Український та європейський кінематограф пасе задніх

xD
Щойно подивився декілька фільмів-жахів другого сорту, а також новий німецький серіал Темрява https://kinobaza.com.ua/titles/dark-2017 Все дуже погано! для України та Європи це дуже низький рівень, насамперед акторів.
Я взяв у вибірку масове кіно - Сторожова застава, тіні незабутих предків 2013, німецький серіал темрява (взагалі повний провал).
Що ми маємо: рівень акторів яких беруть в основні ролі занизький навіть для другосортинх, третьосортних голівудських фільмів. Хоча в Україні саме виробництво фільму поганеньке, але хоч якось помалу розвивається, але актори занадто слабкі.

Що ж до німецького серіалу, про який розводять хайп, то там актори не кращі, а виробництво ще гірше ніж навіть у нас. Це звісно може видатись приємним, але насправді це погані новини для Європи.
Схоже тільки Франція щось старається, хоча інколи актори в їхніх фільмах трохи переграють, але в нас недограють.

Якщо це читатиме хтось з режисерів - зробіть висновки, проводьте кастинг акторів нормально, а не за красивою мордою, бо переглядаючи фільми інколи хочеться самому просто піти і зняти нормально фільм.
Поділитись через

Коментарі:


mercuriy_v
якось дуже суб'єктивно дуже оцінюєте. Як раз збирався подивитись той німецький серіал, заціню.

Але все ж таки думаю що Ви перебільшуєте хоча б до європейського кно - воно відрізняється від Голівуду, але що вона прям таки на стільки жахливе - то дуже галасно сказано. Інший погляд просто. Он в Боллівуді знімаю ще по іншому - і їм подобається))
0 0

Кошеня
серіал Темрява дійсно в 2-3 рази затянутий і не вартий часу, але це ж не всі серіали європи.

В Україні просто кінематограф лиш починає розвиватись, тож мало акторів, що грають добре.
0 0

Svyatoslav Zubchenko
Серіал "Темрява" - такий, яким мав би бути, судячи по трейлеру. Але говорити, що європейський кінематограф мертвий - неправильно. З того ж таки німецького ринку: "Німеччина 83", "Наші тати. наші мами" - шикарні серіали. Фіни були у співпраці з німцями зняли "Важку воду".
0 0

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати