я додам стрічки.
0 0

krechkivskyi
Перше, що видає google на запит "українські кінопрем'єри 2018":

http://tyzhden.ua/Culture/207576 https://espreso.tv/article/2018/01/19/ukrayinski_filmy_2018 http://cutinsight.com/ua/30-ukrainskih-filmov-kotorye-vyjdut-v-2018-godu/ Можливо десь є детальніша інформація, але то вже треба шукати кожен фільм окремо.
0 0

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати